fbpx

Гороскоп на 16 грудня: Овнам всі шанси для успіху, а Терезам зміцнення стосунків

Овен

У вас є шанс досягти успіху. Ваші досягнення багато в чому пояснюються тим, що ви не соромитесь використовувати інших людей у своїх інтересах. Часто ви твердо наполягаєте на своєму, і оточуючі просто змушені піти на поступки.

Телець

Значна частина цього дня буде присвячена нескладним, але все ж таки стомлюючим справам. Намагайтеся уникати серйозних фізичних навантажень – вони можуть негативно вплинути на ваше самопочуття. Окрім того, цей день потребує особливої розбірливості у всьому.

Близнюки

Сприятливий день для спілкування та співпраці. Ви здатні домовитися з будь-ким, у будь-якій ситуації знайти потрібні слова. Можна знайти нових союзників і помічників, проте слід мати на увазі, що саме від вас вони чекатимуть на прояви лідерських якостей, натхнення та підтримки.

Рак

Хоча день складається вдало, багато представників знака перебувають не в кращому настрої, тому що занадто зайняті вирішенням проблем, що раніше виникли. Сьогодні в таких роздумах немає толку, поки ви не маєте інформації, яка допоможе знайти вихід із ситуації. Так що постарайтеся розслабитися та налаштуватися на позитивний лад.

Лев

Зосередьтеся на роботі, день обіцяє значні успіхи, можливий прояв по службі. Вам буде неважко знайти союзників, причому більшість із них готова працювати «за ідею» і не надто цікавиться можливою матеріальною винагородою.

Діва

Вдалий день для вирішення будь-яких професійних завдань, навіть найважчих. Якою б складною не була ситуація, вам вдається розібратися, що до чого, і зрозуміти, як слід діяти, щоб досягти найкращого результату. Наймудріші з оточуючих наслідують ваш приклад і керуються вашими порадами, тих, хто цього не робить, можна лише пошкодувати.

Терези

Усі цілі здаються досяжними. Представники знаку схильні переоцінювати свої сили, самотужки братися за складні справи, відмовлятися від допомоги, яку пропонують оточуючі. Тим часом, спільні дії виявилися б набагато ефективнішими. Будь-які справи, якими ви займаєтеся разом із коханою людиною, допомагають зміцнити стосунки.

Скорпіон

Висока ділова активність, ви працюєте з більшим задоволенням, ніж представники інших знаків Зодіаку. Вітається прояв ініціативи як у професійній сфері, так і в особистому житті. Знайти однодумців неважко, люди, яким ви колись надали послуги, із задоволенням нададуть вам допомогу.

Стрілець

До оточуючих ви дуже вимогливі, а ось до себе – нескінченно поблажливі, саме це призводить до нюансів. Нетактовні висловлювання, недоречні зауваження роблять вас не надто приємним співрозмовником, люди вважають за краще триматися від вас подалі. Спробуйте скоригувати свою поведінку, і ви помітите, як змінюється ситуація.

Козеріг

Впевнено йдіть до поставленої мети, не піддаючись на провокації. Серйозність хороша у всьому, саме завдяки їй ви зможете одержати гору над конкурентами. Відмовтеся від контактів із сумнівними особами, майте справу лише з тими, хто вже довів свою відданість та лояльність.

Водолій

Не робіть нічого особливого – оточуючі зроблять за вас. Просто будьте собою, поводьтеся природно, у цьому випадку перед вашою чарівністю ніхто не зможе встояти. Відмінно проходять ділові зустрічі, можна досягти дуже вигідних умов співробітництва. Угоди, які укладають цього дня Водолії, на перший погляд здаються сумнівними, але приносять значний прибуток.

Риби

Ви не боїтеся труднощів і блискуче долаєте перепони, що виникають на шляху. Допомагає в цьому гостра інтуїція – завдяки їй ви знаходите найкоротші шляхи до мети. Цей день можна використовуватиме зміцнення ділових відносин. Вдається порозумітися навіть з тими, з ким ви довго не ладнали.

You cannot copy content of this page