Гороскоп на 16 серпня: день обіцяє нові можливості і шанс вирішити застарілі проблеми

Овен

Овнам не варто піддаватися спокусі активних дій. Вдень низький результат зусиль може посіяти у вашій душі марні сумніви, можливо гостре розчарування, хвилину слабкості. Увечері благі наміри і вірні по суті плани можуть бути серйозно спотворені через збіг обставин. Велика ймовірність звернути на помилковий шлях, а потім витратити час на повернення до потрібного курсу. Небажано вирушати в поїздку, особливо далеку. Якщо переміщень не уникнути, варто ретельно вивірити маршрут.

Телець

Тельці чутливі до всього, що відбувається в сім’ї, будинку, на батьківщині. Ситуація може вимагати обговорення домашніх справ, постійного контакту з дітьми або батьками. Хороший день, якщо з душею зайнятися побутом або творчим завданням. Причиною конфліктів може стати ваше або чуже самолюбство, претензія на розширені права або додаткову територію. Ви можете обурюватися, якщо ставлять під сумнів ваш авторитет або талант, обмежується простір для вашого особистісного самовираження.

Близнюки

У Близнюків з’являється велике поле для особистого самовираження. Відмінна інтелектуальна і фізична форма дозволяє їм легко обходити можливих конкурентів або укладати з ними альянси на взаємовигідній основі. Це прекрасний день для будь-якої інтенсивної діяльності з діловим або творчим ухилом. Можливий швидкий прогрес у спорті, бізнесі, любові, фінансовій сфері. Успіх буде міцнішим, якщо ви в поспіху не відключите свій ясний аналітичний розум і врахуєте суперечливі фактори, що впливають на ситуацію.

Рак

Настрій Раків сьогодні навряд чи буде рівним. Протягом усього дня вас може супроводжувати подив, хвилювання, можливі капризи, не виключені спалахи нервозності. Не варто довіряти випадковим емоціям. Якщо хочеться щось змінити, краще діяти відразу, так як порив ентузіазму буде недовгим. Зміни повинні мати сенс, інакше можна швидко розчаруватися в них. Особисті відносини отримують шанс стати більш гармонійними, але щоб встановити і підтримувати баланс, доведеться докласти зусиль.

Лев

Левам варто провести день в психологічно комфортній обстановці. Це може бути суспільство розуміючих людей, близьких родичів. На чужині важливий контакт з групою співвітчизників. Також вам може виявитися корисним тимчасове усамітнення, перегляд фільмів або зображень. Якщо вас відвідують суперечливі думки, занадто сильні і глибокі переживання, може дати психотерапевтичний ефект арт-терапія, музика або інше заняття з «ефектом занурення», не зашкодить хороший сон, сеанс спогадів.

Діва

День сприяє всіляким творчим процесам, перш за все ідеям розширення, оновлення, оптимізації. Якщо ви почали домашні перетворення, не зупиняйтеся на половині шляху. Можливо, вам нарешті вдасться втілити в життя задум, який виношувався протягом довгих місяців. Добре займатися освітленням і прикрасою приміщень. Атмосфера в родині буде життєствердною і веселою, але багатьох Дів це може втомлювати або роздувати емоційно. В кінці дня знайдіть можливість розслабитися.

Терези

Для Терезів це сприятлива доба, якщо все робити за законом. Бажано залишатися в рамках розумного, не квапити події і не зловживати можливостями, що відкриваються. Якщо ніщо не стримує вас ззовні, то не завадить трохи самодисципліни, стане в нагоді ясне розуміння цілей. Планувати щось і здійснювати дії офіційного характеру краще зранку. Не варто засмучуватися, якщо частина благ і шансів залишається недоступна: те, що не вдалося сьогодні, гарантовано вдасться в недалекому майбутньому.

Скорпіон

Плани на близьке і далеке майбутнє варто продумати у всіх подробицях. Не нехтуйте альтернативними джерелами інформації та оригінальними порадами, але спирайтеся все ж на здоровий глузд. Можливо, для виконання ваших задумів будуть важливі певні принципи харчування або оновлена схема лікування. Для більшості Скорпіонів аж до вечора збережуть актуальність контакти з однодумцями, включаючи родичів, колег і сусідів по дому. Ймовірно, ви отримаєте лист від друга або самі напишете йому.

Стрілець

Тримайте свої емоції в узді, і вас чекає удача в професійних справах і бізнесі. Заняття гуманітарними науками вгамує вашу допитливість. Хороший день для складання угод, що стосуються професійної діяльності.

Козоріг

У цей день зірки радять Козорогам уникати будь-яких перекосів у своєму емоційному стані. На початку дня варто остерігатися проявів зневіри і бути тепліше до тих, кого ви потребуєте. Увечері небажано впадати в ейфорію і заздалегідь передчувати успіх: те, на що ви вирішите витратити свою увагу або ресурси, може бути не дуже вам потрібне. Важливий контакт з дитиною, другом, коханою людиною.

Водолій

Для Водоліїв аж до ночі залишиться важливим самоконтроль. Лише керуючи потоком своїх емоцій і регулюючи їх силу, вдасться витягти з обставин користь. Не варто розмінюватися на дрібниці. Головним бонусом дня може стати матеріальне зростання або моральна підтримка. При будь-якому розвитку сюжету краще зберігати інтригу: продемонструвавши свої плани, похвалившись успіхом або відкривши душу, ви ризикуєте втратити захист, стати легкою мішенню для професійних хейтерів або ваших особистих недоброзичливців.

Риби

Гармонійний день для більшості Риб. Він підходить для шопінгу, вирішення господарських і фінансових завдань. Для того щоб покупки були вдалішими, не поспішайте, не соромтеся проявляти прискіпливість і допитливість, одяг і взуття обов’язково приміряйте. Дотримуйтесь балансу між вартістю і якістю, не переплачуйте за просту роботу і послуги. Тримайте під контролем свої апетити у всіх сенсах, не переходьте межу розумного. Працювати намагайтеся перевіреними стандартними методами, за принципом “краще менше, та краще”.