fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 13 липня: сьогодні не варто будувати великих планів і краще присвятити час собі

Овен

На перше місце Овнам краще поставити рутинні справи і приступати до них ближче до полудня. Цей день інформативний, є про що поговорити з колегами, помічниками, домочадцями. Добре обговорювати медичні питання, нюанси утримання вихованців і тонкощі оновлень. Увагу можуть привернути не тільки явні, але і приховані деталі, щодо яких поки немає і не може бути повної ясності.

Телець

Тельці стануть спокійнішими. Якщо вранці вони опинилися в глухому куті, у другій половині дня їх почнуть відвідувати короткі осяяння, і намітиться смуга дрібних удач. Реалістичний настрій допоможе вирішити і побутову, і творчу задачу. Очікуються добрі новини з розпливчастими, але багатообіцяючими деталями. Стане простіше знайти взаєморозуміння з дітьми, особливо в нуднуватих для них практичних питаннях.

Близнюки

На цей день Близнюкам не варто будувати великі розважальні плани. Навіть якщо ранок почнеться з передчуття свободи і романтики, протягом доби події змінять забарвлення. Багатьом Близнюкам доведеться стати практичнішими і прискіпливішими, впритул зайнятися будинком або службовими справами. Не виключено, що навіть розмови будуть цілком присвячені “приземленим” темам: бюджету, харчуванню, побуту, господарству, здоров’ю.

Рак

У другій половині дня Ракам корисно попрацювати зі зв’язками та інформацією. Особливо добре збирати дані, що стосуються поїздок і подорожей, способів зв’язку, лікування, освіти та обслуговування. При цьому чим далі лежить область ваших інтересів, тим важливіше пам’ятати про попередній характер відомостей: ваше тонке чуття підказує вам вірні висновки, але навіть ви не можете передбачити все в деталях.

Лев

Леви зустрінуть ранок на хвилі вчорашнього настрою, азартного і романтичного. Але зберегти його їм буде нелегко і це, мабуть, зараз на краще. Багатьом Левам не завадить взяти паузу, щоб перевірити самопочуття, зайнятися рутинними господарськими справами, обговорити з домочадцями нагальні проблеми або налагодити харчування — інакше напружений ритм життя створить хаос в їхніх справах або підточить їх організм.

Діва

Зірки рекомендують Дівам утриматися від суєти і будь-яких висновків в ранкові години. Не біда, якщо ранок пройде на хвилі мрій, «творчого неробства» або в солодких снах. Продуктивний час настане після полудня. Варто зробити упор на спілкування (попередні переговори, збір даних, мовну практику) та інтелектуальні заняття. Корисні акценти: сім’я, майбутнє, особисте здоров’я.

Терези

Ранок Терези можуть провести у вільному режимі, в творчому або романтичному настрої, а тоді їм доведеться стати практичнішими. Друга половина дня може пройти за вивченням деталей в спробі прояснити картину майбутнього або таємницю минулого. Можливо, доведеться почати секретну переписку, приватно поговорити з колегою або персоналом, заново розібратися в службовому або медико-фармацевтичному питанні.

Скорпіон

Скорпіонам не варто рватися в бій з ранку. Це виправдано лише в тому разі, якщо не закрита важлива службова або творча тема, на кону успіх і кар’єра — таких боргів за собою краще не залишати. Другу половину дня добре присвятити роздумам про майбутнє, а також підтримці неформальних корисних зв’язків і відновленню знань. Їжу для роздумів можуть дати передчуття, натяки і чутки.

Стрілець

Стрільцям варто почати день з хвилини позитивного настрою. Багатьом Стрільцям його забезпечать вчорашні події. На другу половину дня краще не планувати відпочинок і розваги: важливішими стануть теми кар’єри, сім’ї, житла або здоров’я. Це час неповної ясності. Консультації та наради доречніші в приватному режимі. Уникайте зневажливого ставлення до деталей, зараз це зовсім не «дрібниці життя».

Козоріг

День допоможе Козорогам повернутися в звичну колію, якщо вчора щось позбавило їх рівноваги. Вранці небажана активність, ризик доречний лише в екстреному випадку. Друга половина дня — час попередніх переговорів і поки ще смутних взаємних надій. Бажано не поспішати з точними формулюваннями, вибором каналів зв’язку або мови спілкування, затвердженням маршрутів подорожей і навчальних програм.

Водолій

У цей день Водоліям не варто очікувати нової хвилі активності від інших людей. І партнери, і недоброзичливці стануть ледачішими. Можна не чекати нових атак, але і жестів уваги буде менше. Якщо потрібно завершити гру або співпрацю, краще робити це вранці. Основну частину дня добре присвятити прихованим деталям хвилюючого питання, наприклад, роботи або здоров’я: не все ясно, але з’являються нові нюанси.

Риби

Рибам варто почати день з турбот про своє здоров’я. Навіть при надлишку сил краще не братися за складні справи і обмежитися рутиною. Після полудня настане відповідний період для переговорів. Незважаючи на масу неясностей, діалог обнадіює, можна розраховувати на зворотний зв’язок і важливі попередні домовленості. Бажано використовувати обтічні формулювання і уникати остаточних угод.

You cannot copy content of this page