fbpx

Гороскоп на 16 вересня: день, коли можна сміливо мріяти і будувати плани

Овен

У цей день доб’ються свого цілеспрямовані і практичні Овни, які здатні планувати майбутнє і нести відповідальність за свої вчинки. Постарайтеся переконати шефа, що для роботи вам потрібні нестандартні умови. Саме тоді ваш талант розкриється найкращим чином, а фірма отримає великий прибуток. Якщо ви вже перебуваєте в особливому становищі (наприклад, маєте власний графік), будьте готові до негативних емоцій і косих поглядів на свою адресу.

Телець

Активізується фантазія Тельців, зростає чутливість. Ускладнити остаточний вибір може підвищений інтерес до варіантів, альтернатив, тонких нюансів. Підвищена вразливість, сентиментальність можуть привести як до хороших, так і до поганих наслідків. Щоб інтуїція не підвела, необхідно “налаштувати” і контролювати роботу уяви. Сумніви краще перевіряти або спростовувати за допомогою точної інформації. Бажано виключити поспіх, спробу наздогнати чужі темпи.

Близнюки

Близнюки в непоганому становищі. Яким би високим не був загальний градус подій, ви знайдете в них щось близьке собі. Можливо, ви випробуєте прогресивний метод, додатково розширите свої горизонти в сфері політики, науки, техніки. Але зусилля цього дня навряд чи принесуть вам практичну вигоду, а їх побічним ефектом може стати нездужання або емоційне перевантаження. Ваші особисті можливості будуть обмежені. Вам не варто брати на себе забагато і виходити за окреслені життям рамки.

Рак

Раків гріє погляд у майбутнє. Несподівану щедрість продемонструють люди, які вас цікавлять, державні або неофіційні структури. Підтвердиться потенційна вигода партнерства, дружби або членства в групі. Вселить впевненість перспектива оригінального проєкту. Однак поки не варто поспішати з конкретними словами або діями: в справу може вступити горезвісний людський фактор.

Лев

Можливо, буде хороший настрій в роботі, пов’язаний з далекими планами. У професії вам необхідно деяке керівництво в справах і реальний погляд на речі. Гарний час для початку нових наукових або юридичних справ.

Діва

Обґрунтовані надії Дів на удачу, зростання, нагороду, прогрес. Можна надолужити згаяне, отримати компенсацію за вкладення або віддачу від давно очевидного всім таланту. Можливі успіхи в педагогічній роботі, зрушення в справах дітей. Підніметься ваш авторитет в очах коханої людини, колег, друзів, батьків, публіки. Найбільший успіх очікується в знайомих напрямках з творчим ухилом.

Терези

Терези володіють харизмою і удачливістю, а також схильністю до максималізму, прагненням «брати від життя все». Загальний позитивний настрій не виключає окремих негативних тенденцій. Поряд з комплексом привабливих якостей, можуть проявитися важкі риси характеру, наприклад, примхливість, схильність до ревнощів. Можлива надто бурхлива реакція на домашні події.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться взятися за справу. Нудьги можна не боятися, а ось заходи безпеки потрібні. Динамічний хід подій може захопити вас настільки, що ви пропустите критичний момент, коли опинитеся на межі краху, травми або перед складним вибором. Стане в нагоді спритність, готовність до клопітких, суперечливих і небезпечних ситуацій.

Стрілець

Справи підуть чудово з самого ранку. Відмінний день для роботи з клієнтурою, для ділових роз’їздів. Якщо напередодні ви не знайшли підтримки, сьогодні положення буде виправлено. Це вдалий момент для зустрічей з найрізноманітніших приводів, для спільної діяльності. Незалежно від робочих навантажень всі Стрільці зможуть приділити час особистому життю.

Козоріг

Плани Козорогів поки реалізуються лише частково. Вам може бути прикро, що ніяк не збуваються найголовніші ваші надії (наприклад, не з’являється рівновага у відносинах з потрібними людьми). Ви можете не подобатися саме тим, хто вам щиро симпатичний і з ким ви хотіли б тісно співпрацювати в майбутньому. Можливо, це завдання зараз просто не має рішення.

Водолій

Повне занурення в роботу або творчість сьогодні бажане, але проблематичне. Ви можете запізнитися на службу або посваритися з кимось із колег. Можливі непорозуміння в ході відрядження або ділових переговорів, непередбачені ускладнення сімейного характеру. Не виключені казуси з документами і комп’ютерним забезпеченням. Бурхливий креативний процес, киплячий в розумі типового Водолія, також буде порушувати плавний хід справи.

Риби

У приємній атмосфері цієї доби Риби можуть повністю розслабитися. Можливо, ви не станете центром загальної уваги, але неодмінно отримаєте свою частку удачі, грошей, тепла, людської участі. Не будьте невдячні, відплатіть оточуючим тієї ж монетою. Це прекрасний момент для зміцнення відносин з близькими родичами, сусідами, постійними попутниками в ваших роз’їздах.

You cannot copy content of this page