Гороскоп на 16 листопада: день подарує нові можливості, а комусь і неочікувані повороти долі

Овен

Обстановка загострюється, будьте напоготові. Слідкуйте за своїми реакціями: в цей день Овни легко можуть впасти в дратівливість і зробити необачні непоправні вчинки. У спілкуванні важлива цілеспрямованість, тому визначіться, чого ви насправді хочете. Це відповідний момент для розриву контактів або для їх перекладу на інший рівень.

Телець

Тельців чекає нейтральний початок дня і насичений вечір. Денні години можна використовувати для рутинних справ або продовження ініціатив, зроблених напередодні. Ближче до вечора нагадають про себе ваші звички, в тому числі в побуті, в харчуванні. Настрій буде залежати від самопочуття і домашньої обстановки.

Близнюки

Близнюки сьогодні не вирішать всіх своїх завдань, але несподівано отримають відмінний шанс розвіятися. Будь-який новий поворот подій — хороший привід відволіктися від проблем, створити атмосферу свята і гармонії, змінити обстановку, імідж або тактику. Це відповідний день для занять спортом і танцями, підтримки вільних романтичних і дружніх відносин, неофіційного ділового і творчого співробітництва.

Рак

Раки легко потрапляють під владу обставин і суперечливих емоцій. Усюди можливі конфлікти, обмани, інтриги. Ризики вищі, якщо ви активно про щось клопочете, вирішуєте чужі проблеми або потребуєте допомоги. Можливі сварки з колегами, сервісами, попутниками, володарями іншого менталітету і культурного багажу. Краще не брати “на борт” тварин.

Лев

Відмінний день для гармонізації обстановки і власного настрою. Нові починання будуть вселяти оптимізм, особливо якщо вам відведена в них не найостанніша роль. Це хороша доба для вільного дружнього спілкування, включаючи мережеве, для реалізації колективних намірів і відвідування неформальних заходів. Більшість поточних проблем будуть вирішуватися самі собою, не вимагаючи від Левів додаткових зусиль. Не перепрацьовуйтесь, робіть те, що вам підказують інтуїція, натхнення і самопочуття.

Діва

Дів цікавить перспектива, може не на жарт розігратися уява. Зірки радять не нестися в мріях за далекі горизонти, а робити те, що необхідно тут і зараз. Не варто втрачати хватку і вправність, лінуватися і зволікати: справа, доведена до кінця, може стати першою цеглинкою в основі будівлі майбутнього.

Терези

Терезам зірки підказують, що настав відмінний день для початку ділової співпраці. У тривалих союзах можна оновити сценарій, поставивши нову спільну довготривалу мету. Не варто претендувати при цьому на роль ведучого і загострювати застарілі протиріччя, наприклад, територіальні претензії. Також, вам слід заздалегідь змиритися зі складними гранями чужого характеру.

Скорпіон

Скорпіонам варто бути готовими до ділової, творчої, любовної чи іншої конкуренції. Якщо вона вже має місце, ймовірне загострення конфлікту. У цю добу велика впертість, і чим цінніший об’єкт, за який ви воюєте, тим складніше буде повернути назад. Перемога буде коштувати зусиль і дістанеться дорого. На щастя, в цей день навіть переможеній стороні зірки обіцяють непоганий втішний приз.

Стрілець

Стрільцям ця доба додасть цілком обґрунтованого оптимізму. Однак зараз вам важливо не на всіх парах летіти вперед до світлого майбутнього, а розібратися зі спадщиною свого недавнього минулого. День підходить для розширення кола спілкування та інтересів, відновлення зв’язків і маршрутів, але у всьому бажано знати міру. Не варто завчасно проявляти ініціативу і вкладатися в дорогі заходи.

Козеріг

Багато Козерогів чутливі до негативних нюансів навколишньої їх обстановки і здатні інтуїтивно відчути недобре навіть на відстані. Однак не всі представники знаку зуміють вчасно відрефлексувати свої відчуття і вірно витлумачити враження. Досвідчені Козероги можуть сміливо покластися на своє чуття, але «молодим і зеленим» Козерогам навіть в дрібницях не зашкодять обережність і перестраховка.

Водолій

У Водоліїв швидше креативний, а не рутинний настрій. Можлива схильність до двозначного листування дружнього або романтичного змісту. Краще не займатися в цю добу точною скрупульозною роботою, виключити роботу з фінансами. День підходить для інтелектуальних ігор і спілкування, для занять, що вимагають одночасно активності розуму і уяви. Не варто мучити суворою дисципліною дітей.

Риби

Риби можуть перебільшувати свої досягнення, бачити в прикрашеному світлі перспективи. Не виключена ідеалізація значущої фігури, наприклад, партнера або вчителя. Можливі благі пориви, бажання зробити щось для інших людей. Фантазії можна використовувати як стимул, але не слід плутати їх з реальністю.