fbpx

Гороскоп на 14 березня: кому бажано розірвати всі непотрібні зв’язки, а кому не варто відправлятися в подорожі

Завтра день видасться сприятливим для творчих знахідок і любові, але буде не дуже хороший для повсякденної рутинної роботи.

Овен

Можливо, завтра ви зможете перемогти в собі сумнів і слабкість перед спокусами. Ви станете чутливішими до краси, гармонії та любові, ніж зазвичай. Знайдіть час, щоб оцінити їх!
Як наслідок, ви можете розірвати всі непотрібні зв’язки, наблизивши тільки надійних, відданих друзів.

Телець

Перебуваючи в довгострокових стосунках, ваш партнер повинен запропонувати вам безліч цікавих ідей, щоб зробити вас щасливими.
У цей день невирішені питання будуть постійно нагадувати про себе. Альтруїзм і служіння ближньому не надто схвалять ваші близькі, у відносинах з якими, можливо, назріває конфліктна ситуація.

Близнюки

Замість того, щоб дивитися телевізор, варто їздити на велосипеді або приготувати здорову їжу.
Завтра ймовірні значні перевантаження. Не всі Близнюки зможуть впоратися з виниклою ситуацією. Не рекомендується починати серйозні ділові переговори, підписувати важливі договори й відправлятися в подорожі. Всі ці заходи не виправдають очікувань.

Рак

Неділя може пройти під знаком захисту своїх інтересів. Багато з вас може відчувати ускладнення з партнерами. Буде потрібно уважно стежити за виконанням угод, поводитися мудро і тактовно. При виконанні цих умов день може бути благополучним.

Лев

Доведеться відкласти поїздку  на інший місяць. Це, ймовірно, стосуватиметься того, що ви ще раніше ретельно все не продумали, приймаючи якесь рішення.
Посиляться захисні можливості організму.

Діва

Не дозволяйте емоціям кидати тіні на вашу кар’єру. Якщо ви не припините докладати зусиль, вам буде гідно відплачено.
Рекомендується критичне ставлення до своєї діяльності, в результаті чого ви чітко побачите свої достоїнства і недоліки. Не виключено, що завтра вам не доведеться відпочити. Професійні проблеми вимагатимуть вашої особистої участі.

Терези

Завтра не слід переоцінювати свої сили. День несприятливий для великих придбань. Ви можете відчути, що ваших життєвих сил і особистої енергетики недостатньо для проведення відповідальних заходів. Ваша доля – планомірна праця і спокійний відпочинок.

Скорпіон

Завтра не виключена звістка, яка може докорінно змінити все ваше життя. Багатьом представникам даного знака доведеться зробити важкий вибір. Цілком ймовірно, що він буде невірним. Перш ніж приймати остаточні рішення, вам слід заспокоїтися і привести до рівноваги почуття і думки. В цьому випадку ви зможете уникнути помилок.

Стрілець

У неділю може з’явитися унікальна працездатність, в результаті чого ви будете здатні домогтися небувалих успіхів у всьому. Багато хто навіть постараються забути на деякий час про обов’язки та дозволять собі розслабитися.

Козеріг

Козероги можуть впасти спочатку в безпідставний оптимізм, який різко зміниться меланхолією. Багата уява може малювати досить похмурі перспективи упереміж з райдужними. Рекомендується не залишатися на самоті. Спілкування з доброзичливцями допоможе вам відчути рівновагу і спокій.

Водолій

Планомірна діяльність суботи призведе до невеликих, але перспективних змін у неділю. Ви можете собі дозволити відпочинок поза домом, зміну обстановки і розваги.

Риби

Встановиться рівновага і ясність думок. Завтра ви зможете стати господарем ситуації. Сприятливі великі придбання, вкладення грошей і комерційні операції. Навколишнє буде зрозумілим і керованим.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page