fbpx

Гороскоп на 15 лютого: зірки обіцяють приємний день, а декому зі знаків Зодіаку ще й несподіваний сюрприз

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам зменшити ритм життя і відпочити, але не розслаблятися і не забувати про самоконтроль. Важливо уникати надмірних фізичних навантажень і керувати своїми почуттями. Можлива внутрішня і зовнішня інертність. Не біда, якщо вас наздожене розгубленість і доведеться ненадовго «випасти з обойми»: можна використовувати цю добу для заповнення сил, перегляду тактики, уточнення планів.

Телець

Тельцям сьогодні можна не боятися розгулу чужих емоцій: сама доля допоможе контролювати обставини і зберігати рівновагу. Але не варто виключати наявності у інших людей особистих таємниць і сумнівів, про які вони поки мовчать. Свої і чужі пориви в цю добу не варто сприймати всерйоз: вони будуть запізнілими або передчасними. Краще подумати над сказаними словами або натяками, які читаються між рядків.

Близнюки

Близнюкам не варто планувати на цей день активний відпочинок, знайомства, інтенсивне спілкування й інші енерговитратні дії. Віднімати сили можуть приховані нездужання, таємні турботи, нав’язливі думки. Навіть дрібні заняття сьогодні бажано заздалегідь планувати і контролювати. Варто звернути увагу і на зміни в чужій поведінці: якщо хтось оголосив про свої серйозні наміри, він явно не жартує.

Рак

Ракам зірки радять провести цей день в пасивному режимі. Він підходить для відпочинку або стандартної розміреної суботньої програми. Незважаючи на окремі сюрпризи — наприклад, капризи дітей — перебіг подій буде передбачуваний. Зменшивши зовнішній темп, важливо звернути увагу на приховані закулісні процеси. Можливо, готується стати агресивніше ваш партнер або хтось із старших, активізується конкурент.

Лев

Сьогодні Левам складно відчувати твердий ґрунт під ногами. Може багато що нервувати в сім’ї, питаннях нерухомості, відносинах з людьми. Залежно від ситуації, вас може дратувати побутовий хаос, новий поворот сюжету, близька зміна ритму життя або вашої особистої ролі в подіях. Це не кращий момент для започаткування, побачення, знайомства, самопрезентації. Варто підтримувати мінімальний порядок в домі.

Діва

Сьогодні Діви чутливі. Дана риса може супроводжуватися зовнішньою індиферентністю або відходом в себе. Можливо, ви будете прокручувати в уяві якісь картини, обмірковувати почуті слова або кинутий побіжно натяк. Потрібні справи при цьому будуть робитися вами «на автоматі», за звичкою. Сеанс занурення не пройде даром: ви зможете позбутися від нераціональної (для вас) лінії поведінки.

Терези

Терезам зірки радять присвятити цей день наведенню порядку в своїх поточних справах, гаманці і побуті. Це відповідний момент для інспекції та сортування старого мотлоху (або того, що ви називаєте цим словом). Не варто заздалегідь налаштовувати себе на зневажливі оцінки: погляд може зачепити і мотлох, і цінна старовинна річ. Добре займатися питаннями спадщини, резервних фондів, сімейних капіталів.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам далеко до ідеальної особистісної гармонії, зате легко пристосуватися до будь-яких обставин в цілому. Якими б вони не виявилися, вам буде нескладно зайняти в них свою законну нішу, отримати мінімальну підтримку і захист, вберегти свої життєво важливі інтереси. День сприяє стриманості, допомагає вам побачити новий напрямок своїх дій або інстинктивно відчути його.

Стрілець

Стрільцям сьогодні корисне свідоме усамітнення, потрібна пауза в будь-якій справі. Не виключений спад особистої енергії. Ваші недавні прийоми можуть перестати працювати в їх колишньому вигляді, можлива хвилина дезорієнтації в зв’язку з переглядом тактики. Не варто дивуватися перебудові системи харчування або потреб: щось може втратити для вас значення, а щось почне ставати бажаним і вкрай необхідним.

Козоріг

Сьогодні Козороги схильні дивитися на речі реально, часом навіть похмуро. Будь-який сюжет справжнього, минулого і майбутнього буде розглядатися вами крізь призму виживання. Можливо, в чужих очах (але не в своїх) ви будете надмірно обережні і критичні. Це день, коли важко повністю розслабитися, але зірки радять вам зробити саме це, так як попереду у вас напружена і відповідальна ділянка шляху.

Читайте також: Щасливчики березня: кому зі знаків Зодіаку навесні усміхнеться щастя

Водолій

Сьогодні Водоліям краще розраховувати на свої невидимі опори і добре укріплений тил. Відмінною підмогою вам стануть внутрішній моральний стрижень, мудрість і досвід. У багатьох ситуаціях не буде зайвою проста обережність. Зробивши ставку на зовнішній блиск, особистий талант і харизму, ви в цю добу можете програти. Настав час подумати про більш приховану тактику, аж до тимчасового «відходу в підпілля».

Риби

Для успіху Рибам сьогодні необхідно бути скромнішими і стриманішими, вміти зберігати свої і чужі секрети. Ситуація розгортається в потрібному для вас напрямі, але діяти рано, краще вичікувати. Важливо підтримувати контроль і порядок у всіх стратегічних напрямках, з якими ви пов’язуєте своє майбутнє. Кращою новиною аж до ночі буде відсутність новин і радикальних змін.

Фото з вільних джерел

You cannot copy content of this page