fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 13 липня: не повторюйте чужі помилки і робіть правильні висновки

Овен

Овни натраплять на об’єктивну перешкоду, яка недвозначно вкаже їм на межі їх можливостей. Імовірний крах розпочатої справи в останній момент, з втратою привілеїв, надій або статусу. Ентузіазм зміниться гнівом або занепадом духу. Зірки радять не шукати винуватих і нічого не робити, не розібравшись в собі: у вашій тактиці напевно з самого початку були похибки.

Телець

Боязким Тельцям важливо не брати на себе чужу провину і не дати себе залякати, а найбільш енергійним представникам знаку варто утриматися від передчасних дій. Зло буде припинено швидше, якщо ви не станете брати на себе роль долі і верховного суду. Виняток — погане самопочуття: не варто залишати без уваги симптоми хвороб, нервозність може загострити хронічні нездужання.

Близнюки

Близнюкам легко бути свідками неприємних подій в житті інших людей, бо самі вони, в більшості своїй, будуть захищені. Зірки радять винести з побаченого урок: він допоможе вам не повторювати чужі помилки в майбутньому. Не кращий день для відвідування заходу, для вступу в нову групу або повернення в стару: буде обраний неправильний момент або безперспективний напрям.

Рак

Обережні Раки похвалять себе за передбачливість або перестраховку, а не в міру запопадливі зіткнуться з крахом своєї авантюри. Можливі професійні, правові, організаційні складності. Якщо ви поспішили взяти на себе зобов’язання, з’ясується, що з ними у вас більше проблем, ніж вигод, або більше обмежень, ніж прав. В кінці дня варто поговорити з другом, дізнатися новини.

Лев

Цей день обмежить можливості Левів. Навіть на тих шляхах, які виглядають відкритими і простими, з’являться об’єктивні перешкоди. Перерветься навчальний процес або пізнавальна подорож. Не виключені розчарування в деяких ідеалах (особливо, якщо раніше ви вперто ігнорували правду і плавали в мріях). Невідповідний момент для ініціативи, для пошуку натхнення, схвалення або справедливості.

Діва

Сьогодні у Дів можливі ті чи інші труднощі. Масштаб збитку залежить від суми обставин. В складну ситуацію потраплять активні і сміливі Діви, які грали на свій страх і ризик. Можливі проблеми, якщо ви довірилися не тим людям, поставили на «темну конячку». Не виключена часткова втрата творчих та інших досягнень. Якщо вам пощастило, не варто зловтішатися над тими, хто менш вправний і досвідчений.

Терези

Терези зіткнуться з відсутністю або байдужістю потрібних людей. Не найбільш приємні риси характеру продемонструють партнери та близькі. Закінчиться нічим відвідування інстанцій, спроба продовжити гру або розмову. Не кращий день для співбесіди, презентації, консультації для пошуку напарника або посередника, для звернення в юридичну контору або інший заклад з надання договірних послуг.

Скорпіон

Скорпіонам не варто завищувати планку: і власні, і чужі можливості в цей день чомусь обмежені. Намагатися обійти обставини і зламати опір матеріалу сьогодні означає битися в зачинені двері, які навряд чи гостинно розкриються під вашим тиском. Нічого не добившись, ви ризикуєте понизити вже отриманий результат. Доречна пауза в роботі, лікуванні, тренуваннях, обміні послугами.

Стрілець

Ентузіазм Стрільців натрапить на серйозний бар’єр. Призупинити ваш тріумфальний хід (або позбавити вас останньої надії) відсутність грошей — або інша, настільки ж «залізобетонна» обставина. Якщо ви йшли до перемоги, зірки радять не ризикувати і поки задовольнитися досягнутим. Якщо ви за крок від провалу, не час для спроб відігратися: ресурс виснажений, успіх сумнівний.

Козоріг

Осічки і перешкоди цього дня викличуть у Козорогів відчай або зневіру. Якщо ваші ресурси були мобілізовані для рішення складної задачі, очікується «відкат» і занепад сил. Може повернутися знайомий депресивний фон (особливо, якщо ви народилися в середині січня). Якщо ви погарячкували, не виключені сором, почуття провини. Можливе загострення попередніх захворювань. Перелом настрою ймовірний ближче до півночі.

Водолій

Водоліям небажано вирушати в дорогу, починати справи, відвідувати офіційні інстанції та різні сервіси. На цих та інших шляхах куди ймовірніші осічки, відмови і бар’єри, ніж позитивний конструктивний результат. Якщо все ж довелося пережити хвилину негативу, важливо не зациклюватися на ній: в даний період життя зневіра загрожує вам занепадом духу або загостренням хронічних захворювань.

Риби

У Риб сьогодні не виключені ділові та фінансові зриви, духовні або життєві розчарування, запізнілі жалкування. На щастя, з цим зіткнуться лише гіперактивні Риби, схильні до божевільних авантюр. Якщо ви мудро тримали у вузді свої апетити і контролювали пориви, збитки вам не загрожують. Варто утриматися від будь-яких покупок і інвестицій. У справах ймовірне затишшя. Новини надійдуть ближче до ночі.

You cannot copy content of this page