Гороскоп на 14 листопада: Козерогів чекає день щастя, а Левів – нагода подумати над життям

Овен

Овнів чекають оновлення в звичному середовищі. У близькому оточенні можуть з’явитися нові особи, що володіють авторитетом або чарівністю. Можливо, поблизу від місця вашого проживання з’явиться перевага, яку ви шукали далеко від дому — наприклад, відповідна вакансія. Створюються передумови для успішного оформлення правової бази починань.

Телець

Вранці Тельці вільні в рамках дозволеного і можуть робити все, що їм заманеться. Друга половина дня задасть новий ритм. Якщо хочете досягти успіху, постарайтеся вписатися в пропоновані обставини якомога швидше. Будьте сміливішими, не бійтеся спробувати себе в несподіваній якості або в оригінальному образі. Не виключено, що у вашому оточенні з’являться нові обличчя або вам доведеться вирішити неординарну задачу.

Близнюки

Для Близнюків найбільш комфортна перша половина доби. Події в цей період передбачувані, настрій буде рівним і позитивним. Обставини дозволять підтвердити успіх, надати потрібну форму знахідкам або результатам творчості, стабілізувати відносини. У другій половині дня нагадають про себе обов’язки, може з’явитися термінова справа. Не виключене наростання невдоволення, загострення нездужання.

Рак

Раки легко потрапляють під владу обставин і суперечливих емоцій. Усюди можливі конфлікти, обмани, інтриги. Ризики вищі, якщо ви активно про щось клопочете, вирішуєте чужі проблеми або потребуєте допомоги. Можливі сварки з колегами, сервісами, попутниками, володарями іншого менталітету і культурного багажу. Краще не брати “на борт” тварин.

Лев

Левів очікує душевний підйом, причому протягом доби енергетика представників даного знаку буде тільки зростати. Це прекрасний день для будь-яких занять, що розкривають вашу особистісну індивідуальність, унікальність. Відмінний момент для реклами, піару, залучення прихильників. Хороша доба для Левів, які працюють з широкими масами, мають велике коло спілкування, а також представляють який-небудь проєкт, ідею, фірму.

Діва

Дівам ця доба надає активності, спонтанності, підприємливості. У багатьох Дів прокинеться інтерес до продовження експерименту, реалізації багатоетапного плану. День дозволяє знову випробувати свої сили в будь-якому продуктивному, але ризикованому напрямку. Не виключено, що сміливості і винахідливості зажадають обставини, наприклад, нові обов’язки.

Терези

Терезам потрібно ладити з людьми, незалежно від характеру відносин. Партнер, противник, посередник, близька людина проявить свій жорсткий характер, навряд чи піде на поступки в разі суперечки. Не варто починати тяжбу, сперечатися з батьками. Від носіїв явного негативу краще відійти на безпечну дистанцію. Варто бути обачнішими, якщо “хворе місце” — житло або територія.

Скорпіон

На початку дня Скорпіони — заручники обставин, умовностей або чужих потреб, лише деякі представники знаку будуть відчувати себе господарями положення. Увечері з’явиться можливість просунути свої інтереси, успіху в справах допоможуть чуття, мобільність, спостережливість. Обіцяють удачу інтенсивні контакти, короткі поїздки. Зростання динаміки і результативності може супроводжуватися фізичним або душевним дискомфортом.

Стрілець

У цю добу зірки радять Стрільцям уникати сварок. Можна використовувати їх як доповнення до розпочатого діалогу, якщо ви хороший психолог і не раните своїми словами чужі почуття. День підходить для сімейної розмови на складні теми, але з обережністю. Посилиться образливість і злопам’ятність, в будинку можливі скандали і провокації.

Козеріг

Козерогам необхідно звернути увагу на правильний баланс між своїми і чужими інтересами. У відносинах з іншими людьми може постати питання великодушності, довіри, подяки, компромісу. Варто проявити більше поваги до принципів роботодавця або клієнта, до сім’ї і переконань партнера, коханої людини. Заради збереження рівноваги варто поступитися особистими смаками, трохи стримати апетити.

Водолій

Водолії можуть ще раз зіткнутися з необхідністю виконання старих обов’язків. До цього вас може закликати борг, професійний або сімейний. Не виключено, що ви з’явитеся на знайоме місце за звичкою і включитеся в рутинні клопоти за інерцією. Можлива ностальгія за минулим, зважаючи на підвищення і кар’єрне зростання.

Риби

Наміри і почуття Риб сьогодні нестійкі. Те ж саме можна сказати про позиції інших людей і ситуації в цілому. Якщо ви зумієте потрапити в резонанс з навколишнім середовищем і ключовими ритмами дня, це піде вам на користь. Ви можете піти проти всіх, або підтримати більшість проти однієї людини.