Гороскоп на 15 березня: зірки обіцяють труднощі, гарний настрій і приємні сюрпризи

Овен

Сьогодні Овнам варто дати волю романтичній і волелюбній частині своєї натури. Навіть якщо у вас багато роботи, в цю добу краще не присвячувати їй себе цілком. День підходить для прогулянок, перебуванню на свіжому повітрі. У пошуках натхнення краще не обмежувати себе жорсткими рамками і «зазирнути за обрій». Не всі мрії безпідставні: якщо ви реаліст, дещо з задуманого вам вдасться втілити.

Телець

Тельцям сьогодні не варто наполягати на своїх поглядах, нав’язувати оточуючим свої смаки і звички. Цей день не ставить твердих рамок, підходить для розширення кругозору і зіткнення з іншими культурами. Рекомендується пауза в практичних справах, не варто займатися важливими фінансовими питаннями і проводити великі угоди. Небажані купівлі та інвестиції: великий ризик схибити у виборі.

Близнюки

Близнюкам не варто поспішати з важливою дією, рішенням або висловлюванням. Корисно поспостерігати за обстановкою, особливо, якщо ви опинилися в гостях, за кордоном, в незнайомому культурному та духовному середовищі. При цьому намагайтеся уникати сліпої довіри і рівняння на чийсь особистий досвід. Варто критичніше сприймати чужі слова, приклади і переконання: вони можуть бути помилковими і дати вам хибний орієнтир.

Рак

Сьогодні Ракам варто критичніше ставитися до своїх душевних поривів — наприклад, до бажання допомогти або наставити на “шлях істинний”. День закликає до добрих справ, але також підживлює духовні омани. Недовірливість або неуважність може призвести до помилки в діагностиці, у виборі ліків або помічника. У пошуку засобів зцілення не варто плутати фармакологічну та психологічну підтримку.

Лев

Цей день робить Левів чутливішими до творчої і духовної межі подій. Може з’явитися бажання відвідати сакральні місця, зануритися у вигаданий казковий світ вигаданих героїв. Зірки нагадують, що найхимерніші створіння мешкають зараз не в чужій уяві, фільмах або іграх, а у вашому власному внутрішньому світі. Можливе бажання виступити в ролі, недоступній вам в реальності.

Діва

Цей день багато Дів захочуть провести з сім’єю або духовними братами, але на ділі великий ризик опинитися у випадковій компанії. Обстановка не завжди буде розташовувати до повної чесності і справжнього взаєморозуміння. Ви можете ідеалізувати значущу для себе людину або намагатися намалювати свій ідеальний образ в її очах. Не варто будь-якою ціною прагнути до правди, іноді досить ілюзії.

Терези

Сьогодні Терезам не варто сприймати все надто серйозно і буквально. Поїздки, випадкові розмови та враження стануть скороминущим джерелом натхнення, але краще не шукати в них точність. Навколишній пейзаж буде створений пензлем імпресіоніста, а не рукою кресляра. Небажано домовлятися, вибирати маршрути, робити покупки практичного призначення, ставити діагнози і купувати ліки.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам утриматися від покупок, операцій, інвестицій, бартеру та інших взаєморозрахунків, обміну валюти та фінансових ігор. Досягнення цього дня сумнівні, вигода буде уявною. Вас може чекати непотрібний приз, марне придбання, помилковий виграш, підживлення любовних або інших ілюзій. Фантазію краще направити в нематеріальне русло, наприклад, у творче створення образів.

Стрілець

Сьогодні для Стрільців зростає ймовірність потрапити у світ спогадів, фантазій, ілюзій. Імовірний інтерес до сімейної таємниці, біографії одного з батьків або деталей власного походження, а також до мистецтва, музики, психології, кіно, ігор, трансових станів. Можливі духовні помилки, сентиментальність, ідеалізм, спотворення бачення минулого. Відповідний день для відходу у віртуал.

Козоріг

Козорогам день пропонує пожити в уявному світі. Він може виявитися для вас найкращим притулком, якщо вам самотньо і незатишно в сформованих перехідних умовах. В залежності від ситуації і своїх власних схильностей, ви можете поринути в світ спогадів, кіно, музики, філософії, науки, політики або доброчинності, любові або духовних пошуків.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто відмовляти собі в невеликій подорожі у майбутнє або минуле. Зміщення реальностей буде гармоніювати з станом ваших думок. Якщо ви завершуєте важливий життєвий період і перебуваєте на роздоріжжі, вам не завадить коригування переконань. Вас може надихнути повернення до відкладених ідей, забутих цінностей або до окремих дружніх зв’язків, що витримали перевірку часом.

Риби

Сьогодні Риби легко впадають у знайомі омани. Це складний момент для наведення різкості на будь-яку перспективу, яка вас цікавить. Ви можете невірно оцінити свої особисті шанси, перебільшити або применшити роль інших людей у своєму житті. Можуть бути перекручені критерії добра і зла, правди і брехні. Не найкращий час для вибору мети, здобуття посади, пошуку ролі, віри, професійної ніші.