Гороскоп на 16 червня: кого чекають важливі зміни. Ці щасливчики віч-на-віч зустрінуться з позитивними життєвими змінами. Прийшов час втілювати в життя всі найсміливіші задумки

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сприятливий день для будь-яких зустрічей, в тому числі – з людьми, з якими ви пов’язані діловими інтересами. Інтуїція підказує, кому можна вірити, а кому ні, тому помилок ви не допускаєте. У неформальній обстановці можна обговорити питання, що стосуються спільного бізнесу, нових комерційних починань.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Ви дуже емоційно реагуєте на все, що відбувається навколо. На щастя, близькі люди готові підтримати вас, розсмішити і втішити. Середина дня підходить для цікавих бесід, в цей час ви можете відкрито говорити про свої почуття, не турбуючись про те, що вас можуть зрозуміти неправильно. Вас чекають важливі приємні зміни.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Хоча не все дається легко, ви не втрачаєте оптимізму. І якщо щось не вийшло вранці, можна не сумніватися – до кінця дня ви свого досягнете. Одне погано: день виявляється досить стомлюючим, відновити сили не вийде, якщо ви не приймете для цього особливих заходів. І не соромтеся просити друзів і близьких про допомогу, відмови ви не отримаєте.

РАК (23.06 – 23.07)

З’явиться можливість довести до кінця якісь раніше розпочаті справи, але це не завадить вам весело провести час і насолодитися спілкуванням з людьми, які вам дороги. Ви прекрасно ладите з близькими людьми, давні розбіжності і конфлікти забуваються. Добре купувати або робити своїми руками подарунки для тих, ким ви дорожите.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Напружений, але дуже цікавий день, який дасть вам можливість продемонструвати свої найкращі якості. У вас багато справ і мало помічників, але ви неодмінно з усім впораєтеся, якщо будете діяти так, як вважаєте за потрібне, а не прислухатися до порад з боку. Можливе отримання приємних новин, що стосуються когось із далеких родичів.

ДІВА (24.08 – 23.09)

День легкий і приємний, все складається якнайкраще – ви можете дозволити собі плисти за течією. Обставини складаються дуже вдало, ви опиняєтеся в потрібний момент в потрібному місці, робите гарне враження на людей, які можуть багато чого для вас робити.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

З’являються нові плани; не відкладайте їх реалізацію – чим раніше ви почнете діяти, тим швидше отримаєте потрібний результат. Можливі несподівані поїздки, зустрічі з людьми, яких ви давно не бачили. В цілому день буде неспокійним, але цікавим і приємним. Вірогідні несподівані подарунки та приємні сюрпризи.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

На початку дня доведеться похвилюватися, багато буде йти не так, як ви очікували, можливі серйозні проблеми в спілкуванні з друзями і родичами. Але вплив позитивних тенденцій посилюється з кожною годиною, і ви відчуваєте себе все краще, повертаються оптимізм і впевненість в своїх силах.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Є небезпека забути про щось важливе. Ви в набагато більшому ступені, ніж зазвичай, схильні до неуважності. Емоційний фон нестабільний, настрій часто змінюється, оточуючим нелегко зрозуміти, що з вами відбувається. Навіть з собою ви не завжди щирі, як ніби боїтеся зізнатися собі, що відчуваєте ті чи інші почуття.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

День сповнений розмов і зустрічей, не завжди приємних. Багатьом Козерогам доводиться вести бесіди, від яких представники знаку при інших обставинах ухилилися б – зараз, на жаль, такої можливості немає. Заслуговує повагу те, що ви з усіма ввічливі і делікатні, не піддаєтеся на провокації і взагалі ведете себе найдостойнішим чином.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Ви легко піддаєтеся на вмовляння, що не відстоюєте свою точку зору, а погоджуєтеся з іншими – це зовсім на вас не схоже. Якщо виникає конфлікт інтересів, ви віддаєте перевагу поступитися, погоджуєтеся на умови, які вам не до душі; пізніше, згадуючи події цього дня, ви і самі будете дивуватися тому, що більш не були рішучі.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Дуже сприятливий день з фінансової точки зору, можливі значні грошові надходження. Можна робити покупки, в тому числі великі – шкодувати про витрачені суми не доведеться. Багато представників отримають несподівані ділові пропозиції або зрозуміють, як можна значно збільшити доходи в літні тижні.

Фото pixabay.com