fbpx

Гороскоп на 15 липня: комусь зі знаків Зодіаку пощастить сьогодні найбільше

Овен

На цей день Овнам краще не планувати справи, що вимагають швидкості й спритності. Обстановка схиляє до життя в пасивному режимі, посилює залежність від матеріального, схиляє до надмірностей у харчуванні. Можна нікуди не поспішати і відновлювати сили. Вдалий момент для закупівель і тотальної інспекції запасів. Якщо чогось не вистачає, не варто купувати нове, спочатку не завадить «пошкребти по засіках».

Телець

Для Тельців це сприятлива і спокійна доба. Можна цілком присвятити її особистим потребам, ні на кого не озиратися, не метушитися і не боятися підступу. Зросте стабільність, з’явиться впевненість в собі і в завтрашньому дні (принаймні, на найближчі місяці). Багато Тельців отримають моральну підтримку, надійний захист або доступ до віднятого джерела натхнення, повернуть собі колишній авторитет.

Близнюки

Близнюкам краще вести закритий і спокійний спосіб життя, уникати зайвих пригод, відповідальності та публічності. Для починань у цей день достатньо матеріальних засобів, але замало істинної підприємливості: швидше за все, ви будете ліниві і пасивні. Це відповідна доба для відпочинку, посиленого харчування, комфортного усамітнення. Спокій доброчинно позначиться на самопочутті і зовнішності.

Рак

Сьогодні один з тих днів, коли Раки дозволяють собі спокійно дивитися в майбутнє. Багатьох Раків підбадьорить колективна підтримка: наявність друзів по нещастю, приналежність до великої соціальної або професійної групи. Зміцниться надія на виграш у затяжному спорі, реанімацію значущих відносин, отримання нових пільг і преференцій або законне повернення старих. Вдалий день для тусовки, застілля.

Лев

В цей день одним з головних критеріїв успіху для Левів є стабільність. Вона стане ключовою умовою вашої впевненості в завтрашньому дні, якщо попереду у вас напружена неприємна смуга: відповідальний екзамен, жертовна праця, повторне довге лікування, тривале відрядження або домашнє ув’язнення. Також, сьогодні вас бадьорить будь-яка можливість дозволити собі додаткові цільові витрати.

Діва

Для Дів це день удачі. Варто нею користуватися, якщо у вас великі запити або вам потрібно заново «відштовхнутися від дна», щоб виплисти на колишній рівень. Можна отримати підтримку, нагороду, подяку, відновити диплом або права. Обіцяє успіх відвідування інстанцій, включаючи міжнародні, а також спілкування з авторитетними людьми і групами. Не варто відкладати візит до турфірми, ВНЗ, посольства.

Терези

Терези можуть сподіватися на удачу. Як би не розгорталися події, ви можете бути впевнені, що все закінчиться безнапасно. Однак зірки в цей день охочіше захищають ваші володіння, сім’ю чи важливий проект, чим обслуговують ваші особисті потреби. Особисті подарунки долі можливі в якості компенсації за колишні жертви. Не виключений несподіваний бонус за минуле — наприклад, відсоток від угоди.

Скорпіон

Скорпіони можуть розраховувати на сприятливий фінал діалогу і на успіх відносин будь-якої складності. Ймовірність отримати бажане є, навіть якщо ваші запити високі. Не слід недооцінювати себе, занижувати свої достоїнства і применшувати авторитет: для багатьох дружити або працювати з вами — честь і удача. Бажано уникати підлабузництва по дрібницях, зберігати гідність, знати собі справжню ціну.

Стрілець

Стрільцям навіть у дрібницях потрібні відповідальність, послідовність, організованість, практичність і хазяйновитість. Саме на ці якості їх будуть перевіряти зірки. День покаже, наскільки вміло ви розпоряджаєтеся доступними вам благами і можливостями, чи то гроші, матеріали, інструменти, час або «людський ресурс». Добрий знак — вміння вкластись у рамки розкладу або бюджету.

Козоріг

Зірки підтримують Козорогів морально, але не виключені і матеріальні бонуси. Можлива віддача від виконаної творчої роботи, компенсація за жертву чи подяка за добру справу, довгоочікуване визнання від публіки, друзів, дітей чи учнів. Якщо небеса не дуже щедрі на подарунки і запізнюються з нагородою, ви можете влаштувати собі свято самі, твердо знаючи, що ви його заслужили.

Водолій

Водолії можуть присвятити цей день сім’ї або національним традиціям. Він підходить для домашніх урочистостей, прийому гостей, застілля. Ситуація спонукає до прояву великодушності, розширення можливостей, до відновлення території, пільг або ресурсів в колишньому обсязі. Скасовуючи сувору дієту, жорсткий контроль або суворі обмеження, варто знати міру, інакше потім буде складно повернутися в штатний режим.

Риби

Риби інстинктивно відчувають удачу і обґрунтовано вірять в неї до останньої хвилини. Успіх можливий за рахунок особистих якостей, але ви також можете розраховувати на сприятливий збіг подій, допомогу друзів або впливових сил, перевірене джерело натхнення або знайомий надійний орієнтир. Допоможе і раніше створений фундамент: старий проєкт, досвід, система дружніх або професійних зв’язків.

Позначки:

You cannot copy content of this page