Гороскоп на 14 квітня: астрологи назвали щасливчиків і невдах цього дня

Овен

Події дня зачеплять за живе амбітних і гордих Овнів. Самолюбство спонукає їх зробити неможливе, щоб виправдати довіру або підтвердити свої досягнення. Якщо вчора ви зробили необачну заявку або невдало пожартували, доведеться зберігати честь і «тримати марку». Можливий особистий конфлікт з владою, керівництвом або авторитетною персоною (особливо, якщо для цього вже були передумови в минулому).

Телець

Доля підтримує Тельців, посилаючи їм підтримку (насамперед, моральну). Щоб скористатися її щедрістю повною мірою, зірки радять не таїтися і не соромитися своїх проблем, в будь-якій битві або суперечці виступати вперед «з відкритим забралом». Не варто ховатися за чиюсь спину. В іншому разі, вам можуть приписати таємні наміри, подвійні стандарти або неіснуючі гріхи.

Близнюки

Близнюкам щастить «на грані». Поки справа не дійшла до критичної точки, ви можете відчувати, що котитеся в прірву. Не виключені напружені стосунки з другом, колегою, партнером, з представником фіскальної установи або іншої інстанції. В пріоритет бажано поставити безпеку на майбутнє. Нехай краще зараз ви перестараєтеся, ніж одного разу опинитеся без рятівних резервів.

Рак

Успіхи Раків залежать від уміння схилятися перед авторитетом і переважаючою силою. Варто віддати данину поваги покровителю, вчителю, опікуну, чужому віку або статусу. Партнер буде чекати від вас поваги до його цінностей або визнання його заслуг. Недостатня шанобливість може викликати гнів і тиск на вас. Особисті конфлікти можуть мати професійне або ідеологічне підґрунтя.

Лев

Цей день може нанести удар гордості Левів. Вам доведеться нелегко, якщо ви вважаєте себе зіркою і «народжені для успіху». Ваші самолюбство і авторитет можуть піддатися випробуванню, якщо ви соромитеся своєї посади чи походження, не можете похвалитися престижним дипломом або ідеальним здоров’ям. Ваші досягнення на батьківщині не можуть котируватися за кордоном. Важливо не знецінювати себе як особистість.

Діва

Дівам у цей день не варто падати духом, так як в кінці будь-якого випробування їх чекає успіх. Зірки радять зосередитися на якості виконуваної справи, у чому б вона не полягала. В критичний момент вам, можливо, доведеться піти проти своїх особистих переконань, або проти творчих, виховних або професійних принципів. Але в потрібний момент у вас обов’язково з’явиться «друге дихання».

Терези

Зірки радять Терезам бути акуратнішими з чужим самолюбством. Небезпечно поранити гордість партнера, поводитися нешанобливо з начальством, йти проти авторитету батьків, підривати підвалини сім’ї. Ймовірність конфлікту вища, якщо є старі рахунки, образи і взаємні претензії. Наприклад, не поділений ресурс, будинок або спадок, несправедливо розподілені нагороди, місця, посади, важелі влади.

Скорпіон

Скорпіони можуть розраховувати на щасливий випадок. Можлива удача в останній момент, але більшість Скорпіонів буде заздалегідь знати свою вигоду і «чути» потрібну ціль на відстані. Навіть негатив обернеться позитивом і принесе вам додаткові дивіденди. Вам може допомогти сімейний клан або таємне закрите співтовариство. Не дивно, якщо поруч виявляться окремі заздрісники і незадоволені.

Стрілець

Стрільців чекає матеріальна удача. Можна вигідно купити або прилаштувати стару річ, перепродати бізнес, залагодити питання з боргом, спадщиною, банкрутством, поживитися на ліквідації. Благополучно закінчиться небезпечна гра. Чим вищі ставки, тим солідніший прибуток. Однак коріння успіху не завжди будуть прозоре. Варто бути перебірливими: можливі «брудні» гроші з сумнівних джерел.

Козоріг

Козорогів знову виручить власний авторитет чи персональна удача. Не всі ситуації бездоганні з моральної точки зору. Ущемлене самолюбство може штовхнути вас на некоректний крок, наприклад, на зловживання владою в будинку. Можливо везіння із серії «не було б щастя, та нещастя допомогло». Краще уникати ініціатив та публічності, діяти лише за життєво важливої необхідності.

Водолій

Водоліям зірки радять утриматися від публічних дій, відкласти будь-яку ініціативу. Не варто відкрито хвалитися своєю удачею і наявними резервами: накопиченнями, знаннями, впливовим захистом. Не виключені напружені особисті стосунки з іноземцем, начальником або з людиною з оточення, наприклад, родичем. Небезпечно з ним сваритися: він може нашкодити вам за вашою спиною.

Риби

Риби можуть впевнено дивитися у майбутнє. Якщо в ньому і чекають якісь проблеми, всі вони вирішувані. Прийнявши те чи інше рішення, важливо не боятися його дотримуватися: який би варіант ви не вибрали, в результаті все обіцяє закінчитися благополучно, але вже зараз ви маєте бути послідовні і переконливі у своїй правоті. Знайдеться друг, впливова група підтримки або інше потужне джерело захисту.