Гороскоп на 12 серпня: день обіцяє бути спокійним і врівноваженим

Овен

Поки не настав вечір, Овнам важливо бути послідовними і передбачливими. Якщо намічений шопінг, стане в нагоді чіткий план витрат і суворе ранжування витрат. Можна застосувати перевірену схему економії грошей або організації зберігання речей: купити необхідне оптом у перевіреного виробника, провести ревізію ресурсів і запасів. Вечір посилить вашу товариськість, цікавість, непосидючість.

Телець

Вранці у Тельців немає приводу метушитися і нервувати. Денні години легко провести в “правильному” образі, відповідному вашим ключовим планам, ідеалам і авторитетам. Багато Тельців продемонструють вірність і надійність, доповнену олімпійським спокоєм і впевненістю. Вечір допоможе вам вилізти з власної шкаралупи і запросить активніше поцікавитися строкатим навколишнім світом.

Близнюки

Цього дня період активності і приплив свіжого повітря припадуть для Близнюків на вечір. Вдень велика ймовірність опинитися у вимушеній самоті, в закритому приміщенні, в режимі очікування, мовчання, аскези, дотримання правил. До кінця дня відкриються шлюзи, знову вступить в силу ваша комунікабельність, товариськість, гнучкість, мобільність. Налагодиться зв’язок, ви зможете прогулятися або з кимось зустрітися.

Рак

Перша половина дня порадує раків надійністю справжнього моменту і стабільністю перспектив. Залишиться в силі знайомий план, в рамках якого і будуть відбуватися всі нововведення, які нервують вас. Добре зайнятися зміцненням своїх позицій в соціумі, в групі колег або однодумців. Увечері корисно змінити обстановку, опинитися там, де можна поспілкуватися і отримати різноманітні враження.

Лев

У денні години левами керуватиме почуття обов’язку або професійної честі. Ледачим і надмірно волелюбним Левам доведеться рахуватися з обставинами, що закликають їх до дисципліни і порядку: розпорядженням начальника, планом робіт, розкладом вищої інстанції. Тягу до спілкування вдасться задовольнити ввечері: ви отримаєте і можливість неформально поспілкуватися, і шанс висловити свою думку.

Діва

Діви аж до вечора можуть розраховувати на знайоме джерело підтримки і захисту, але за стабільність доведеться чимось платити. Можливо, вам не вдасться реалізувати з ранку свій порив, дати волю симпатіям, ігровому азарту або творчому натхненню, відхилитися від строгих процесуальних правил або наміченого маршруту, побачитися з дітьми. Але в кінці дня ви можете спробувати надолужити згаяне.

Терези

У денний час зірки радять Терезам дотримуватися однозначної обережної політики, суть якої в тому, щоб залишити все «як є». Якщо вас долають ті чи інші спокуси, краще відкласти реалізацію бажань на вечір. За тією ж схемою, варто контролювати свої страхи і підозри. До кінця дня ви подивитеся на дещо інакше, а для виконання ваших примх складуться більш відповідні умови.

Скорпіон

Скорпіонам не варто турбуватися про старі проєкти і відносини. Поки що сама доля береже їх від руйнування або від різкої трансформації, що і підтвердить перша половина дня. Але і самі ви міцно прив’язані до тих, хто вам потрібен (або до справи, якій вірні), що багато в чому вас обмежує. Увечері можна послабити контроль, вийти з зачарованого кола і змінити формат спілкування на більш вільний.

Стрілець

Стрільцям доведеться почати день зі суворого дотримання порядку, графіка, дієти або режиму робіт. Багато справ зажадають дисципліни, інспекції, системного контролю. Можлива залежність від професійних інструкцій, правових норм, лікарських приписів, від потреб підлеглих або вихованців. Якщо ви відчуєте нудьгу, потребу поспілкуватися із зовнішнім світом або розім’ятися, вам доведеться почекати вечора.

Козоріг

Вранці Козороги підійдуть до всього з позицій практицизму і дисциплінованості. Багато Козорогів інстинктивно відчують свою межу і не стануть спокушати долю, виходячи за рамки перевірених роками правил. Зіграють міркування перестраховки, а в разі удачі — боязнь «пристріту». В кінці дня ваша особиста жорстка система безпеки стане марна, краще проявити гнучкість і діяти по ситуації.

Водолій

Поки не настав вечір, Водоліям краще уникати ініціатив і суєти. Не варто залишати межі свого будинку, робочого кабінету, захищеної законної території. У сім’ї і всередині колективу бажано дотримуватися всього комплексу прийнятих правил. В потребах доречна скромність. Увечері з’явиться шанс вирватися з ув’язнення, можна включитися в гру, прогулятися, Змінити стиль спілкування на менш формальний.

Риби

У першій половині цього дня риби поставлять крапку або кому у важливій справі. Інтуїція, досвід або вдалий збіг обставин допоможуть мудро задовольнятися досягнутим і не піддатися новому спалаху ентузіазму: спрацює лінь або принцип «від добра добра не шукають». Увечері вам краще змінити тему і трохи розслабитися. Добре поспілкуватися або зайнятися нескладною справою з домочадцями, дітьми, колегами.