Гороскоп на 15 березня. Як розпочати тиждень всім Знакам Зодіаку. В кого дні будуть сприятливі, а в кого ні

Овен

Цілеспрямованість і зібраність допоможуть вам в цей день. Особливо для вирішення питань в сфері професійної діяльності. Постарайтеся не відволікатися на другорядні деталі. Також є можливість зустрітися з давніми знайомими. День закінчиться для вас сурпризом. Наприкінці місяця ви відчуватимете стійке бажання пересуватися, зустрічатися з новими людьми, відвідувати сусідів або писати листи друзям.

Телець

В цілому день буде сприятливим. Постарайтеся спланувати його з самого ранку, щоб не витрачати час і енергію на маленькі дрібниці. Можете ставити перед собою найвищі завдання. Ділові зустрічі та контакти здійснюйте в першій половині дня, так як у другій, можливо, вам доведеться зайнятися домашніми справами. Якщо ви намітили покупку, не відкладайте. Сьогодні ви перебуваєте під заступництвом Меркурія. Великі вкладення коштів виявляться вдалими.

Близнюки

Незібраність, деяка невпевненість ускладнить ділові зустрічі в першій половині дня. У другій ж половині дня у вас з’явиться можливість продемонструвати ділову хватку. Переговори з партнерами обіцяють вигоду і успішний результат. Можливо, ви отримаєте важливе повідомлення, яке змусить вас відправитися в поїздку.

Рак

Проведіть день активно. Якщо призначена ділова зустріч, здійсніть її в першій половині дня, так як у другій, ви не зможете прийняти правильне рішення. Цей день гарний для покупок. Особливо великі покупки виявляться вдалими.

Лев

Слід активно шукати нові джерела заробітку. День сприятливий для цього, розгляньте різні пропозиції. Якщо вас щось зацікавить неодмінно беріться за цю справу. Але не забувайте і про рідних, приділіть їм також свій час.

Діва

Доля посилає вам випробування на цілеспрямованість і зібраність. Постарайтеся цей день провести позитивно. Приділіть особливу увагу своїм рідним, вони за вами скучили. Працювати сім днів в тиждень – тяжко. Зробіть маленький вихідний.

Терези

Почніть тиждень з великих завдань. В цей день вони вирішаться як найкраще. Не відкладайте їх у скриню. Самий сприятливий день для погашення минулих боргів. В цей день про вас не забудуть і родичі, чим зможуть тим і допоможуть.

Скорпіон

Вам слід продовжувати рух у вибраному напрямку. Одна із ідей, запропоновних вами раніше, не така погана, як здалося вашому оточенню, просто для її сприйняття треба було трохи більше часу. Сьогодні вас почують, тож не баріться, рухайтесь тільки вперед.

Стрілець

Зірки вказують на те, що не слід критикувати колег сьогодні. Інакше ви можете взагалі відбити у них бажання працювати і на роботі буде напружена атмосфера. Продуктивний день для колективної роботи, обговорення ділових питань. Можливо у вас з’явиться ідея, як прискорити процес роботи або домогтися більш якісного результату.

Козоріг

День надій і сподівань. Більшості Козерогів чекає нове незабутнє знайомство, але не поспішайте до чергових любовних перемог – можливо, ви приймаєте бажане за дійсне. Доля посилає вам випробування на майбутнє.

Водолій

Не намагайтеся квапити події або змінити звичний розпорядок дня. День пройде краще ніж ви на це сподівались. Особливо цей день сприятливий для встановлення нових відносин. Наскільки б ви не поспішали, постарайтеся рухатися обережно, дрібними кроками. І вас чекає перемога.

Риби

Вас чекає спокійний трудовий день. Рекомендується обміркувати план подальшої роботи, запланувати відпустку, зробити необхідні дрібні покупки. Бережіться спокус придбання дорогих і красивих речей. Попереду вас чекають фінансові проблеми. У другій половині дня можливі ускладнення у відносинах з дітьми. Будьте терплячі і уважні до них. Здоров’я не повинно вас турбувати.

Фото pixabay.com