Гороскоп на 12 січня: Можливі приємні моменти, фінансові та любовні успіхи. Буде вдало закрите старе “хворе” питання

Овен

Від Овнів потрібне уточнення цілей і способів їх досягнення. Важливі питання заробітку, кар’єри і персональних відносин. Багато вирішують особисті симпатії і ресурси. Велика влада почуттів або грошей. Рубіжний момент в спілкуванні зі значущою особою (начальником, батьком, ключовим клієнтом, партнером по шлюбу). Можлива спроба психологічного тиску від тих, хто втратив реальні важелі впливу.

Телець

Зірки радять Тельцям не втрачати часу даремно, так як обставини сприяють їх ініціативі. Не варто робити ставку на інтелектуальні таланти і комунікабельність, краще просувати свої інтереси за допомогою особистої енергії і чарівності. Це день душевної гармонії, любові, взаємних симпатій, продуктивного персонального співробітництва. Можлива підтримка від друзів або колег здалеку.

Близнюки

Близнюкам аж до ночі доведеться залишатися реалістами і прагматиками, думати про безпеку або матеріальне благополуччя. При цьому фон дня не буде тривожним. Можливі приємні моменти, фінансові та любовні успіхи. Буде вдало закрите старе “хворе” питання. Не виключені вигідні угоди, дивіденди від колишніх вкладень, вдалі повороти подій у справах, пов’язаних з податками і заборгованостями.

Рак

Зірки радять Ракам цінувати приємні відносини з конкретними людьми, засновані на старих форматах. Якщо такий союз вичерпав свої колишні офіційні причини і можливості, варто подумати про те, щоб дати йому нове життя. День вимагає поступливості і готовності підлаштуватися під чужі смаки, але слідувати цій політиці вам буде неважко, завдяки взаємній симпатії і гармонії інтересів.

Лев

Левам бажано продемонструвати працьовитість, любов до своєї роботи і підопічних. Власникам домашніх тварин не завадить проявити про них додаткову турботу, як про членів сім’ї. День підходить для гладкого завершення старої справи і допомагає ладити з конкретними людьми, від яких залежить успішний фініш. Вдалий момент для того, щоб попрощатися з хворобою або старими обов’язками.

Діва

У Дів вдалий день, який буде відзначений для них тими чи іншими персональними успіхами. Джерелом енергії для багатьох Дів буде любов або старе захоплення. Попутно, варто підвести деякі підсумки — наприклад, оцінити результати довгого розвитку своїх талантів (або талантів дітей). Якщо ви стали профі в улюбленій справі, гра закінчилася і пора застосовувати вміння в повсякденній реальній роботі.

Терези

Терезам важко ігнорувати думку домочадців зі складним характером, потреби батьків, позицію орендодавця або квартиронаймача. Багатьом Терезам доведеться проявити хазяйновитість і турботу про комфорт в побуті, а в родині дипломатично підтримувати мир. Можлива прихильність до старого будинку або місця. По можливості, зірки радять завершити роботи і процедури, пов’язані з житлом і нерухомістю.

Скорпіон

Обставини складуться для Скорпіонів досить вдало. Багато представників знаку виявляться у відповідній для себе атмосфері, в близькому по духу середовищі — або просто «в потрібний час в потрібному місці». Ситуація не зажадає суперечок або з’ясування відносин. Можна сподіватися на стабільність у коханні. У важкій сімейній ситуації на бік Скорпіона встане хтось із рідні або старих друзів вдома.

Стрілець

Зірки радять Стрільцям оцінити свій особистий бюджет. Критичний погляд особливо важливий Стрільцям, які залишилися без підживлення чужими ресурсами і відтепер вимушені розраховувати на себе. Цей день допоможе прилаштувати непотрібні речі або купити щось з рук. Не варто відкладати нагальні дрібні витрати і погашення заборгованостей: це гарний спосіб «зняти вантаж з душі» перед новим життєвим етапом.

Козоріг

Для Козорогів це значущий день, який не обов’язково пов’язаний із зовнішніми бурхливими подіями. Багато Козорогів інтуїтивно закриються від світу і звернуть погляд всередину себе. Можливо, це буде оцінка минулих досягнень або спроба передбачити свою роль в майбутніх подіях. Деяким Козорогам буде не вистачати звичних елементів колишнього життя. Важливо переоцінити наявні джерела енергії та ресурсів.

Водолій

Водоліям не завадить усамітнення. Воно не обов’язково повинне бути повним, але зірки все ж радять вам знайти час для власних потреб і забезпечити собі трохи особистого простору. Самотність допоможе вам попрощатися з минулим, залишити за бортом частину старих проблем або комплексів. Головна небезпека цієї доби — таємна зневіра, при першому натяку на неї вам краще вийти зі свого притулку.

Риби

Рибам бракує позитиву, зате забезпечений загальний душевний комфорт. Багато Риб переконаються, що їм як і раніше вірний їх старий друг. Надати спокою і впевненості може збереження групи однодумців. Це відповідна доба для закриття сторінки біографії і прощання з колишніми надіями, а також для консервації невиконаних програм, які відкладаються на невизначено довгий час.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива