fbpx

Гороскоп на 15 травня: не відмовляйтеся від своїх принципів і вірте у краще

Овен

Овнам варто направити свої зусилля на будинок, сім’ю, особисту територію, в широкому сенсі — на витоки, фізичну і духовну батьківщину. Важливо зайнятися справою: нерозтрачена душевна енергія виллється в гостру сварку, повторність поганої звички або побутовий травматизм. День підходить для домашніх робіт, прибирання, допомоги батькам. Уваги може вимагати рідня в еміграції або нерухомість за кордоном.

Телець

Тельці отримують новий імпульс для своєї діловитості. Життя дає їм поле для застосування господарських талантів і побутової винахідливості. Якщо майданчик для активності вже є, вона розширюється, чекає підтримка, розвиток, схвалення ініціатив. Можна кинути сили на будинок, заміські володіння, сімейний бізнес, модернізацію господарства. Можливий казус в дорозі, сюрприз в спілкуванні з родичами.

Близнюки

Близнюкам підвертається привід попрацювати на нові цілі. Серед мотивів — кар’єрне зростання і успіх (особливо, за кордоном або в міжнародній компанії), розширення особистих і сімейних володінь, підвищення заробітку, виплата іпотеки або великого боргу. Можливий інтерес до освоєння цільових виплат: гранту на навчання або дослідження, материнського капіталу. Дрібні покупки мають бути функціональними.

Рак

Енергії, яка переповнює Раків потрібен вихід. На щастя, життя відкриває їм нові горизонти і підказує додаткові вдалі шляхи до виконання бажань. Незважаючи на егоїстичний мотив, багато Раків керуються не тільки особистими інтересами: вони готові (повинні) працювати на спільну мету або воювати за ідею. Натхнення ззовні додає їм сил і азарту для подолання тупиків і пасток.

Лев

Левам важливо піклуватися про близьких людей або захист своїх життєвих тилів. Вимагають нової уваги сімейні володіння на батьківщині і за кордоном. Може потребувати турботи вірний друг, старий будинок, раритетний інструмент, авто для довгих подорожей або вихованець, заведений для охорони. Пора оновити і свій духовний оплот (традиції, світогляд). Починання цього дня зіпсує хронічна проблема.

Діва

Дівам потрібно дивитися вперед, але робота на майбутнє часто означає для них запит в минуле. Доведеться повернутися до старих резервів, технічних або людських. Якщо нізвідки чекати допомоги в новій відповідальній обстановці, її нададуть родичі або давні друзі по нещастю (у тому числі, які проживають далеко від вас). Несподівану підтримку можуть надати навіть люди з ненадійною репутацією.

Терези

Цей день додасть Терезам клопоту і емоційної напруги. На перше місце можуть вийти домашні або ділові обов’язки. Можливі сварки з близькими, партнерами, начальством, замовниками, покупцями і продавцями, домочадцями і квартирантами. Ймовірна сутичка з конкурентами. Логічні доводи і дипломатичні прийоми можуть виявитися безсилі, якщо в гру вступлять емоції (особливо, давні образи).

Скорпіон

Зірки постачають Скорпіонів внутрішньою душевною енергією і зовнішнім джерелом натхнення. Їм може допомогти підтримка близької або далекої рідні, схвалення авторитетів або, як стверджуватимуть деякі представники знаку, прямий канал наверх. “Движком” може стати віра, осяяння. Розширення горизонтів на ділі буде прагненням взяти реванш, повернути успіх і оновити колишній світогляд.

Стрілець

Стрільцям доведеться зайнятися непростим завданням, часом опиняючись на межі кризи. День мотивує на пориви, пов’язані з житлом, розширенням володінь, спадщиною, ремонтом, еміграцією, зарубіжною нерухомістю, на вирішення проблем з боргом, кредитом, податком, охороною, страховкою, ліквідацією збитку. Можлива авантюрна мрія повернутися до витоків, наприклад, на велику батьківщину замість малої.

Козоріг

Козороги затамують в душі образу, якщо їх змушують поступитися ініціативою. Чужа поведінка для них — тригер неприємних переживань. Небезпечна ділова, сімейна та інша гостра конкуренція. Важливо уникати інтриг і двоїстих ситуацій, шукати згоди. Зараз народжуються нові (або повертаються старі) точки дотику, здатні багато згладити. Наприклад, узи кровного або духовного споріднення.

Водолій

Водоліям належить зануритися в домашні, ділові або інші клопоти. Часто вони будуть вимушеними і змусять їх звертатися до неприємних сторінок минулого. Уваги може чекати старий будинок, запущена хвороба, раритетна річ, слабкий родич, бездомна тварина. День підходить для справ, пов’язаних з послугами на дому, соціальною допомогою, волонтерством, ремонтом, медичним патронажем.

Риби

Сили Риб примножує нове натхнення, але ніщо не примушує їх до зайвих рухів тіла. Якщо вони вирішать підвищити навантаження, виконати складний трюк або зробити подвиг, це буде їх добровільне рішення. Надлишок емоцій може підштовхнути їх до любовної, спортивної, ігрової або ділової активності. Вітаються благородні мотиви: турбота про дітей, близьких, підопічних, про слабких істот.

 

You cannot copy content of this page