Гороскоп на 15 жовтня: цей день підкаже правильні рішення і шляхи

Овен

Цей день допомагає Овнам зберегти свободу, або уникнути зайвих формальностей. Якщо ви скуті офіційними зобов’язаннями і змушені відповідати стандартам, то цілком можете залишатися романтиком в душі. Важливі цільові заходи краще перенести на першу половину дня. Закінчивши основні справи, можна трохи помріяти, побути ідеалістом, дати волю спогадам і вільним асоціаціям.

Телець

Тельці можуть розвивати вже розпочаті проекти, але варто утриматися від починань з нуля. Сьогодні ви можете взяти невірний напрямок, або в чомусь поквапитися. Небажано також замовляти послуги, вам можуть привезти або надіслати не те, що ви просили. Ентузіазм краще вкласти в справи, пов’язані зі спілкуванням, комп’ютерним забезпеченням, впровадженням дрібних нововведень.

Близнюки

Близнюки сьогодні можуть розкрити сонячну сторону своєї натури. Цей день підживлює азарт й інтерес до творчості, допомагає позбутися від нудьги і нерішучості, дає сили для включення в гру, активну співпрацю або дружнє суперництво. Багатьом Близнюкам додасть бадьорості навколишнє оточення.

Рак

Сьогодні Раки схильні діяти м’яко, пускаючи в хід свою чарівність і мирні таланти. Це день дрібних примх, приємних оновлень, турбот про свою зовнішність, звички і зручності. Можливі знахідки на розпродажах, подарунки друзів. Проблема дня — коливання, подвійність.

Лев

Левам варто позбутися всього, що стало мертвим вантажем. Це можуть бути речі, зв’язки, прихильності, спогади. Корисно позбутися сумнівів і від надто ідеалістичних поглядів на світ, якщо це заважає вам рухатися до мети. Подумки відпустіть все віджиле і повірте, що попереду вас чекає тільки хороше. У цей день не рекомендується багато бувати на людях.

Діва

Дівам варто проявити організованість, системність, дружелюбність. Краще не відкладати виконання обіцянок, даних друзям і близьким. Деяким Дівам доведеться допомогти колегам по роботі. Уваги може зажадати комп’ютер, засіб зв’язку, домашня тварина. Можуть стати в нагоді пізнання в електроніці або медицині.

Терези

Для Терезів сьогодні гостро стоїть питання ресурсів, особистих і спільних. Мова може йти не тільки про гроші і речі, а й творчий потенціал, запаси енергії або міцності, силу любові. Потрібна обережність в угодах, покупках, позиках, управлінні майном, при перерозподілі цінностей і резервів, врученні подарунків: велика ймовірність збитку, заздрості, сварок, ризиків, інших негативних побічних ефектів.

Скорпіон

Сьогодні важливі не тільки ваші професійні та ділові навички, а й зовнішня поведінкова сторона. Вітаються дипломатичність, розумна поступливість, вміння зберігати секрети, особливо в спілкуванні з жінками. Виключіть надмірну суворість і силові методи досягнення результату. Пам’ятайте, що цілі можна досягти завдяки гнучкості, а не тиску.

Стрілець

Найпозитивніша сторона цієї доби для Стрільців — свіжі думки, нові знайомства, творчі знахідки. Події можуть розвиватися за принципом «не було б щастя, та нещастя допомогло». Непорозуміння зустрічайте, не втрачаючи почуття гумору. Не спокушайтеся своїми успіхами: не виключено, що в чиїхось очах вони виглядають двозначно.

Козеріг

Козерогам варто провести день в “енергозберігаючому режимі”: відмовитися від зайвих навантажень, контактів і вражень, рахуватися зі станом здоров’я, не захоплюватися експериментами. Такий підхід буде вельми до речі, якщо завтра складний день. Не виключено, що нові турботи постукають до вас у двері уже сьогодні ввечері — наприклад, у вигляді термінової звістки.

Водолій

Водоліям не варто проявляти недбалість, інакше в будь-якій справі можливий збій. Наприклад, в ході відповідальних переговорів, важливого відрядження. Удача, натхнення і симпатії оточуючих — потужна зброя, але її одної вам буде мало. У планових акціях потрібна ретельність, а в термінових справах і нештатних ситуаціях зібраність.

Риби

У ситуаціях цього дня Риби потенційно вразливі, але далеко не беззахисні. Є можливість спертися на покровителя, правильну систему цінностей, власний довгий досвід проб і помилок. Честолюбним Рибам, що забралися на вершину успіху, зірки забезпечують відмінну страховку і не дають зірватися з досягнутої висоти.