Гороскоп на 15 квітня: Леви, отримаєте відповіді на питання, які довго не давали вам спокою

Овен

Є певні проблеми в ділових і особистих стосунках, але ви волієте не помічати їх і в усьому, що підносить цей день, бачите тільки добре. Що ж, це правильний підхід, життєрадісність та оптимізм допомагають вам залучати на свій бік людей, за допомогою яких можна багато чого досягти.

Телець

Важливо налаштуватися на практичний лад, якщо ви цього не зробите, весь день проведете в приємних, але абсолютно порожніх фантазіях. У вас добре виходить відриватися від землі (зрозуміло, тільки подумки) і будувати повітряні замки так, що всі починають вірити в їхньому існуванні. Але рано чи пізно доведеться доводити реальність всього, про що ви розповідали – ось тут і виникне незручна ситуація.

Близнюки

Суперечливий день. З одного боку, ви надзвичайно нетерплячі, часом агресивні, не схильні до тактовності та делікатності. Вашим ворогам (і тим, кого ви з якихось причин вважаєте такими) можна лише поспівчувати. З іншого боку, часом вам вдається налаштуватися на миролюбний та конструктивний лад, і саме в цей час вам підвертаються найцікавіші можливості. Удачливі представники знаку не проґавлять шанс навести лад у професійних та особистих справах.

Рак

День підходить для роботи, з вирішенням професійних завдань ви справляєтеся блискуче. Можливо початок плідної співпраці або отримання привабливих комерційних пропозицій. Не виключені значні фінансові надходження, можна робити довгострокові інвестиції.

Лев

Цей день пов’язаний із накопиченням життєвої енергії. Вже в першій його половині ви відчуєте приплив сил, і це лише початок. Можливим стає вирішення найскладніших проблем, отримання відповідей на питання, які довго не давали вам спокою Якщо останніми днями виникали розбіжності з коханою людиною, зараз можна легко покласти край суперечкам та відновити гармонію.

Діва

Перша половина дня відрізняється сприятливим емоційним тлом, тому добре підходить і для важливих справ, і для ділових контактів. Крім того, у цей час можна проводити ділові переговори, обговорювати серйозні питання. Разом із однодумцями ви приходите до правильних висновків.

Терези

Не поспішайте довіряти новим знайомим, вони не такі хороші, як здається на перший погляд, і вже точно не стануть вам надійними діловими партнерами і вірними союзниками. Є небезпека невдалих угод, фінансових втрат. Можна продовжувати розпочаті раніше відносини, проте слід бути готовим до того, що і в них можуть виникнути проблеми.

Скорпіон

Чим би ви не займалися сьогодні, треба пам’ятати про обережність та бути дуже уважними. Навіть найменші помилки та прорахунки можуть позначитися на вашому майбутньому. Вирушаючи на важливу зустріч, зверніть увагу на свій зовнішній вигляд – будь-які вади спричиняють негативну реакцію співрозмовника.

Стрілець

День неоднозначний. З одного боку, ви легко домагаєтеся поставленої мети, відмінно справляєтеся з вирішенням навіть складних завдань. З іншого боку – настрій залишає бажати кращого, через будь-яку дрібницю ви засмучуєтеся не на жарт, а вже ваше роздратування часом і зовсім безпричинно.

Козеріг

Ви намагаєтеся дотримуватися правил і не порушувати традицій, йдете уторованим шляхом, а не шукайте свій власний. Така тактика цілком виправдана, оскільки дозволяє уникнути помилок, проте потрібно бути готовим до того, що плоди вона принесе не одразу. День підходить для придбання дорогих, статусних речей, якщо ви збираєтеся оновити гардероб, віддайте перевагу одягу в класичному стилі.

Водолій

Не відкладайте вирішення важливих питань, навіть якщо оточуючі переконують вас, що для поспіху немає причин. Цілеспрямованість та наполегливість допомагають вам подолати перепони, перед якими відступили інші. Добре проходять зустрічі з впливовими людьми, вдається знайти інвесторів та спонсорів. Можна розпочинати реалізацію масштабних бізнес-проектів.

Риби

Це невдалий день: ви йдете на поводу у своїх амбіцій та найнижчих бажань. Багато риб роблять вчинки, про які пізніше будуть жаліти. Вам важко протистояти спокусам, а ось людям, які вміють хитрувати та плести інтриги, дуже легко керувати вами.