fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 13 січня: починайте день з правильних думок

Овен

Вранці Овнам доведеться змиритися з затримкою в справах або з несприятливою психологічною атмосферою — наприклад, обстановкою недовіри, неприязню з боку вищестоящих. Увечері несподівані новини нагадають, що ви в смузі непередбачуваності (у тому числі, фінансової), ваші благі наміри і великі плани в будь-який момент можуть піддатися корекції. Можливо, доведеться знову переглянути бюджет.

Телець

Тельцям не варто спокушатися спокоєм денних годин: це затишшя перед бурею. Новий віраж подій очікується ввечері. Можлива суперечка, конфлікт, сигнал тривоги. Не виключені термінові наради і накази, форс-мажорні ситуації, зміни вдома, на роботі або в соціумі. Будуть потрібні екстрені заходи. Стане в нагоді швидка реакція, стресостійкість. Зросте ризик травм, у тому числі, від електрики.

Близнюки

Близнюкам краще бути напоготові: вимушена пауза до вечора зміниться нештатною ситуацією, події почнуть розвиватися швидше. Не виключений достроковий початок робіт, відрядження, дослідницького або навчального циклу. Загостриться інтерес до обстановки у світі, новин у сфері транспорту, науки, освіти, економіки. Не варто бігти від проблем: стартові труднощі — непоганий мотиватор і тренінг.

Рак

У Раків не багато можливостей управляти подіями і диктувати свої умови — залишається стежити за обстановкою і бути, про всяк випадок, в бойовій готовності. Найголовніші новини і гострі ситуації очікуються ввечері. Якщо ви одинак, то будете спостерігати за черговою сенсацією в суспільстві з боку. Якщо ж у вас активна позиція, пам’ятайте, що участь в колективних заворушеннях небезпечна.

Лев

Вранці Левам краще займатися рутиною в режимі, який зберігає сили. Якщо моральні та матеріальні ресурси виявляться на нулі, може не залишитися сил для правильної реакції на вечірні сюрпризи. У зв’язку з екстреною ситуацією в кінці дня можуть бути грубо порушені домовленості, кордони або системні правила. Новий хід або несподівана заявка можливі з боку начальства, друзів, партнерів, конкурентів.

Діва

Вранці і вдень Діви можуть розраховувати на стабільність і навіть удачу. На їх користь виявиться пауза, відстрочка, загальне затишшя. А ось надій на спокійний вечір мало. Ближче до ночі можливий аврал вдома або на службі, не виключені проблеми з вихованцями, інструментами, електронікою, транспортом, зв’язком, новим обладнанням, отриманням екстреної допомоги. Можливий терміновий виклик, нетипове загострення хвороби.

Терези

На початку дня у більшості Терезів пов’язані руки. Багато Терезів будуть залежні від домашньої обстановки або інших обставин свого приватного життя, від волі батьків або начальства. Увечері з’явиться поле для активності, але у свободи буде зворотний бік: кожен ваш крок може обернутися стресом або новими витратами. Великий ризик створити своїми експромтами проблеми не собі, а іншим — бізнесу, дітям.

Скорпіон

Скорпіонів доля аж до вечора оберігає від бід. Зірки радять збирати сили, бо в кінці дня вони вам напевно знадобляться. Системні проблеми частково очікувані, але в ситуації буде багато непередбачуваних нервуючих моментів і реальних ризиків. Стреси можливі всюди, у тому числі, вдома і в близькому колі. Ймовірні збої, поломки, травми, сварки, загальна перебудова. Важливо не наживати ворогів.

Стрілець

Стрільцям варто аж до вечора дотримуватися обережності, краще не поспішати з починаннями. Увечері будь-яка особиста і колективна ініціатива тягне за собою масу побічних ефектів, можливий збій зв’язку, несподіваний віраж в дорозі, аврал в справах, сюрприз при обслуговуванні, сенсація від друзів. У кращому випадку, день закінчиться полемікою, в гіршому — ризикованою пригодою. Небажане лихацтво за кермом.

Козоріг

Для Козорогів основна частина цього дня спокійна. Багатьох Козорогів виручить загострена інтуїція і звичка до перестраховки. Однак ввечері стандартні методи ведення справ будуть безсилі. Може з’явитися реальний привід для тривоги у зв’язку з фінансовим становищем. Навіть у критичних гострих випадках зірки радять не ризикувати: імпульс, продиктований нервозністю, обіцяє більше проблем, ніж очікування.

Водолій

Вдень зірки радять Водоліям зачаїтися і не прагнути на передній план. Вечірні події для багатьох з них — відповідальний тест (на професіоналізм, здатність до навчання, знання техніки безпеки, інші принципові якості або навички). Стресових переживань додасть нервозність, гнів або страх. Важливо гідно прийняти виклик долі і зробити все можливе, не зрадивши переконанням.

Риби

У цю добу у Риб є надійна точка опори. Для багатьох Риб це буде хтось зі старих знайомих або чийсь особистий приклад. Можлива моральна підтримка від професіонала або старого друга. У несподіваних вечірніх подіях старі орієнтири можуть здатися марними, але зірки радять не панікувати і спробувати розібратися в ситуації. В кінці дня не варто виходити на зв’язок і вирушати в дорогу.

You cannot copy content of this page