Гороскоп на 14 жовтня: для кого це спокійний день, в кого шанси добитися успіху дуже високі, а хто сам собі створює труднощі

ОВЕН (21.03 – 20.04)

День, коли ви спочатку говорите, потім думаєте. На щастя, думки ваші дуже приємні, так що ніхто не затаїть на вас образи. Більш того, багато хто зрозуміє, нарешті, що ви відчуваєте до них щиру симпатію і негайно дадуть відповідь на неї взаємністю. Тут і до початку роману недалеко.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Те, що не виходить відразу, рано чи пізно вийде обов’язково. Все, що від вас вимагається – не здаватися, діяти послідовно, пам’ятати про обіцянки, які ви давали друзям і близьким. Доводиться вибирати між своїми і чужими інтересами.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Цей спокійний день навряд чи буде пов’язаний з якимись значними подіями. Можуть надійти неприємні звістки, але незабаром з’ясується, що ніяких причин для хвилювань не було. Варто навести порядок у фінансових справах, аналіз власних доходів і витрат допоможе уникнути непотрібних покупок.

РАК (23.06 – 23.07)

Відповідний день для початку реалізації старих мрій. Ваше чуття бездоганне, ви легко зрозумієте, які починання перспективні, а які – ні. Переговори з партнерами приємні і цікаві, наполягайте на своєму, і ви досягнете вигідних умов, хоч і дещо пізніше.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Незвичайний день, події якого запам’ятаються вам надовго. І справа не в тому, що відбувається щось надзвичайне, а в тому, що на будь-які події ви реагуєте спокійно, так що будь-яка дрібниця здається значною і важливою. Не виключені цікаві знайомства, зустрічі з людьми, які спонукають вас на нові оригінальні ідеї.

ДІВА (24.08 – 23.09)

День дуже приємний. Здається, що все виходить легко, вас чекають приємні сюрпризи, несподівані удачі. Проблеми, що турбували вас останнім часом, вирішаться несподівано швидко. Це не самий багатообіцяючий день, але будувати довгострокові плани можна.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Не поспішайте вносити ясність у заплутану ситуацію, поки вода каламутна, є шанс зловити дуже велику рибу. Вам легко вдаються різного роду хитрощі, але ви не йдете на них без крайньої необхідності, і правильно робите.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

День пройде добре, якщо ви знайдете собі справу цікаву і водночас важливу. Напористість і цілеспрямованість будуть дуже до речі. День підходить для змін на роботі і вдома,  можна наводити порядок і переставляти меблі, а можна зважитися і на щось більш значне.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Цей день може ознаменуватися несподіваною удачею, перед багатьма представниками знаку відкриються цікаві можливості. Однак для того, щоб скористатися сприятливим збігом обставин, потрібні хоробрість і рішучість, вам же часом не вистачає віри в свої сили. День підходить для зустрічей і публічних виступів.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Зірки на вашому боці, і ви можете розраховувати на їхнє заступництво практично у всьому. Труднощі часом виникають, але безумовно не бентежать вас. Перешкоди, що стоять на вашому шляху, ви здолаєте з непідробним ентузіазмом. Добре проходять зустрічі з впливовими людьми, на нових знайомих ви справите саме сприятливе враження.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Шанси добитися успіху дуже високі. Трудитися в поодинці не доведеться, ви легко знайдете людей, готових надати вам допомогу і взяти на себе найважчу роботу. Вірогідне отримання нагород за якусь давно виконану роботу, людина, якій ви колись допомогли, щедро віддячить вам.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Ви самі створюєте собі труднощі, і самі ж героїчно їх долаєте. День пройде дуже цікаво, але досить безглуздо, багато зусиль витрачається марно. Можуть підвести люди, на яких ви розраховували, не стримають свої обіцянки, але навряд чи ви будете сильно переживати з цього приводу.

Фото спеціально для Osoblyva.com