Гороскоп на 14 березня: астрологи обіцяють вдалий і приємний день

Овен

Овнів чекає активна друга половина дняє. Може з’явитися тяга до далеких країв і цікавість до духовної сторони речей. Але енергії буде замало. Не варто будь-якою ціною скорочувати дистанцію між собою і тим, що вас вабить, залиште зазор між мрією та реальністю. Подорожувати краще віртуально. Не час шукати відповіді на питання: краще, якщо деякі речі залишаться поки загадкою.

Телець

Астрологи рекомендують Тельцям свідомо відпустити кермо правління подіями, передати його партнеру або довіритися долі. Не варто в цей день планувати важливі заходи. У той же час, краще не допускати нудьги і дефіциту свіжих вражень. Друга половина дня створить відповідний настрій для невеликої пригоди, романтичного квесту, інтерактивної гри.

Близнюки

Близнюкам сьогодні доведеться змиритися з недоліком точної інформації або недоступністю потрібних контактів, а також з тимчасовою паузою у своїх справах. Не виключено, що така ситуація триватиме протягом вихідних. Вранці вас можуть переслідувати засмучення і нездужання. У другій половині дня краще довіритися настрою партнера або орієнтуватися на психологічну атмосферу, що склалася навколо.

Рак

Ракам варто прийняти поточну ситуацію як належне. Перша половина дня обіцяє знайому стабільність, але за нею будуть йти невідворотні зміни. Якщо не хочете втрачати час даремно, зірки радять зайнятися підведенням підсумків, особливо, в частині взаємин з людьми. У другій половині дня корисно змінити обстановку або вектор уваги, можна зайнятися паралельно двома нескладними справами.

Лев

Для Левів день почнеться з хвилини інертності і ліні, не виключена залежність від негативних емоцій. Друга половина дня може принести прямо протилежну ману: фантазії, сліпу віру, необґрунтовану надію, схильність закривати очі на проблеми і недоліки. Не варто планувати на сьогодні складні заходи і серйозне спілкування. Краще піти у віртуальний світ: поспати, подивитися фільм.

Діва

Діви можуть використовувати наступний уїк-енд для відпочинку та перезавантаження. Краще не напружувати надмірно ні тіло, ні розум. Не варто піддаватися спокусі взятися за новий вид діяльності. Якщо день почався нудно, у другій половині доби з’явиться можливість відволіктися, змінити обстановку і фокус інтересів. Вас або ваших близьких можуть відвідати оригінальні забавні ідеї в зв’язку з облаштуванням будинку.

Терези

Обов’язковими справами Терезам краще зайнятися з ранку. Не варто лінуватися, якщо можна закрити ще одну обридлу проблему. Друга половина дня подарує більш легкий настрій, але не обіцяє визначеності. Вона підійде для безцільних прогулянок, випадкових контактів, вільного мережного серфінгу. Сприйняття інформації буде не надто коректним, не варто поспішати з питаннями і відповідями, висновками і діагнозами.

Скорпіон

На початку дня Скорпіони вірні своїм звичкам, що в цілому безпечно. Проте вам не слід потурати тим з них, що пов’язані зі спілкуванням: ви будете розчаровані результатом будь-якої розмови. Краще відкласти сімейну нараду, консультацію, листування. Не варто звертатися до кого-небудь з делікатним проханням про особисте: можливо, вас не зрозуміє (або не зможе вислухати) навіть член сім’ї або близький друг.

Стрілець

Початок дня Стрільцям краще провести на самоті, на закритій території, в безпечному місці. Емоційна стабільність буде залежати від стану справ, в тому числі, від фінансових підсумків. Друга половина дня принесе пожвавлення, дотепні творчі ідеї та спроби йти відразу в двох напрямках. Але швидкий і міцний результат під питанням, краще не починати серйозних справ на постійній основі.

Козоріг

На початку дня Козорогам варто проявити послідовність і довести задумане до переможного кінця. Це вдалий момент для підведення риси в критично важливому для вас питанні. Одночасно, вам пора позбавлятися від емоцій, які супутні з старими програмами, особливо негативних. Ввечері бажано розслабитися або змінити напрям уваги. Все, що відбувається краще сприймати як гру або ілюзію.

Водолій

У першій половині цього дня Водоліям краще боротися зі своєю товариськістю. Багато комунікації в кращому випадку буде невтішною, а в гіршому — шкідливою. Не варто відправляти листи, оформляти документи, проходити співбесіди, виступати перед аудиторією, публікувати матеріали в Мережі. Друга половина дня подарує вам надію і підкаже можливі варіанти розвитку подій у найближчому майбутньому.

Риби

Сьогоднішній ранок буде підтримувати віру Риб, давати їм духовну опору або надію на стабільність. Щоб не порушувати свій душевний спокій, краще не шукати зайву інформацію, не говорити з друзями і не цікавитися прогнозами. Також, вам не варто поспішати з висловлюванням своєї думки і озвучуванням прохань. До вечора ситуація стане більш рухомою, можуть з’явитися коливання, паралельні мети.