fbpx

Гороскоп на 13 жовтня: почніть день з позитивних установок

Овен

День підкреслить творчі та лідерські риси Овнів, їх артистизм і креативний потенціал. Можна проявити літературні здібності, талант рекламщика або вихователя. Краще відмовитися від нудної роботи, жорсткої регламентації, офіціозу. Добре вплине контакт з дітьми, відвідування виставки або шоу. Для реалізації ідей потрібне вкладення або спонсор.

Телець

Тельцям цей день обіцяє часткову стабільність. На тлі загальної чіткості, можуть залишатися окремі питання, тривати експерименти. Якщо ви цілеспрямовано щось освоюєте або шукаєте свій новий образ, варто перенести основні дії на вечір: в цей час ви позбудетеся від випадкових впливів, почнете глибше розуміти свої поточні потреби, інтуїтивно зробите кращий вибір з можливих.

Близнюки

Зростаюча ініціатива може принести успіх. Хороший період для сімейних зустрічей і справ в будинку, для поліпшення домашньої обстановки. Сприятливо для бізнесу, що стосується нерухомого майна, продуктів і послуг.

Рак

Вранці Ракам не варто вести переговори або доводити щось близьким. Небажано відправляти листи, укладати контракт, заводити знайомства. Навіть прості справи можуть “валитися з рук”. Можливий глухий кут в міркуваннях. Вечір подарує вам шанс розважитися або надолужити згаяне, але є ризик впасти в іншу крайність: на радощах дозволити собі надмірно екстравагантні рішення в діловому та особистому житті.

Лев

Леви можуть зосередитися на покупках, платежах, угодах, банківських і валютних операціях. Колишня тактика управління ресурсами неприйнятна, доведеться розробити нову. Можливі інтенсивні витрати, включаючи оптові. Предметом інтересу можуть бути найрізноманітніші товари і послуги.

Діва

У цей день не варто у всьому дотримуватися стандартів. Дух свободи і творчості виявиться сильніше будь-яких правил і приписів. Мета, яка сьогодні стоїть перед Дівами, не може бути досягнута шаблонними засобами. Зважтеся на незалежний вчинок, не бійтеся проявити трішки авантюризму, куражу, екстравагантності.

Терези

Терезам варто зробити акцент на нейтральному «світському» спілкуванні. Запорукою успіху сьогодні залишаються гумор, дружелюбність, креативний дух і відкритість експерименту. У повітрі витає потрібний настрій для підготовки до святкових колективних акцій. Однак найбільш захоплюючі заняття і контакти не варто затягувати.

Скорпіон

Сьогодні обставини дозволяють Скорпіонам говорити на найрізноманітніші теми. Однак не всім представникам знаку така свобода слова припаде до смаку. Можливо, вас не влаштує простий погляд на деякі делікатні нюанси, які ви воліли б залишити в «приватній зоні». Не варто обговорювати питання, які ви вважаєте для себе серйозними, з випадковими людьми.

Стрілець

Сьогодні Стрільці шукають поле для демонстрації своєї доброти, великодушності, гостинності, але і хочуть відгуку на щедрий прояв своїх почуттів. Багато Стрільців чекатимуть подяки від близьких — сім’ї, одноплемінників, однодумців — або від тих, кого самі такими «призначили»: учнів, підопічних.

Козеріг

Природним бажанням типового Козерога сьогодні буде прагнення при будь-яких обставинах залишатися професіоналом. Зірки підтримують вас в цьому, але радять не відмовлятися від інших способів залучення уваги до своєї персони. Якщо ви володієте смаком і шармом, є компанійською людиною, орієнтуєтеся в модних тенденціях, ваша привабливість для замовників і потенційних партнерів зросте подвійно. Не виключено, що на вас знову зверне увагу колишній шанувальник (прихильниця).

Водолій

Це складний день, але багатьом Водоліям сподобається «брати бар’єри». Шанси досягти успіху, і без того високі, зростуть подвійно, якщо ви любите свою справу. Напрацьована майстерність дозволить діяти легко і красиво, без зайвої напруги. Незважаючи на хороший потенціал і явні успіхи, в чомусь ви можете помилитися.

Риби

Риб день схиляє до зовнішньої пасивності, що не означає заборони на сильні почуття, сміливі плани, яскраві переживання. Це хороша доба для відновлення душевних сил. Натхнення додадуть думки про майбутнє, не виключено, що одне з бажань незабаром стане реальністю. Завдяки природній інтуїції, вже зараз можна передчувати цікавий розвиток подій, порівнювати варіанти.

You cannot copy content of this page