Гороскоп на 15 жовтня: мрійте – це перший крок до цілі, яка стане реальністю

Овен

Овнам доведеться виходити у виборі тактики з чужих смаків і настроїв. Овни, які поставили на суперництво або війну, ризикнуть перехопити ініціативу у противника, але удача їм не гарантована. Головною метою Овнів, зацікавлених у мирі і гармонії, стане підтримка балансу інтересів, їх знову чекає тест на вміння співпрацювати або підлаштовуватися. Найскладніше завдання — тримати нейтралітет.

Телець

Тельцям стане в нагоді вміння ладити з людьми і співпрацювати з ними, ділити функції та обов’язки. Багато що вирішить поведінка і смак конкретної особи: партнера, помічника, клієнта, представника обслуговуючого персоналу. День дасть привід для нервозності і суєти, загострить всі уразливості і нездужання. Багато процедур виявляться болючими і потенційно шкідливими. Небажаний візит до лікаря, юриста, косметолога.

Близнюки

Початок будь-якої справи вселяє Близнюкам надію, але подальший розвиток подій здатний їх розчарувати. Через накопичення технічних похибок, помилок в розрахунках або взаємних особистих претензій, найкращі ситуації підуть за гіршим сценарієм. Багато Близнюків не зможуть скористатися моментом з об’єктивних фатальних причин (хвороба, зайнятість). Контролю та нагляду потребують діти.

Рак

Раків чекає непроста ситуація у родині, у шлюбі або діловому партнерстві, у власному житлі або на спільній території. До об’єктивних протиріч додадуться особисті розбіжності. Не завжди допоможе сімейна і професійна дипломатія. Не варто “виносити сміття з хати”, але в складних випадках давніх рахунків і зневажливої справедливості краще звернутися за кваліфікованою юридичною підтримкою.

Лев

У цю добу Левів оточує не найбільш гармонійна обстановка, але і вона часом буде мотивувати їх на корисну дію. Фоном будь-якої справи сьогодні можуть стати родинні, службові, сусідські або інші чвари. У міру розвитку подій, до спалаху емоцій і війні за справедливість додасться хаос або технічний збій (поломка, затримка). Краще уникати термінових відряджень і далеких подорожей.

Діва

Зірки радять Дівам утриматися від угоди, зміни рахунку, переказу грошових коштів або прав партнерам і незнайомим контрагентам, підписання договору на фінансове обслуговування. Подвійно загрозливі обмінні операції. Краще відкласти пошук інвестора, посередника, поручителя, покупця, постачальника. Вимагають термінової уваги спільні резерви і активи, товари в дорозі: можливо, вони під загрозою.

Терези

Терезам небезпечно і відсиджуватися в тіні, і переоцінювати свої сили. Ситуація зажадає вашої реакції або особистої присутності, але також підкреслить вашу відповідальність і вразливість. Роблячи свій хід, не варто порушувати договір і чужі кордони, зраджувати свої ж принципи. Замість розриву або точки в суперечці, краще підтримати баланс інтересів. Відбиваючи атаки, не завжди варто переходити в наступ.

Скорпіон

Зірки не радять Скорпіонам брати участь в чужих проєктах, оформляти договір, вибирати чиюсь сторону в правовому, професійному або моральному конфлікті. Не найкращий момент для обміну послугами, допомоги іншим людям, спроби розрулити інцидент. Не час для вибору партнера, помічника, вихованця, сервісу, лікаря або юриста. Небезпечне будь-яке укриття. Варто відстежувати маневри таємного ворога.

Стрілець

Стрільцям не варто шукати нових друзів і тісно спілкуватися з давніми однодумцями. Не найбільш рівними можуть стати відносини в найближчому союзі (шлюбі, стабільній бізнес-співпраці або ігровому тандемі). Розбіжності найімовірніше з зовнішньої подачі — наприклад, з організаційних, професійних, політичних або національних мотивів. Не час вступати в нову групу або очолювати її.

Козоріг

Козорогам не варто без гострої необхідності звертати на себе увагу начальства, партнерів або конкурентів. Краще відкласти співбесіду, нараду, консультацію, вступ на посаду. Якщо вам все ж необхідно показатися на публіці, розумніше постати в образі дипломата і миротворця. Також, не завадить тримати безпечну дистанцію і максимально скорочувати свою участь в будь-якій акції.

Водолій

Водоліям в цей день необхідно пам’ятати про почуття міри і ті неминучі межі, в яких поки дозволена будь-яка дія. Ілюзія вседозволеності може бути підтримана сьогодні, але вже завтра ви зіткнетеся з закономірним бар’єром (про який, швидше за все, вам було відмінно відомо). Варто враховувати, що не всесильні зараз не лише ви, але і більш впливові люди, на яких ви розраховуєте.

Риби

Рибам зірки підказують, що їх ліміт удачі тимчасово вичерпаний. Якщо вчора ви не встигли зробити щось важливе, сьогодні краще не намагатися терміново надолужити згаяне, а взяти паузу на кілька днів. Не варто вступати в нові союзи або намагатися реанімувати старі відносини. Не час прояснювати правові, ділові та моральні нюанси: ви можете отримати помилковий орієнтир або болісно прийняти правду.