Гороскоп на 15 вересня: Діва, поділіться позитивом з оточуючими, вам це потім повернеться подвійно

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Легко не буде, зате цікаво – напевно. Перешкоди, що виникають на шляху, подолати можна. Gотрібно для цього всього дві речі, наполегливість і допомога друзів. Краще йти знайомими стежками, не порушувати традицій і загальноприйнятих правил. Це стосується не тільки вчинків, але і вашого іміджу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

День буде особливо вдалим для тих, хто зайнятий якимись масштабними, складними і важливими проектами. Ви впевнені в своїй правоті, не витрачаєте часу на сумніви і переживання, вчасно приймаєте правильні рішення і для багатьох стаєте прикладом для наслідування. Будьте уважні в спілкуванні з керівництвом.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Старі проблеми ще не вирішені, а ви так і готові створити собі нові. Постарайтеся направити свою енергію в якесь інше русло, і день складеться набагато приємніше. Зверніть увагу на те, як складаються стосунки з керівництвом і впливовими людьми, тут сьогодні можна щось змінити на краще, якщо вчасно опинитися в потрібному місці, сказати те, чого від вас чекають.

РАК (23.06 – 23.07)

Буде нелегко, часом – дуже, але ви подолаєте всі труднощі, причому завдяки не тільки власної наполегливості, а й друзям, які вчасно прийдуть на допомогу. Відносини, важливі для вас, стають міцнішими і довірчими, зміцнюються ділові зв’язки. Ви впевнені, що у важкий момент союзники вас не кинуть, і це дійсно так.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Труднощі можуть виникнути лише з двох причин. Перша з них – ваша власна звичка все ускладнювати, в будь-якій ситуації шукати друге дно, а в будь-якому висловлюванні – таємний сенс. Друга – жінки, які вас оточують. Навіть якщо вони керуються найкращими намірами, їх вчинки не йдуть вам на користь.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Чим обережніше ви будете, тим більших успіхів досягнете. Тим, чиї основні інтереси лежать в області роботи і кар’єри, слід бути гранично розбірливими в ділових контактах. В довіру до вас спробують втертися особи, стурбовані виключно власними інтересами, але вміло прикидаються вашими союзниками. Поділіться позитивом з оточуючими, вам це потім повернеться подвійно.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Будьте рішучі, в цей день можна домогтися успіху, і значного. Так, для цього будуть потрібні спритність і спритність, але ви впораєтеся з поставленими завданнями. Можливі несподівані грошові надходження, деякі представники знаку знайдуть нове джерело невеликих, але стабільних доходів.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Переважає вплив позитивних тенденцій. Якщо на початку дня ще можливі якісь проблеми, в основному через жінок, то друга його половина буде складатися виключно вдало. Добре проходять будь-які ділові зустрічі, на переговорах вам вдається домогтися свого. Можливі професійні контакти з іноземцями, день сприятливий для початку роботи в міжнародних компаніях або співпраці з ними.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Вдалий день для роботи, можливі значні професійні успіхи, є шанс здобути переконливу перемогу над суперниками і конкурентами. Ваші ділові якості не залишаються непоміченими, якщо сьогодні ви поведете себе правильно, то незабаром отримаєте цікаві пропозиції від людей, співпраця з якими не тільки вигідно, але й престижно.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Немає причин для занепокоєння, зірки на вашому боці, день складається вдало. Якщо ви не будували якихось грандіозних планів, успіхи, швидше за все, перевершать ваші очікування. Можливе одержання дуже привабливих ділових пропозицій, день підходить для контактів з потенційними партнерами та роботодавцями, виходу на нову роботу.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Рішення будь-яких фінансових питань вимагає обережності, а особливо уважними повинні бути Водолії, які ведуть комерційну діяльність разом з жінками-партнерами. Не лінуйтеся перевіряти будь-які документи, під якими ставите свій підпис, в них можуть виникати неточності. Непоганий день для переговорів, обговорення перспектив співпраці, але приймати остаточні рішення поки рано.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Легкий і приємний день, проблем не виникне, якщо ви самі собі їх не придумаєте. Фантазія ваша сьогодні особливо багата, є шанс придумати щось дуже корисне, знайти новий підхід до старих завдань або спосіб порозумітися з людьми, які раніше не проявляли до вас симпатії.

Фото спеціально для Osoblyva.com