fbpx

Гороскоп на 15 липня: сьогодні ідеальний день для планів на майбутнє і на те, щоб приділити увагу другій половинці

Овен

Для вас сьогодні день романтики. Для Овнів, які перебувають у стосунках, в цей день є можливість налагодити їх з другою половинкою. Зробіть сюрприз для своїх коханих.

Телець

Ви суперечливі, зациклені на роботі і вперті. Зірки в цей день пророкують вам успіх на роботі, ви отримаєте похвалу начальства, а також цікаві проекти. Вечір цього дня астрологи радять провести разом зі своєю другою половинкою.

Близнюки

Зірки не рекомендують вам детально планувати особисте життя. Самотні Близнюки  зможуть сьогодні зустріти свою другу половинку або ж дати нове життя колишнім стосункам.

Рак

Раки сьогодні зірки вам радять, налагодити стосунки з сім’єю, приїхати провідати батьків або ж бабусь і дідусів. Пам’ятайте про глобальні цілі і не розмінюйтесь на миттєві бажання.

Лев

Леви, сьогодні все залежить тільки від вас, покладайтеся у вирішенні питань тільки на свою думку і думку ваших близьких. Пам’ятайте, що ваші рідні завжди на вашому боці і бажають вам блага.

Діва

Діви побережіть нерви, ваша нервова система і так перебуває в зоні ризику. Причини на те можуть бути різні: стреси, недосипання, хронічна втома. Але не варто через це так сильно переживати, хороший чай з ромашкою допоможе вам розслабитися після важкого робочого дня.

Терези

Терези, ви любите все тримати під контролем і зберігайте баланс у своєму житті. Сьогодні зірки радять пустити все на самоплив, так як зайвий контроль не завжди приносить сприятливі плоди.

Скорпіон

Скорпіони, сьогодні ваша уява це головна зброя. Вирішуйте поставлені перед вами завдання творчо – ви зможете здивувати своїх колег і начальство.

Стрілець

Стрільцям аж до ночі належить вести свій корабель через туман сумнівів і побоювань, а іноді і через заколисуючі хвилі брехні. День сприятливий для Стрільців, які наділені чуттям, зробили висновки з пережитих криз, можуть довіряти начальству, помічникам і близьким.

Козеріг

Козерогам рекомендується діяти більш дипломатично і уникати крайнощів. Можливо, у вас виникнуть труднощі у стосунках з клієнтами, діловими партнерами або начальством. У будь-якому випадку не варто в своїх вчинках керуватися емоціями.

Водолій

Водоліям в цей день буде нелегко застосувати на практиці набуті знання. Можливо, ви будете пов’язані всілякими інструкціями, нормами, приписами, які не дозволять вам вирішувати питання на свій розсуд. Не виключені тертя в трудовому колективі.

Риби

Чоловікам-Рибам сьогодні доведеться нелегко, вас чекають розчарування на любовному фронті. Можливо, в голову вашої другої половинки сьогодні закрадутся думки про те, що ви не та людина, за яку себе видаєте.

Жінкам-Рибам цей день благоволить удачу, відійдіть від сімейних проблем і турбот займіться собою. Проведіть цей день в компанії коханого чоловіка.

You cannot copy content of this page