fbpx

Гороскоп на 14 червня: для когось день принесе грошові надходження та довгоочікуючу звістку , а для когось неприємності в родині, в тому числі – через гроші

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сприятливий день для поїздок і зміни обстановки. Можна братися за нові справи, всі починання будуть успішні.  Вірогідне отримання хороших звісток від людей, які вам близькі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Утримайтеся від поспішних суджень: сьогодні все зовсім не так просто, як здається на перший погляд. Є шанс викрити якусь інтригу, вивести на чисту воду таємних недоброзичливців, відкрити секрет, саме існування якого давно не давало вам спокою. Можливе отримання несподіваних звісток, що стосуються когось із ваших молодших родичів.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Вам належить зустрітися з якоюсь неприємною особою, можливо, яка сильно вас образила. Як би ви не старалися звести спілкування до мінімуму, зараз це неможливо: пліч-о-пліч з цією людиною вам доведеться провести досить багато часу, так що запасіться терпінням.

РАК (23.06 – 23.07)

Напружений, складний день, який вам вдасться зробити майже приємним. Ваша інтуїція дуже гостра, і завдяки їй ви вибираєте найбільш ефективний і найменш енерговитратний спосіб вирішення всіх виникаючих проблем. Можливі грошові надходження і цінні подарунки.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Є шанс знайти застосування тих знань, умінь і талантів, якими ви раніше не користувалися. Змінюються відносини з оточуючими: на вас дивляться з великою повагою. До вашої думки прислухаються всі більш уважно, це допомагає вирішити давні особисті проблеми.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Розпочнеться цей день не кращим чином, ранок стане періодом численних випробувань і труднощів. Ви непогано з усім впораєтеся, але втомитеся неабияк – знайдіть можливість відпочити, погуляти, інакше ваш емоційний стан різко погіршиться.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Емоційний фон нестабільний, можливі переживання, потрясіння. Є ризик всерйоз і надовго посваритися з людиною, яка вам дорога. Можливі конфлікти в родині, в тому числі – через гроші. Вам не вдається зберігати спокій, якщо не все йде так, як ви очікували, або хтось намагається приймати самостійні рішення, а не чекає ваших вказівок.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Вам належить дізнатися багато нового; чим довше ви удержите в пам’яті отриману інформацію, тим краще. Не варто всерйоз переживати через фінансові проблем: незабаром вони будуть вирішені. Можливе отримання допомоги від старого друга або когось із родичів. Сміливо приймайте пропозиції, пов’язані з поїздками і зміною обстановки, це піде вам на користь.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Вдалий день для романтичного побачення: ви так чарівні і милі, що навряд чи хтось зможе залишитися до вас байдужим. А Стрільці, які вже пов’язані міцними любовними або подружніми узами, дуже приємно проведуть час зі своєю половинкою і взагалі отримають масу задоволення.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Ви морально готові до подвигів, але далеко не відразу визначаєтесь з тим, в яке ж русло потрібно направити свою кипучу енергію. Саме тому на початку дня можливі непорозуміння, помилки. Є ризик потрапити в незручну ситуацію. Важливо не піддаватися на провокації і приймати важливі рішення самостійно: хтось напевно захоче вами маніпулювати.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Справ буде багато, не виключено, що вже в середині дня ви відчуєте втому. До того ж розраховувати на чиюсь допомогу дуже важко: якщо ви її і отримуєте, то зовсім не в такій формі, в якій розраховували. Несподівана заява коханої людини може поставити вас в глухий кут, змусити засумніватися в доцільності продовження відносин.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Нелегко прийняти рішення, якого чекають від вас оточуючі, ще важче втілити його життя, але шляхи до відступу у вас немає, і діяти все ж доведеться. Можливі незначні фінансові втрати, невдалі угоди і покупки.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page