Гороскоп на 13 серпня: цілком приємний і спокійний день, але можливі перепади з настроєм

Овен

Це буде досить інформативний, динамічний, легкий і сповнений стимулами день. Найкоротший шлях до успіху — спілкування. Легко діяти у двох напрямках. Займаючись поточними справами, можна паралельно підживлювати творчу думку, рекламувати свої таланти або послуги. Вдалий час для навчання, роз’їздів, пошуку варіантів, спілкування з дітьми, літературного креативу, підтримки клієнтських і сусідських зв’язків.

Телець

Не варто цього дня серйозно сприймати сцену подій. Це день товариськості і невимушеності. Роль в розмові буде всього лише кумедною маскою, яку можна зняти. Відмінний нейтралізатор напруги — гумор. Не виключено, що ви будете мирно розмовляти зі своїм таємним ворогом або весело обговорювати його дії з третіми особами. Вдалий момент для контакту з дітьми. Можливі дрібні покупки.

Близнюки

Близнюкам сьогодення дарує живий зв’язок з близьким оточенням. Контакти і новини цієї доби активізують ваше почуття гумору і розвинуть креативну думку. Поруч будуть яскраві співрозмовники і попутники. Ви будете затребувані як різнобока і талановита людина. Добре створювати рекламні слогани, працювати з відеороликами і зв’язкою малюнок-текст (презентацією, коміксом).

Рак

Куди б не закинула вас доля, ви зіткнетеся з товариськими людьми або з вельми інформативним середовищем. Не виключено, що ви потрапите в суспільство дотепників, які не лізуть за жартом в кишеню і чекають від вас того ж. Якщо у вас є проблеми з невимушеним спілкуванням, доведеться надіти маску: заховати глибше свою вразливість і частіше посміхатися.

Лев

Артистизм, енергія і харизма Левів цього дня найлегше реалізуються в їх красномовстві. Щасливіші інших — леви, які надають перевагу живій мові і прямому контакту з публікою. Багато Левів презентують себе гумористами, майстрами розмовного жанру і словесної еквілібристики. Яскравий спіч закриє прогалини в знанні мови, правил або термінології. Добре заводити в цей день неформальні зв’язки, важливі для майбутнього.

Діва

У Дів є можливість відкрити оточуючим свою таємну творчу якість. Якщо у вас є приховане хобі, ви в душі письменник, художник або актор, в цей день з’явиться привід дати йому право голосу. Випадкову сцену для самовираження може надати професія (особливо, якщо за родом роботи ви багато спілкуєтеся з людьми, ваша діяльність пов’язана з розвагами, дітьми або рекламою).

Терези

У Терезів є шанс “відвести душу” в легкому невимушеному спілкуванні. День допоможе підтримати контакт з друзями, дітьми, зарубіжними знайомими, а заодно попрацювати на перспективу: підготувати ґрунт для взаємодії з майбутнім партнером або потенційною клієнтурою. Замість перебування в офіційній обстановці, добре відправитися на корпоратив, на виїзний або інший неформальний захід.

Скорпіон

Скорпіонів день запрошує до дрібних пригод. Вони допоможуть урізноманітнити звичний уклад життя і поговорити з потрібними людьми в неформальному тоні. Сьогодні можна не слідувати розкладу, субординації, штампам. Відповідний момент для невеликих тренінгів “в польових умовах”, що дозволяють відпрацювати корисні навички — наприклад, гнучкість тіла, спритність рук, нестандартні прийоми спілкування або водіння.

Стрілець

Стрільцям цього дня варто бути на зв’язку: є ймовірність запрошення до діалогу або співпраці. У цей день легко домовитися безпосередньо, минаючи стадію офіційних зустрічей і похмурих ритуалів. Варто користуватися моментом, поки не задані суворі правила і спілкування не стало жорстко регламентованим. Можливо, вам напише друг здалеку, зробить крок назустріч потенційний партнер, учень або попутник.

Козоріг

Козорогам важко все ретельно спланувати і проконтролювати. Це день забігів на короткі дистанції. Доведеться гнучко міняти тактику, діяти “тут і зараз”. Стануть в нагоді гострі інструменти, оперативний зв’язок і спритні помічники. День хороший для нескладних тренувань, невеликого відрядження, простих домашніх справ і лікувальних процедур. Вітається творчість і невеликий ризик в дрібницях.

Водолій

Водолії можуть забути про складні завдання і важкі для себе теми. Можна вирватися з полону формальностей, на час позбутися обмежень. Відповідний момент для фізичної та інтелектуальної розминки, тренування, помірної ділової або ігрової активності. Обставини дозволяють діяти спільно, вести діалог або підтримувати зв’язок, при цьому тон буде задавати партнер або співрозмовник.

Риби

Рибам краще віддати перевагу простим домашнім справам і нескладним робочим завданням. Настрій весь день буде мінливим, ні за одну справу не варто братися ґрунтовно. Добре займатися дрібним ремонтом і облаштуванням будинку, завданнями з технічним і медичним ухилом. Може вимагатися постійний зв’язок з колегами, підлеглими, членами родини, сервісами або домашнім персоналом.