fbpx

Гороскоп на 15-20 березня: чого очікувати через посилення Меркурія

На цьому тижні на нас чекає відразу дві важливі астрономічні події: повний Місяць у березні та день весняного рівнодення 2022. При цьому Меркурій знаходиться в знаку Риб до 27 березня – а це означає, що у людей загострюється чуття: деякі можуть бачити віщі сни (насправді ті просто продиктовані їхньою підсвідомістю) і відчути себе, немов справжній оракул.

Гороскоп на 14-20 березня 2022 року обіцяє стабілізацію процесів. Це стосується і військових дій в Україні: астрологи прогнозують період затишшя, невеликий перепочинок для обох сторін.

Зараз саме час аналізувати свої слова і вчинки, робити висновки з помилок минулого. При цьому важливо дотримуватися позитивного настрою – і ділитися ним із оточуючими. Для цього згодяться будь-які засоби: від перегляду улюблених фільмів і читання книг до заняття спортом і освоєння нового хобі.

На цьому тижні на нас чекає повний Місяць у березні – 18 березня о 09:17 за Києвом Місяць досягне повної фази в знаку Діва. Це гарний час, щоб вирішити проблеми зі здоров’ям, а також грошові питання. У той же час підходити до будь-якої справи потрібно вдумливо, скрупульозно. Корисно наводити порядок вдома і в думках, прощати образи.

На 20 березня 2022 року випало весняне рівнодення: о 17 годині 33 хвилини за Києвом Сонце переходить у знак Овна, а ввечері Місяць – зі знаку Терези в знак Скорпіона. Важливо зайнятися гармонізацією зовнішнього і внутрішнього простору, бути справедливим і турботливим.

You cannot copy content of this page