Гороскоп на 16 лютого: з самого ранку варто налаштувати себе на позитив, тоді день буде вдалим і продуктивним

Овен

Овнам важливо не піддатися негативному імпульсу або поганій звичці. Проблеми їм може створити імпульсивність, злопам’ятність, неврівноваженість, давня традиція сперечатися з колегами або боротися проти авторитетів, шкідлива тяга до чогось в побуті або харчуванні. Найбільш запальним Овнам добре мати поруч надійного друга, який буде давати їм орієнтир або утримувати їх від необачного пориву.

Телець

Зірки радять Тельцям діяти спритно і швидко, але триматися в тіні. На першому місці в цю добу тактика, а не стратегія. Тельцям-керівникам краще почекати з нарадою або наказом. Тельцям-викладачам не варто давати учням новий матеріал і влаштовувати складний іспит. Небажано збільшувати навантаження, приступати до відповідального етапу робіт, експериментів або тренувань.

Близнюки

Цей день допомагає Близнюкам тримати курс на майбутнє, яке стає все чіткішим і виглядає досить оптимістично. Інтенсивні контакти протягом доби підуть на спад, але збереже свою привабливість головний вектор або маяк. Це може бути конкретний образ або персонаж: друг, вчитель, об’єкт симпатій, герой гри. Для багатьох Близнюків саме він аж до ночі залишиться “дороговказною зіркою”.

Рак

Ракам аж до ночі доведеться тримати фокус уваги на своїй меті. Цей день не розташовує до нових починань і великих навантажень, але для підтримання статусу-кво можуть вимагатися деякі зусилля, через що можливий прихований витік енергії і неусвідомлювана напруженість. Багатьом Ракам не завадить моральна підтримка в особі друга, незалежного експерта або представника громадської організації.

Лев

У Левів є час для закріплення домовленостей. Цей день вселяє оптимізм і допомагає зберегти віру в успіх. Не варто зволікати з продовженням вчорашніх бесід: чим ближче вечір, тим складніше утримувати увагу на ключових моментах. Не варто піднімати принципово нові теми. Якщо потрібно пустити в хід чарівність або апелювати до чужого благородства, контакт бажано перенести на ранок.

Діва

Зірки радять Дівам не втрачати почуття гумору, але також і не послаблювати пильність. Імовірність проблем невелика, але все ж є ризик зіткнутися з дрібним недоліком або невеликою загрозою. Навіть при спокійному і рівному перебігу подій не виключене приховане занепокоєння. У цей день краще відмовитися від нових починань, у тому числі, пов’язаних зі здоров’ям: ті чи інші перешкоди в них забезпечені.

Терези

Терезам не складе труднощів продовжити діалог, але найголовніше в ньому, на даний момент, вже сказано. До останньої хвилини підтримувати контакт важливо тим, хто залежний від своєї публіки (наприклад, блогерам, коучам, рекламникам, продавцям популярних товарів). Також, в цей день не варто розлучати закоханих, партнерів по грі і творчі тандеми: незабаром умов для спілкування в них стане менше.

Скорпіон

Скорпіонам варто доводити до кінця поточні дрібні справи: повертатися до них після перерви буде важко. Якщо ситуація діє вам на нерви, не варто втрачати надію: незабаром щось зміниться і у вас стане на один подразник менше. У разі незвичних навантажень, корисно постежити за своїм здоров’ям: не виключено, що в нових умовах в організмі знайдуться нові вразливі місця.

Стрілець

Зірки радять Стрільцям ловити момент удачі (особливо, на початку дня). Фортуна не планує відвернутися від вас — але найближчим часом у неї з’являться інші турботи, а вам почне везти менше. Варто закріпити творчий, ігровий, любовний або навчальний успіх. Водночас, не варто панікувати, якщо ви не все встигли: ви на початку шляху і можливість розвинути нетривіальні ідеї у вас ще буде.

Козеріг

Козерогам не варто братися за важливі справи, захоплюватися енерговитратними масштабними оновленнями в будинку або офісі. Небажано нести підвищену відповідальність у родині і партнерстві, а також вирішувати фінансово-майнові, житлові та правові завдання (за винятком процедур, що вимагають негайного завершення). У неминучих необхідних справах краще дотримуватися інструкції або протоколу.

Водолій

Водолії чутливі до обстановки, але мають на неї все менше прямого впливу. Важливо зберегти персональні зв’язки, створити заділи для майбутніх зустрічей і розмов. Кращий час для цільових контактів — ранок: на початку дня буде простіше пустити в хід свою чарівність або авторитет. Варто почекати з принципово новою особистою ініціативою: вона може бути передчасною або, навпаки, запізнілою.

Риби

У цей день Рибам не варто чекати від себе підвищеної результативності, в будь-якій справі успіхи будуть скромними. Але не варто і судити по сьогоднішнім досягненням про свої справжні можливості: для більшості Риб велика ймовірність опинитися в невдалому становищі або ослабленому, низькоенергетичному стані. Враховуючи дані обставини, зірки радять берегти свої сили і не порівнювати себе з іншими.