fbpx

Гороскоп на 14 січня: зірки радять почекати з покупками, краще витратити час на пошуки додаткової інформації

Овен

Увагу Овнів привернуть новини. Багатьом Овнам доведеться тримати зв’язок з друзями і активно стежити за життям в соцмережах. Варто приготуватися до несподіваних поворотів розмов, появи додаткової інформації з оригінальних джерел. Можливі комп’ютерні збої і сюрпризи при онлайн-процедурах, у тому числі, при електронних платежах. Не обійдеться без пригоди пошук, відрядження.

Телець

Для Тельців день обіцяє стати неспокійним і інформаційно насиченим. Він важливий для Тельців, які вступили в нову посаду, змінили керівництво, орієнтованих на кар’єрне зростання і підвищення кваліфікації. Невід’ємна частина подій — спілкування. Непередбачувано і бурхливо пройде співбесіда, нарада, планування, розробка документу, корпоративні збори, візит до установи, розмова з сім’єю.

Близнюки

Близнюкам варто зайняти активну позицію. Завдяки новому повороту подій, їх далекі цілі стануть ближче, а контури майбутнього позначаться більш чітко. Бути в гущі життя необхідно, якщо в планах навчання, еміграція, наукова робота або професійне зростання: день сприяє розширенню кругозору, активна участь в обговореннях часом дорівнюватиме інтенсивному курсу з дисципліни, що цікавить.

Рак

Увагу Раків притягують дискусії на злобу дня. Багато Раків проведуть день за мережевими обговореннями або активними бесідами в своєму близькому колі. Не варто чекати гармонії думок: можливі різкі висловлювання, навіть від друзів можна почути критику. Легко “заразитися” нервозністю. Не найкращий момент для пошуку однодумців, особливо, якщо ви ранимі. Не рекомендуються фінансові операції.

Лев

Левам варто врахувати, що сьогодні не найкращий день для конструктивної розмови. Може заважати атмосфера нестабільності, загальна дратівливість. Невдалий момент для переговорів, контакту з аудиторією, бесід з друзями і ріднею. Варто бути далекогляднішими і не допускати грубих помилок, так як закладається основа для нового формату ведення діалогу, в якому сила і право не завжди на вашому боці.

Діва

Дівам буде що обговорити з домочадцями або колегами. Не виключено, що день пройде за листуванням або активними позаслужбовими розмовами, за вивченням будь-яких програмних казусів або пошуками подробиць в мережевому просторі. Можливі складнощі в спілкуванні з новим персоналом або в роботі нових сервісів. Компенсує всі клопоти можливість швидко освоїти нові прикладні знання.

Терези

Зірки радять Терезам сміливіше обговорювати нові великі плани: велика ймовірність відшукати для них однодумців. День сприяє інформаційним пошукам, зібранням, установчим заняттям, допомагає оцінити нові формати відпочинку та навчання. Окремі невдачі вкажуть, де потрібно попрацювати над неминучими стартовими помилками. Терезам-батькам варто побільше спілкуватися з дітьми та їх друзями.

Скорпіон

У Скорпіонів може відбутися важлива розмова з друзями або родиною. Будинок (або звичне місце проживання) стане інформаційним центром або полем для дискусій. Скорпіонам, які перебувають у від’їзді, доведеться частіше виходити на зв’язок з близькими. Колективні потреби стануть важливішими за особисті. Темою обговорень будуть капітальні оновлення. У діалогах часом доведеться балансувати на межі конфлікту.

Стрілець

Навколо Стрільців йде багато розмов, багато з яких зачіпають безпосередньо їх інтереси або плани їх групи. Аж до ночі збережеться відповідна атмосфера для дискусій — але їх продуктивність під питанням, коли йдеться про конкретні дії (наприклад, термінову допомогу). Рекомендується відкласти рутинні справи. Чи не найвдаліший момент для відповідальної зустрічі, важливого відрядження.

Козоріг

Зірки радять Козорогам почекати з покупками, краще витратити час на пошуки додаткової інформації. Навіть дрібні придбання можуть виявитися невдалими (непродуманими, несвоєчасними). Є ризик купити зайве і забути щось важливе. Особливо небажано купувати засоби зв’язку, навчальні матеріали, Електронні компоненти. Не варто довіряти відгукам в мережі і порадам друзів.

Водолій

Водоліям варто стежити за своїми словами: на стиль їх мови сьогодні погано впливає викликана ситуацією нервозність. Передчасні програмні заявки від своєї особи: є ризик говорити загальними фразами, повторюючи популярні думки. Бажано знати міру, наполягаючи на своєму в дрібницях, в побуті. Не найкращий момент для виступів, переговорів, початку навчання, для публікації статті або підписання документа.

Риби

У цей день Рибам корисно зануритися у вивчення новин і чужих думок. Багатьом Рибам не завадить розібратися не лише в тому, що відбувається безпосередньо поруч з ними, але і в тому, що діється на віддалі (у світі, в знайомому їм місті або в іншій країні). Краще не вести в цю добу індивідуальну переписку, більше користі принесе відвідування неформальних майданчиків для колективних обговорень.

Фото – Сергія Майстра

You cannot copy content of this page