Гороскоп на 13 вересня для всіх: У Скорпіонів сильний енергетичний день для завершення складних справ

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Ви зберігаєте оптимізм, що б не відбувалося, і правильно робите, хоч день і не позбавлений труднощів, результат його буде сприятливим. Нові ідеї навряд чи вдасться негайно втілити в життя, але це не означає, що вони не заслуговують на увагу, прийде час, і ви до них повернетеся. Можна обговорювати довгострокові проекти, плани на віддалене майбутнє, але лише в тому випадку, якщо ви відчуваєте, що готові наполягати на своєму спокійно, зберігаючи самовладання.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Дуже сприятливий день, який ознаменується несподіваними успіхами, приємними збігами. Настрій буде хорошим навіть у тих Тельців, які зазвичай схильні до смутку і меланхолії. З’являються нові інтереси, представники знаку не упускають можливості навчитися чомусь корисному, причому наставником їх може стати людина, яка користується загальною любов’ю і повагою.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Все складається непогано, якщо і виникнуть якісь проблеми – то тільки незначні. Винуватцем їх може стати чоловік, якому ви довіряли більше, ніж він того заслуговує. Сердитися на нього безглуздо, а ось зробити висновки і скорегувати свою поведінку можна і потрібно.

РАК (23.06 – 23.07)

Тримайте себе в руках і нікому не дозволяйте вивести вас з рівноваги, ​​якщо настрій зіпсується, особливо в першій половині дня, то всерйоз і надовго. Проблеми в спілкуванні з представниками старшого покоління не такі серйозні, як здається на перший погляд. Не поспішайте поступатися в суперечках, якщо ви будете терплячі, то зможете відстояти свою точку зору.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Переважає вплив позитивних тенденцій, серйозних проблем не виникне, якщо ви раптом не вирішите ризикнути якоюсь великою сумою. Не беріть участі в фінансових авантюрах, не робіть спроб швидко розбагатіти – вже дуже велика ймовірність втрат. В іншому ж все складається вдало, день дарує багато приємних емоцій.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Найважливіше – зберігати спокій і не піддаватися на провокації, що б не відбувалося. Важливі рішення приймайте самостійно. Якщо вже дуже хочеться звернутися до когось за порадою, вибирайте людину, яка не зацікавлена в тому чи іншому розвитку подій і може оцінити ситуацію об’єктивно, і будьте готові до того, що його оцінка вам не сподобається.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Чи вдасться знайти рішення складної проблеми, яка виникла в середині місяця. Простим воно не буде, але принаймні вам стане ясно, в якому напрямку слід рухатися. Багато представників знаку несподівано отримують підтримку, на яку раніше навіть розраховувати не могли. Вірогідне отримання відповідей на фінансові питання, які давно турбували вас.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Не варто в цей день міркувати про роботу, шукати вирішення якихось що виникли недавно професійних проблем, успіху ви не досягнете, а ось настрій собі і оточуючим можете зіпсувати всерйоз і надовго. Можливі фінансові труднощі, доведеться відмовитися від якихось давно запланованих придбань. У вас сильний енергетичний день для завершення складних справ

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Вдало складеться день для тих, хто не боїться оригінальних рішень, незвичайних вчинків. Немає причин обмежувати свою фантазію – дайте їй волю, і вас відвідають дійсно блискучі ідеї. Можливе подолання давніх розбіжностей, відновлення відносин з людьми, з якими ви колись посварилися через дрібницю.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Не варто засмучуватися через те, що не все йде гладко і не всі розуміють вас з півслова. Вам під силу знайти рішення всіх проблем – просто потрібно правильно оцінити свої сили і ситуацію, що склалася, а для цього у вас є все необхідне. Можна дозволити собі невеликі незаплановані придбання, але не варто робити великі покупки, особливо якщо на них наполягають близькі вам жінки.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Тримайте близьких в курсі своїх планів, не відмовляйтеся від допомоги, цей день більше підходить для командної гри, ніж для самостійної роботи. Добре займатися справами, які вимагають творчого підходу. Ваш оригінальний погляд на багато речей буде дуже до речі. А ось оформлення різного роду документів краще відкласти.

РИБИ (20.02 – 20.03)

У вас багато своїх хороших ідей, та й користуватися чужими ви не вважаєте негожим, завдяки чому успіхи, досягнуті в цей день, можуть перевершити очікування. Можливі несподівані пропозиції і запрошення, в спілкуванні з вами сьогодні зацікавлені люди, раніше віддавали перевагу тримати дистанцію і навіть ухилятися від зустрічей і розмов.

Фото спеціально для Osoblyva.com