fbpx

Гороскоп на 16 жовтня: день готує сюрпризи і легке вирішення суперечливих питань

Овен

Овнів чекає фатальна неминуча фаза у відносинах з окремими людьми, суспільством або інстанцією. При цьому рішення приймає партнер, роботодавець, покупець, конкурент або інша значуща особа, вам залишається погоджуватися або протестувати. Зірки підказують, що чужа позиція буде жорсткою. Швидше за все, друга сторона піде на принцип, зробить радикальний крок або спровокує на нього вас.

Телець

Тельці потребують помічника або повинні самі когось підтримати. Уміння дипломатично підлаштуватися цінніше свободи і незалежності. День важливий, якщо приймається рішення про роботу, лікування, красу, домашнього вихованця. Можливий доленосний рубіж в спілкуванні з колегою, партнером або безпосереднім начальником, з клієнтом, лікарем, адвокатом. Небажано звертатися в новий сервіс, міняти офіс.

Близнюки

Значимий рубіж чекає Близнюків в особистому житті, в професійній або творчій біографії, в планах на відпочинок і розваги. Пріоритет у прийнятті рішень виявиться у коханої людини, дитини, партнера, або представника якоїсь зовнішньої сили, інстанції (наприклад, у податкового інспектора або вчителя). Зірки обіцяють, що у вас ще буде можливість обговорити суть і узгодити деталі.

Рак

Ракам належить або стати господарями в будинку і прийняти відповідальне рішення, або делегувати цей обов’язок іншим, зі зрозумілими наслідками для себе. Схожа ситуація складеться у відносинах, але в них може виручити договороздатність сторін і їх готовність до компромісу. День вплине на ваші плани про житло, шлюб, статус або кар’єру. Не вдасться обійтися без жертв. Можливий конфлікт.

Лев

В оточенні Левів стане центральною якась персона або союз. Предметом пересудів можуть стати чужі відносини, процеси розділу території або захисту прав, ті чи інші затяжні технічні роботи. Велика ймовірність дорожніх пригод, гострих правових інцидентів. Справжні Леви не потерплять, щоб чужа увага йшла повз, і самі стануть її центром — наприклад, виступаючи в ролі посередника.

Діва

День критичний для Дів з партнерськими і фінансовими проблемами, які зіткнулися з невдалою покупкою або угодою, порушенням закону, несправедливим рішенням. Він загострить суперечки матеріального характеру, аж до постановки питання ребром і судового розгляду. Темою дня може стати відшкодування збитку, повернення коштів, пошук винних, перерозподіл відповідальності. Позов або діалог затягнеться.

Терези

День торкнеться особистих інтересів Терезів і може стати для них доленосним. Однак зірки не обіцяють вам нічого нового. Ви лише переконаєтеся в закономірності подій, реалізуєте своє право на захист або напад, отримаєте свою частку заохочення або покарання. Попри фатальний характер ситуації, багато сьогодні залежить саме від вас — наприклад, вашої лінії поведінки в будинку або в процесі давнього конфлікту.

Скорпіон

Скорпіонам варто змиритися з фатальною помилкою, а також з маневром ворога або друга у себе за спиною. Краще не вплутуватися в чужі справи, не копіювати нічию тактику: ініціатива карається. Легко оступитися, порушити закон або ази обережності, підвести себе та інших. Небезпечно когось підміняти, заміщати, розігрувати, виконувати трюки. Потрапивши в пастку, краще уникати різких рухів: вони посилять кризу.

Стрілець

Для Стрільців сьогодні має значення поведінка друга, партнера, лідера компанії. А також їх власна поведінка, в разі, якщо вони представляють командні або партнерські інтереси. Особисті вчинки цього дня впливають на поточний хід гри і на майбутнє, відображаються на перспективах вашого хобі, проєкту, спільноти. Критична ситуація підштовхне вас або однодумця до непопулярної жорсткої політики.

Козоріг

Козорогам важлива їх особиста влада, або авторитет їх начальника, батька, партнера або іншої значущої персони. Важливо зіграти саме ту роль, до якої вас закликає борг (примушують обставини). Не варто виходити за рамки образу, запропонованого посадою, статусом. Але краще, щоб ваш ситуативний імідж не йшов всупереч з вистражданими принципами — інакше ви не будете поважати самі себе.

Водолій

Життя вкаже Водоліям межу їх везіння — або реальні межі влади потрібних їм людей, ідей, організацій. Практичний провал доповнить духовне розчарування. Можливі правові та політичні бар’єри. Буде нелегко виїхати за кордон, пройти ценз, піти від минулого. Зірки радять не втрачати надії, а поки змиритися, визнати не до кінця зжиту проблему і ще трохи попрацювати над нею.

Риби

Зірки радять Рибам ще раз повчитися на чужих помилках, бо власні промахи будуть сприйняті занадто драматично. Ситуація вимагає у всьому знати міру і баланс — але саме їх ви ризикуєте порушити, якщо піддастеся відчаю і перейдете межу. День пройде спокійно, якщо ви ведете свої справи законно, а серед ваших партнерів, клієнтів і друзів немає маргіналів і персон «нон грата».

You cannot copy content of this page