Гороскоп на 13 квітня: день буде приємним, звертайте увагу на дрібниці

Овен

Сьогодні для Овнів важливі питання професії і кар’єри. На вибір особистої позиції вплине честолюбство або борг. Ранок може початися з дзвінка від начальства, брифінгу, офіційного повідомлення. На вас можуть чинити моральний тиск. Якщо за вами рахуються незакінчені справи і обов’язки «з минулого життя», зірки радять не відкладати їх завершення і не скидати з себе відповідальність: честь дорожча.

Телець

Сьогодні Тельцям важливо усвідомити, якою мірою до них відносяться новини, що надходять. Від цього буде залежати поточний план дій, манера поведінки, а можливо, і характер особистих витрат. Не виключено, що хтось вирішить над вами пожартувати або перекинути на вас частину проблем. В іншому, це непоганий день: ви отримаєте дружню пораду і додаткову точку опори, знайдете права або відчуєте захист.

Близнюки

Близнюкам сьогодні бажано стати прагматиками, почати мислити більш тверезо і передбачливо. Тон дня задасть ранкова новина. На перший план можуть вийти питання страховки, податків, боргів, безпеки. Варто перейти до більш лаконічної і серйозної форми спілкування, коректно висловлювати свої думки і вимагати того ж від інших. У поточних планах повинен бути присутнім елемент ризик-менеджменту.

Рак

Ракам належить конструктивніше вести діалог з начальством і інстанціями, а також з партнерами і старшими за віком. Важливо не сваритися з впливовими фігурами і силами з-за дрібниць, або мати вагомий привід для суперечки. Багато чого визначить ранковий дзвінок, наказ або нарада. Варто стежити за своїми словами, якщо ви займаєте топові позиції, претендуєте на них або є асистентом керівника.

Лев

Сьогодні Левам зірки радять орієнтуватися на офіційний календар, що нагадує про старт робочого тижня. Не варто нехтувати рутинними обов’язками, особливо, якщо ще залишилися справи з минулого звітного періоду. Не зайвим буде заглянути в службову кореспонденцію: може прийти повідомлення, лист здалеку. Варто підійти відповідально до оновлень, до питань здоров’я та медичної документації.

Діва

Сьогодні до Дів повернеться природна тверезість думки, ситуацію вдасться побачити без флеру. Дівам-ідеалістам хтось розкриє очі на правду. Ймовірно, постане ребром невирішена проблема з минулого. Ранок може початися з хвилини замішання і вибору. Шанси на благополучний результат великі, але рубати під собою гілку все ж не варто. Бажано не говорити зайвого (наприклад, виключити отруйний сарказм).

Терези

Терезам сьогодні потрібно бути дипломатами, що не завжди легко. Вибирати слова і зберігати рівновагу буде особливо складно з ранку. Партнери, рідні, колеги, близьке оточення можуть не соромитися у виразах між собою або спілкуючись з вами. Не виключено, що вас підніме з ліжка терміновий наказ або змусить весь день міркувати чиясь безапеляційна заява. Не найкращий момент для переговорів.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні корисно контролювати свою мову у повсякденному спілкуванні з оточуючими. Успіху не буде сприяти взаємна, або одностороння уїдливість, грубість, критичність і прямота. Можливі випадки хамства. Варто тримати нейтралітет, інакше ви можете не оформити потрібний вам документ, не отримати інформацію, посваритися з лікарем, колегою, попутником, помічником, персоналом установи.

Стрілець

Сьогодні зірки рекомендують Стрільцям акуратніше вести грошові справи і якомога коректніше їх обговорювати. Проблемою можуть стати не стільки економічні, скільки бюрократичні нюанси. Не найкращий момент для взаєморозрахунків, для розмови про гроші і матеріальні блага з дітьми, пасією, друзями по хобі. У серйозних фінансових ситуаціях не варто легковажно зводити все до жарту: можливі збитки.

Козоріг

В цей день самопочуття багатьох Козорогів залишає бажати кращого. Важливо стежити за своїм лексиконом і манерою мови. Зірки радять налаштуватися на подібний лад якомога раніше (краще зранку), оскільки невдале слово буде коштувати вам частини ваших позицій. Не варто відповідати на дзвінки, писати листи, брати участь у нарадах, сперечатися з близькими, особливо, якщо ви хворієте, не в дусі або не виспалися.

Водолій

Водоліям варто змиритися з тим, що сьогодні мало радості дасть спілкування. Буде важко вибрати по своєму смаку час і локацію зустрічі, тему, засіб зв’язку, попутника. Найімовірніше вимушені візити, контакти і відрядження. Замість романтики й креативу, доведеться зайнятися службовою кореспонденцією, зв’язатися з інстанціями, колегами або начальством. Можливе обмеження на жарти та вільний стиль.

Риби

Рибам сьогодні навряд чи вдасться поговорити про особисте. На порядку денному можуть з’явитися робочі питання, офіційні документи, плани на майбутнє, звітність. Типових Риб буде нервувати категорична і часом різка форма спілкування, ліміт на тему чи на час розмови. Позитивна сторона ситуації — сьогоднішні новини важко тлумачити двояко. Вибір стане чіткішим, що забезпечить першу половину успіху.