fbpx

Гороскоп на 14 серпня: сьогодні варто утриматися від нових ініціатив і скоротити зовнішню активність до мінімуму

Овен

У цей день Овнам корисно влаштувати собі перепочинок, в тому числі, паузу в активному спілкуванні. Обстановка розташовує до перебування на самоті, відпочинку. Не занадто високим буде фізичний тонус. Брак зовнішньої активності можна компенсувати зануренням у віртуальну реальність. Є час знову прокрутити на уявному екрані недавні враження, поміркувати над побаченим і почутим. Не варто поспішати з відповідальним вибором, сьогодні ви можете піддатися емоціям і прийняти невірне рішення.

Телець

Тельців чекає багато роботи. Не виключено, що саме ви опинитеся «локомотивом» на службі або в сім’ї. Кращим стимулом попрацювати буде нова мета, або бажання дати новий імпульс старим планам. Нелегко буде подолати інерцію, а також вчасно перервати заняття, в яке ви вже втягнулися. Не переходьте межі, встановлені вашим поточним самопочуттям і природними можливостями, перевитрата сил загрожує травмами і загостренням захворювань. Підвищена обережність потрібна тим, хто має справу з технікою.

Близнюки

Зірки радять вам утриматися від нових ініціатив і скоротити зовнішню активність до мінімуму. Вдень багато Близнюків здивують своїх знайомих мовчазністю або взагалі тимчасово зникнуть з їх поля зору. Увечері обставини розставлять вам капкани. Не виключено, що це трапиться у вашому власному будинку. Не починайте на ніч дивлячись нічого серйозного, не займайтеся складними технічними роботами, не конфліктуйте з домочадцями, не вживайте сильнодіючих ліків (особливо якщо ви народжені в травні).

Рак

Для Раків найбільш комфортна друга половина дня. До цього часу стабілізується зовнішня ситуація і з’явиться більше внутрішньої гармонії. Посиляться романтичні настрої, багато Раків будуть схильні слідувати за почуттям, мрією, інтуїцією, творчим імпульсом. Зросте фізична витривалість, психологічна гнучкість і пристосовність, ділова маневреність. Підсумком позитивних змін може бути примирення, врегулювання інтересів, вдала угода або покупка, часткова реалізація надій.

Лев

Левам сьогодні складно розібратися в своїх почуттях і враженнях, навести різкість на майбутнє. Можливе лукавство з боку друзів жіночої статі. Вас не обдурять прямо, але і не скажуть вам всієї правди (можливо, з благих спонукань). Вірогідна недовірливість там, де все надійно, і довірливість там, де не все прозоро. Не завадить уважність у фінансових справах, покупках і обмінних процедурах.

Діва

Цей день може нагадати Дівам про минуле, посилити емпатію. Нові можливості, які зараз відкриває вам доля, цілком сприятливі. Позаду гострий період ризиків, нестабільності і невпевненості. Тепер вам на допомогу готові прийти старі друзі, родичі або інші люди, з якими ви пов’язані узами. Саме з ними зірки радять вам вести справи, або хоча б підтримувати активні зв’язки.

Терези

Терезам стане в нагоді готовність до самообмеження. Цей не той день, коли вам варто прагнути до надмірностей і свободи самовираження. До настання вечора зірки радять вести відокремлений або скромний спосіб життя. Можливо, буде необхідна дієта. В кінці дня вам можуть задати жорсткі рамки домашні обставини, житлові умови, сімейні, партнерські або професійні обов’язки. Доля може проекзаменувати вас на знання ваших законів і прав, здатність до дисципліни і компромісу.

Скорпіон

День сприятливий для честолюбних креативних Скорпіонів, готових на багато що для реалізації своїх амбіцій. Саме вони нічого не пошкодують для виконання бажань і будуть розглядати будь-які жертви зі свого боку, як необхідні інвестиції в майбутній успіх. День також важливий, якщо ви просуваєте своїх вихованців, будучи їх батьком, тренером, наставником, чи допомагаєте коханій людині. Якщо ви не впевнені в собі, не варто сперечатися з впливовими людьми і братися за справи, що явно перевершують ваші сили.

Стрілець

Рекомендується утриматися від будь-яких придбань, поспіх може привести до неякісних або непотрібних покупок. Небажані також ділові фінансові операції. Якщо щось в цій сфері вимагає невідкладного втручання, прийміть тимчасове робоче рішення. Найкращим полем діяльності для стрільців сьогодні є переговори, причому краще, щоб вони протікали в неформальній обстановці. Старі друзі підтримають вас, навіть якщо не в усьому згідні з вашою політикою або не розуміють ваших нинішніх цілей.

Козоріг

Козорогам варто ретельно відібрати ролі, в яких вони вважають допустимим для себе виступати. Не варто носити маску там, де йдеться про принципові речі: рано чи пізно, удавання буде виявлено. Наприклад, сьогодні краще чесність в сердечних справах, бізнесі, в морально-етичних питаннях. Якщо ви залучені в гру, краще відразу вести її за правилами. Не варто лукавити з дітьми. День підходить для експерименту за умови, що ризики прораховані, а навантаження не є надмірними.

Водолій

Водоліям варто дотримуватися “енергозберігаючої” тактики, вчасно припиняти деструктивні агресивні пориви, як зовнішні, так і внутрішні, так як сьогодні з кожною годиною буде важче управляти емоціями, стримувати роздратування. День значимий, якщо ви шукаєте партнера, посередника, помічника, представника, поручителя, варто суворіше підійти до відбору кандидатів на ці ролі. Якщо ви самі виступаєте як здобувач, гарне враження справлять ваші артистизм, професіоналізм, дружелюбність і самоконтроль.

Риби

Риб може підвести ідеалізм. Зірки вважають, що в цій якості немає нічого поганого, але все ж радять вам не приймати під її впливом важливі рішення. В іншому разі, ви ризикуєте в черговий раз стати жертвою своїх старих помилок, а заодно перекреслити частину успіхів, яких тільки що досягли під впливом нових тенденцій. Не варто ставитися занадто серйозно до своїх мрій.

You cannot copy content of this page