Гороскоп на 14 червня: день обіцяє гарний настрій і нове приємне знайомство

Овен

Овни мають потребу в спілкуванні і викладі своєї думки, але поводяться по-різному в різних ситуаціях. Багато Овнів пом’якшать свій уїдливий тон поза домом, але будуть зловживати уїдливими випадами і натяками на адресу своїх близьких. В ході сімейних нарад, обговорення житлових і побутових проблем зірки радять частіше проявляти дипломатичність, пропонувати і давати співрозмовникам вибір.

Телець

Тельцям не завадить подвоїти пильність у спілкуванні, у тому числі, у випадкових контактах. Обстановка стане менше довірчої. Може не збігтися ваше і чуже розуміння гумору. Зростає ризик стати жертвою дезінформації, розіграшу, неадекватного трактування подій. Варто уважніше формулювати свої думки. З документами і листами краще ознайомитися особисто, а новину дізнатися з перших вуст.

Близнюки

Близнюкам цей день допоможе скинути психологічне напруження, переключити увагу, в трохи іншому ракурсі побачити майбутнє. Настрій може підняти новина, жарт, нестандартний комплімент, кумедний коментар, смішне відео або черговий мережевий мем. Власне красномовство вам сьогодні краще обмежити і висловлюватися коротше. Також, в цей день варто відмовитися від необов’язкових платежів.

Рак

Зірки настійно радять Ракам стежити за своєю усною і письмовою промовою. Невдалий жарт або некоректна юридичне формулювання створять вам проблеми (особливо, якщо ви зачепили чиїсь інтереси). Не завадить уважніше читати накази, договори, інструкції, перекладні тексти. Потрібна пильність на нараді, співбесіді. Не варто приймати близько до серця зауваження начальства.

Лев

Левам зірки радять звертати увагу на приховане підґрунтя новин і послань (у тому числі, які приїжджають здалеку). Під цікавою формою важливо бачити суть. «Подвійне дно» можливе у пропозицій, компліментів. Можуть стати пасткою розмовні тонкощі іноземної мови. Водночас, вам не варто робити з таких непорозумінь драму, краще відточувати на них мовленнєві навички і почуття гумору.

Діва

Дівам цей день може принести неоднозначні моменти, насамперед, пов’язані зі спілкуванням і передачею даних. Можливо, вам нав’яжуть нестандартну форму зв’язку, або вам доведеться поміркувати над зашифрованою в тексті головоломкою. Не виключені і дрібні випробування психологічного плану. Наприклад, в чужій мові можуть потрапляти підступні несподівані уколи в вашу адресу, критичні для вашого самолюбства.

Терези

Терези налаштовані на легкий приємний діалог, що передбачає взаємний обмін жартами та компліментами, але такий формат доречний не скрізь. Важливо врахувати контекст події. Офіційні зустрічі, консультації і співбесіди зажадають від вас більшої стриманості, ваші веселощі можуть розцінити як ознаку легковажності. Потрібна обачність Терезам-перекладачам, представникам, керівникам, юристам.

Скорпіон

Скорпіонів чекає нестандартне завдання або незвичайний випадок. Нештатна ситуація може наздогнати в будь-який момент, у зв’язку з роботою, здоров’ям, побутовими або святковими клопотами. Забавні звички можуть частіше звичайного спостерігатися у близького оточення, у домашніх тварин. Можливі дивацтва в роботі сервісів. Не варто купувати ліки, замовляти квитки і послуги, прокладати маршрути.

Стрілець

Стрільці у всьому здатні побачити привід для жартів, але зірки натякають, що не варто жартувати серйозними і делікатними речами. Наприклад, висміювати звички близьких людей і зачіпати їх слабкості. Батькам не варто уїдливо критикувати вразливих дітей. Не найкращий момент для жартів в інтимній обстановці. Свою дотепність краще приберегти для ситуацій флірту або нейтральної світської тусовки.

Козоріг

Козорогів в цей день знову чекають пастки в переговорах. Особливо складна родинна і подружня дипломатія. Вам доведеться рахуватися з чужими слабкостями. Важливо нічого не перебільшувати. Ваші співрозмовники сьогодні норовисті і ранимі одночасно, можуть ображатися на ваші зауваження і тут же знову напрошуватися на них. Не найкращий час для обговорення житлових справ та для консультацій на делікатні теми.

Водолій

Водоліїв чекають дрібні пригоди в поїздках, на прогулянках, в компанії, при вилазках на природу. В основному, справа обмежиться кумедними моментами і легким тролінгом. Це відповідний момент для флірту, розіграшу. Все буде складніше, якщо хтось з учасників гри ранимий: доведеться рахуватися з його вразливістю і вибирати вирази. Не варто жартувати на теми, пов’язані з сім’єю або здоров’ям.

Риби

Типовим Рибам нелегко встигати за загальним темпом, але вони стараються. Виручить вміння підлаштовуватися. Однак тримати такий ритм ви зможете лише короткий час. Пізніше спроба жити на чужих швидкостях або спілкуватися в чужому стилі обернеться проти вас. Навіть якщо ви вписалися в обстановку, вам краще утриматися від сміливих починань нарівні з усіма. Варто відкласти важливу розмову, дорогу покупку.