Гороскоп на 13 липня

Овен

Овнам варто запланувати на цю добу активний відпочинок, зв’язаний з рухом, творчістю, свободою переміщень і розширенням горизонтів. Це день оптимізму і пригод. Добре побувати далеко від звичних місць, здійснити подорож, зайнятися спортом. Найважливіші ініціативи зірки радять зробити з ранку: у цей час не виключені сюрпризи, зате ви будете на піку своєї енергії і креативності.

Телець

Тельцям цей день пропонує відкритися світові і людям, стати менш інертними і консервативними. Між традиційним заняттям і привабливим вояжем в невідомість вам сьогодні варто вибрати друге. Замість того, щоб сидіти вдома, дрімати на пляжі або працювати на присадибній ділянці, непогано відправитися на екскурсію, взяти участь в ігровому розважальному заході або творчій акції.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам легко опинитися в цікавому місці або престижному суспільстві, відмінно провести час в гостях, на заході, в подорожі. Варто поважати культуру та звичаї навколишнього вас співтовариства. Важливо влитися в групу, порозумітися з авторитетними фігурами. У відносинах краще стати вірною тінню партнера. Натомість, ви отримаєте захист, духовний орієнтир, блискучого співрозмовника або хорошого вчителя.

Рак

Сьогодні Ракам зірки пропонують поєднати відпочинок з користю, наприклад, з навчанням або поправкою здоров’я. Багатьом Ракам належить провести цей уїк-енд в тісному контакті зі своїми вихованцями. Зірки підказують, що благотворний вплив в цю добу матиме не тільки спілкування з домашніми улюбленцями. Добре відвідати зоосад, аквапарк, стайню, познайомитися з представниками місцевої фауни в подорожі.

Лев

Сьогодні Левам не варто стримувати свої креативні пориви, якщо вони не завдають шкоди сім’ї, будинку або самопочуттю. Леви-батьки легко забезпечать цікаве дозвілля не тільки собі, але і дітям. Непогано почати день з фізичної активності: спорту, прогулянки з вихованцями, фітнесу, ранкової пробіжки. Не зашкодить інтелектуальна розминка: навчальна гра, інформаційний обмін, практика в іноземній мові.

Діва

Дівам не варто ігнорувати домашні заходи та події на батьківщині. День гарний для прийому гостей, візиту до батьків, розширення володінь, участі в національних і сімейних святах, зустрічах однодумців, співвітчизників і старих друзів. Можуть привернути увагу розважальні, рекламні, спортивні, науково-пізнавальні акції. Дівам-батькам доведеться активніше брати участь у житті дітей.

Терези

Цей день запрошує Терезів до активного світського життя, а також до поїздок, екскурсій, відновлення впливових контактів, рекламної активності. Важливо не відмовлятися від запрошень, які сприяють підвищенню вашого рейтингу і статусу. Варто відвідати популярну гру, скандальну виставку, модний показ. Підтримати вигідні зв’язки допоможе солідне хобі, володіння мовами або знайомство з іноземцями.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони можуть сподіватися на подарунок фортуни, наприклад, на виграш або щедрий аванс. Однак витрати на зростаючі потреби можуть виявитися ще вищими, особливо, якщо ви будуєте великі плани і вам потрібна реклама. День може подарувати стимул для заробітку, але й танути кошти будуть швидко. Якщо у вас завелися зайві гроші, є ризик в пориві азарту спустити їх на ігри, престиж і задоволення.

Стрілець

Сьогодні у Стрільців багато енергії і відмінних ідей. З’явиться можливість зробити крок, який ви відкладали. Ви зможете пустити в хід своє красномовство, спритність, ерудицію, авторитет, але найважливішим буде ваш талант притягувати удачу. Можливі звістки з-за кордону, відновлення вигідних зв’язків. Обіцяють успіх гри, подорожі, ініціативи в області комунікацій, спорту, туризму, освіти, політики.

Козеріг

Сьогодні зірки нагадують Козерогам про те, що їм іноді життєво необхідно послаблювати самоконтроль і відпускати на волю. Якщо є можливість, добре відправитися на природу, здійснити вояж в інше місто або країну, на час змінити клімат або культурний контекст. Важливо лише подбати про те, щоб у ваших пригод не було негативних наслідків (що цілком ймовірно, якщо ви захопитеся).

Читайте також: Якщо з вами відбуваються ці три речі – на вас грошова пopча

Водолій

Водоліям корисно провести уїкенд серед однодумців. Це відповідний день для возз’єднання команди. Не менш цікавим стане час, проведений в людному місці, серед популярних осіб або осіб, які викликають у вас повагу і легку заздрість. Не варто упускати можливість поспілкуватися з мандрівниками, світилами науки, політики, спорту, сфери освіти, представниками різних країн і культур.

Риби

Сьогодні Рибам важко задовольнятися малим. Можуть зрости ваші запити, особливо, при вигляді чужого успіху. Не виключено, що вас знову відвідають привабливі мрії про славу або додаткові блага. Якщо буде ваша фантазія, бажання можуть перевищити можливості. Зірки нагадують, що іноді зайву енергію краще направити в інші сфери, наприклад, на добрі справи, турботу про вихованців, духовне з