fbpx

Гороскоп на 15 серпня: день принесе прилив суперечливих почуттів і низку важливих питань

Овен

Овнам саме час згадати про цінність миру в родині і затишку в домі. М’якість, делікатність і дипломатичність, яких потребують близькі, дадуться вам нелегко через зовнішні складнощі і ваш темперамент. Важливо врахувати загальний контекст моменту (стан житла, атмосферу в рідному гнізді, у шлюбі). Небезпечно “завдавати добро” і насаджувати справедливість силою. Бажано узгоджувати витрати, звички, смаки.

Телець

Тельці цього дня будуть небайдужі до комфорту, мистецтва, музики, красот природи. Багато Тельців доброзичливі до сім’ї, земляків, знайомих осіб, симпатизують тим, хто нагадав їм про дім, дитинство, близьких. У разі естетичних, кулінарних та інших коливань, вибір буде зроблений на користь традицій і звичок. День хороший для обміну сентиментальними емоціями, пам’ятними презентами, привітами з далекої батьківщини.

Близнюки

Близнюків день запрошує витратити частину грошей на щось приємне, тепле і затишне: на улюблені ласощі, подарунки близьким, облаштування і дизайн будинку, на якісь забуті задоволення. Вибираючи та порівнюючи варіанти, сьогодні легко почати коливатися між модними гламурними порадами, націленими на зовнішній ефект, і поточним сентиментальним настроєм. Можлива тяга до солодкого або до домашньої кухні.

Рак

Раки схильні діяти м’яко, пускаючи в хід свою чарівність і мирні таланти. Це день дрібних примх, приємних оновлень, турбот про свою зовнішність, звички і зручності. Можливі знахідки на розпродажах, подарунки друзів. Проблема дня — коливання, подвійність. Потрібний гострий зір в будь-якому виборі і компромісі, у тому числі, естетичному і фінансовому: промах обернеться відчутним дискомфортом.

Лев

На Левів цього дня впливають їх таємні симпатії і сентиментальні прихильності. Багато Левів віддадуть перевагу приховати свої найніжніші почуття і тонкі відчуття, і вчинять правильно: при спробі описати переживання такого роду їм може відмовити красномовство. Якщо в цей день планується особиста зустріч, бажано провести її в інтимній атмосфері, якій посприяє усамітнення, музика або ретро-антураж.

Діва

Дів чекає прилив суперечливих почуттів до батьківщини, сім’ї або старої команди. Спорідненість душ буде важливіша зовнішніх регалій. Цінність дружби і любові підвищить факт спільного минулого. Можлива особиста симпатія до когось з однодумців. Заходи пройдуть гармонійніше в знайомих місцях, де витають приємні спогади. Потрібний настрій підтримає незвичайний акцент: домашня страва, національний колорит.

Терези

Терезам бажано уникати агресії і пам’ятати про почуття міри, щоб не поставити себе під удар і не стати відкритою мішенню. Якщо безсила нейтральна дипломатія, не працюють жарти і розумні доводи, варто вдатися до емоційно або ідейно зарядженого методу — наприклад, включити механізм кланової або дружньої протекції. Можна діяти через жіночу чарівність (чоловікам — через жінок).

Скорпіон

День підвищує успішність Скорпіонів у коханні, дружбі, мистецтві, творчості, дає надію на приємний бонус, знахідку, знижку, на гостинність або згладжування протиріч. Можливий особливий інтерес до традицій і природних умов інших країн, мирних гармонійних схем акліматизації або культурної асиміляції. Мандрівники та емігранти знайдуть притулок або зустрінуть споріднену душу далеко від дому.

Стрілець

Стрільці цього дня здатні розчулюватися. Сентиментальність може привести до занепокоєння про близьких, до додаткових витрат на домашні потреби, подарунки рідні або допомогу співвітчизникам. Також, в цей день зросте ваша сприйнятливість до інтимної сторони любовних переживань. У справах серцевих ви можете виявитися ранимі, сугестивні, залежні від минулого, від національних або кланових традицій.

Козоріг

Козороги можуть втратити пильність і попастися в пастку чужої чарівності. Важливо берегти баланс інтересів і не піддавати випробуванню крихку рівновагу: як тільки шальки терезів змістяться, світ перетвориться на війну. Зірки радять акуратніше вести свою партію в будь-яких відносинах, переговорах і обмінних операціях, в спілкуванні з партнерами, близькими людьми, покупцями, продавцями, посередниками.

Водолій

Водолії потребують доброти, турботи, співчуття, поблажливості. Велика ймовірність отримати їх від представниць прекрасної статі — наприклад, жіночої частини персоналу, сім’ї або робочого колективу. Якщо ви самі комусь допомагаєте, краще відмовитися від легковажних жартів, включити режим емпатії, делікатності і співпереживання. При лікуванні хвороб знадобляться м’які народні засоби.

Риби

Риби перебувають в емоційній гармонії з собою і навколишнім світом, або близькі до цього. День гарний для любові, відпочинку, спокійної творчості, мирної взаємодії з дітьми, родичами і старими друзями. У разі сумнівів (у тому числі, пов’язаних з матеріальною стороною справи) можна прислухатися до інтуїції, але бажано звірити її з правилами або експертною думкою.

You cannot copy content of this page