fbpx

Гороскоп на 14 травня: хто зможе досягти самих амбітних цілей і завдань, Астролог вважає, що Тельці вирвуться вперед в багатьох життєвих аспектах

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сприятливий день для ділового спілкування, обговорення питань, що стосуються співпраці, управління загальними фінансами. Сьогодні вам буде дуже важко взятися, за виконання своїх обов’язків. Щось весь час буде вас відволікати. Постарайтеся, все-таки не дуже розслаблятися. Спочатку робота а потім відпочинок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Вам доведеться багато говорити, втішаючи когось або наставляючи на шлях істинний. В цей день удача перебуває повністю на вашому боці. Він запам’ятається вам, як хороший день, дуже надовго, якщо, звичайно, ви самі не зіпсуєте його. Астролог вважає, що Тельці вирвуться вперед в багатьох життєвих аспектах

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Перебуваючи в променистому настрої, ви внесете нотку радості в загальну напругу сьогоднішньої ситуації. Реагувати на це можуть по-різному. Деякі щиро зрадіють, інші ж, можливо, поспішать звинуватити вас у саботажі робочого процесу. В цей день можна і потрібно призначати зустрічі з людьми, підтримкою яких ви хочете заручитися.

РАК (23.06 – 23.07)

Сьогодні вам варто придумати новий спосіб розважатися. Пофантазуйте – і ви видумаєте щось таке, що залишиться жити у віках. Ви не відмовляйтесь від задуманого, навіть якщо на шляху виникнуть перешкоди. Самопочуття і настрій буде хорошим цілий день.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Події цього дня не такі значні, як здається на перший погляд, тому не варто приймати їх близько до серця. Можливе отримання несподіваних ділових пропозицій, на перший погляд – дуже привабливих, але на ділі пов’язаних з численними труднощами і які принесуть лише скромний прибуток.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Середина дня підходить для укладання угод, в цей час можна також зробити великі покупки. З’явиться можливість вирішити відразу кілька складних завдань, з якими не впоралися ваші колеги. Не соромтеся повідомити про свої успіхи керівництво це вірний шлях до кар’єрних вершин. Діви у травні, зможуть досягти самих амбітних цілей і завдань.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Нині ви будете багато думати про майбутнє – своє, своїх дітей, своїх знайомих. Вранці, йдучи з дому, прихопіть з собою якусь науково-фантастичну книгу, подібного роду література доставить вам сьогодні найбільше задоволення. Нові ділові партнери можуть незабаром стати вашими друзями, варто тільки захотіти.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Завдання, які ставить перед вами цей день, непрості, але цікаві; вирішуючи їх, ви не тільки отримаєте корисний досвід, але і заведете цікаві знайомства. Не відмовляйтеся від участі в семінарах та конференціях, публічних виступів – ваші ідеї зацікавлять багатьох. Можна міняти місце роботи, в тому числі – повертатися туди, де ви колись із задоволенням працювали.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сьогодні енергійність ваша перевищить ресурси. У пошуках пригод постарайтеся не вляпатися в довгострокові авантюри, удача може підвести вас. Задумайтесь про рідних та близьких вам людей. Можливо, що останнім часом ви стали занадто вимогливі до них, і надто м’які до себе.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

До реалізації нових проектів приступайте з обережністю, і тільки після того, як переконаєтеся, що давні союзники готові в черговий раз підтримати вас. Можливі незначні витрати, невеликі фінансові труднощі, які незабаром будуть подолані.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Обмежте сьогодні свої дії тим, що вам давно і добре відомо, і що ви в змозі робити практично на автоматі. Необхідність винаходити щось нове навряд чи принесе вам задоволення. Побудьте на самоті з собою, постарайтеся розібратися в своїх бажаннях і емоціях – багато що стане простіше.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Є шанс добитися великих успіхів. Будьте готові діяти самостійно або шукати нових однодумців: давні союзники сьогодні навряд чи підтримають вас. Ідеї, що приходять сьогодні в вашу голову, оригінальні, сміливі і дуже корисні, хоча їх втілення в життя може бути пов’язано з якимись труднощами.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page