Гороскоп на 12 вересня: день хвилювань і сюрпризів

Овен

Овнам не варто виступати в ролі посередників і переговірників: результат може бути зворотним. У спірній ситуації краще довірити управління подіями третій авторитетній стороні. Після завершення необхідних справ бажано взяти тайм-аут. Зірки не радять приступати в цю добу до нових справ, особливо спільних, а також укладати нові договори, пов’язані з бізнесом, транспортом і житлом.

Телець

Для Тельців сьогодні представляють інтерес контакти з близьким оточенням. У фокус уваги може потрапити якась персона, можливий потік пліток. Але якщо ви хочете поговорити з кимось конкретно, вам краще зосередитися саме на бажаній розмові: інтерес напевно виявиться взаємним і ви зможете багато прояснити.

Близнюки

Близнюків чекають хвилини хвилювання або роздратування. Підлити масла у вогонь може непередбачена обставина. Це не найкращий день для добровільних експериментів, на експромт або ризик вам доведеться піти за потребою. Можливі сварки з друзями, не варто довго бувати в компаніях, мережевих спільнотах. Не рекомендуються починання, особливо ділові.

Рак

Зростає природна прихильність Раків до сімейного вогнища. Консервативні уявлення про домашній затишок можуть прийняти несподівану і оригінальну форму. Можливо, ви вирішите повністю змінити старий інтер’єр або встановити нові порядки в родинних стосунках. Перш ніж робити кардинальні зміни, порадьтеся з близькими: їх смаки і потреби можуть відрізнятися від ваших.

Лев

Левам допомагають залишатися оптимістами і життєлюбами матеріальні бонуси від раптово подобрілої долі. Надати вам сил і стимулювати ваше честолюбство може винагорода за роботу, цінна покупка, прибуток, премія. Вдалий день для сімейного обіду, романтичної вечері. Не варто відмовлятися від бізнес-зустрічі за столом в напівофіційній атмосфері: це шанс зблизитися з потрібними людьми.

Діва

Діви можуть намітити нову сторінку в сімейних справах і в питаннях житла, громадянства, еміграції. Прагматичні міркування сьогодні можуть бути змішані з менш матеріальними, але не менш важливими, що стосуються світогляду, національних традицій або зв’язків з близькими. У планах краще уникати конкретики. Можна дозволити собі розкіш залишкових сумнівів, порівнянь і невеликих експериментів в знайомому стилі.

Терези

Початок дня Терези можуть провести в дорозі, в активній роботі або інтенсивних пошуках. Може знадобитися контакт з представниками закону і правопорядку, працівниками іноземної фірми, медичної або транспортної служби. Увечері варто стежити за промовою. Ваша критика здатна зачепити оточуючих за живе, поранити близьких людей. Водночас, не варто затягувати розмову, якщо для неї назрів вагомий привід.

Скорпіон

День вдалий для Скорпіонів, здатних відчути дух моменту. Щоб мати успіх, вам сьогодні краще не керуватися власними переконаннями, а спиратися на популярні тренди і тенденції. Бажано розширити кут огляду, але вибирати краще найпростіше рішення. У дрібних питаннях можна довіритися рекламі, відгукам. Результатом стане вдале придбання, не обов’язково матеріальне.

Стрілець

Для Стрільців день спочатку непоганий, але багато представників знаку здатні самі ускладнити собі життя. Додати проблем (як, втім, і незабутніх сильних відчуттів) можуть фінансові труднощі, любовні пристрасті, таємні переконання, особисті секрети, будь-які психологічні особливості. Це прекрасна доба, якщо ви ставитеся до життя легко або вмієте відкинути неприємні переживання, готові до динамічного розвитку подій і до діалогу.

Козоріг

Козорогам протягом усього дня корисно стежити за обстановкою, бо саме розуміння ситуації і чужих мотивів підкаже вірну тактику. На початку дня важлива дипломатичність, готовність до поступок. Проявляти ініціативу, вирішувати складні завдання, ризикувати краще в другій половині дня. Пригоди заради гостроти відчуттів не вітаються.

Водолій

Водолії вступили в складний період. Можливі проблеми зі здоров’ям. Не виключено, що при перших же ознаках можливої невдачі ви почнете перебільшувати розміри небезпеки, чого зірки вам робити не радять. Якщо ви на самому початку шляху, багато труднощів можуть бути викликані нестачею досвіду і знань.

Риби

Правильно ставте цілі. Ситуація потребує постійного “сканування”, в будь-який момент чекайте змін в програмі. Не дозволяйте оточуючим грати на вашій жалості та інших почуттях (переконаннях). Великий ризик опинитися в пастці, наприклад, взяти на себе відповідальність за чужі похибки. Остерігайтеся застуд та інфекцій. Всім Рибам варто розібратися з особистою духовною платформою.