fbpx

Гороскоп на 13 червня: кого чекає найгірший час у фінансовому плані, а кого чекають доленосні зміни та подарунки долі, з 25 червня для когось стане суцільною білою смугою 

ОВЕН (21.03 – 20.04)

З’явиться можливість вирішити відразу кілька складних професійних завдань, з якими не впоралися ваші колеги. Не соромтеся повідомити про свої успіхи керівництва: вміла самореклама – вірний шлях до кар’єрних вершин. Середина дня підходить для укладання угод, в цей час можна також робити великі покупки.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Є шанс добитися великих успіхів. Будьте готові діяти самостійно або шукати нових однодумців: давні союзники сьогодні навряд чи підтримають вас. Ідеї, що приходять сьогодні в вашу голову, оригінальні, сміливі і дуже корисні, хоча їх втілення в життя і може бути пов’язано з якимись труднощами.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Протягом дня ви будете дуже зайняті; чим більше завдань ви вирішуєте, тим більше нових справ у вас з’являється. Керівництво пред’являє до вас високі вимоги, критикує за будь-які промахи, це псує настрій. Але якщо ви поглянете на ситуацію з боку, то зрозумієте, що в багатьох неприємних зауваженнях є здорове зерно.

РАК (23.06 – 23.07)

Сміливо висловлюйте свої ідеї, проявляйте ініціативу в справах – не сумнівайтеся, що сьогодні ви знайдете нових союзників як на роботі, так і поза нею. Ваші проекти можуть зацікавити впливових людей, готових вкласти гроші в здійснення задуманого. У ділових контактах будьте розбірливі, не поспішайте зв’язувати себе зобов’язаннями, дочекайтеся найвигідніших умов.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Цей день сприятливий, псує його лише вкрай нестабільний емоційний фон, через якого ваш настрій змінюється набагато частіше, ніж зазвичай. Оточуючим важко зрозуміти вас, це може стати причиною сварок. Справа в тому, що ви й самі не завжди розумієте, що з вами відбувається. Побудьте на самоті з собою, постарайтеся розібратися в своїх бажаннях і емоціях – багато що стане простіше.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Події цього дня не такі значні, як здається на перший погляд, тому не варто приймати їх близько до серця. Можливе отримання несподіваних ділових пропозицій, на перший погляд – дуже привабливих, але на ділі пов’язаних з численними труднощами і несучих лише скромний прибуток. Серйозні фізичні навантаження небажані. Вас може чекати найгірший час у фінансовому плані

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

На цей день можна і потрібно призначати зустрічі з людьми, підтримкою яких ви хочете заручитися. Вдається піднести свої ідеї в найвигіднішому світлі, так і себе показати якнайкраще. Нові ділові партнери можуть незабаром стати вашими друзями, варто тільки захотіти. Вас чекають доленосні зміни та подарунки долі

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ви не відмовляєтесь від задуманого, навіть якщо на шляху виникають перешкоди, і домагаєтеся поставлених цілей, хоч і не без зусиль. Самопочуття буде хорошим на початку дня, а ось до вечора може зіпсуватися.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

День нескінченних розмов, здебільшого приємних, але досить безглуздих. Не вірте обіцянкам, які щедро роздають знайомі – швидше за все, вони залишаться невиконаними через несприятливий збіг обставин. Можливі незначні фінансові втрати, у бізнесменів можуть зірватися угоди, які, як очікувалося, принесуть прибуток.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сприятливий день для ділового спілкування, обговорення питань, що стосуються співпраці, управління загальними фінансами. Яскраво проявляються лідерські якості, ви без праці зберете команду однодумців, готових в поті чола трудитися разом з вами. Якщо ваша робота зводиться до виконання чужих доручень, не лінуйтеся обміркувати їх і не соромтеся висловити власну думку – це допоможе уникнути даремних праць.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Цей день принесе серйозні проблеми лише в одному випадку – якщо ви самі їх створите. До реалізації нових проектів приступайте з обережністю, і тільки після того, як переконаєтеся, що давні союзники готові в черговий раз підтримати вас. Можливі незначні витрати, невеликі фінансові труднощі, які незабаром будуть подолані.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Завдання, які ставить перед вами цей день, непрості, але цікаві; вирішуючи їх, ви не тільки отримаєте корисний досвід, але і зав’яжете цікаві знайомства. Не відмовляйтеся від участі в семінарах та конференціях, публічних виступів – ваші ідеї зацікавлять багатьох. Можна міняти місце роботи, в тому числі – повертатися туди, де ви колись плідно і з задоволенням працювали. З 25 червня період стане суцільною білою смугою

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page