fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 17-18 квітня: Водолії, плануйте переїзд, там знайдете своє щастя

Овен

Доброта та дружелюбність, яких ви сьогодні не приховуєте, допомагають отримати симпатії оточуючих. Але з новими знайомими потрібно бути обережнішими: не виключено, що вони мають намір використовувати ваші найкращі якості у власних інтересах.

Телець

Якщо ви не будете зволікати, то напевно досягнете успіху. У цей день рішучість просто необхідна, без неї ви тупцюватимете на місці, знову і знову повертаючись до одних і тих же думок, які давно пора б залишити. Стане в нагоді підтримка людини сміливої, діяльної, схильної до оригінальних ідей, ви допоможете їй утриматися від чистих авантюр, а вона надихне вас на сміливі вчинки.

Близнюки

Ви розумієте швидко, і дієте без зволікання, а тому залишаєте суперників далеко позаду. Інтуїція представників знаку безпомилкова. Все, що потрібно від Близнюків – це слідувати її підказкам. Цей день підходить для важливих зустрічей, обговорення серйозних питань, вдається досягти компромісу навіть із тими, з ким ви раніше займали діаметрально протилежні позиції.

Рак

Несприятливий день – єдиний по-справжньому важкий цього тижня. Так що зберіться з силами і постарайтеся не допустити помилок. Висока можливість провокацій, хтось спробує маніпулювати вами. Результат ситуації залежить від того, наскільки передбачливі та обережні ви будете.

Лев

Перша половина дня проходить цікаво та плідно, перед вами відкриваються нові перспективи, з’являються цікаві можливості, якими не можна не скористатися. Можливі нові знайомства, які незабаром виявляться дуже корисними. Ви привертаєте загальну увагу, часом ведете себе екстравагантно і навіть зухвало, але оточуючим це подобається.

Діва

Події в цілому розвиваються непогано, але замість того, щоб радіти цьому, ви знаходите нові і нові приводи для прикрощів. Дійсно, через деякі обставини, що виникли в цей день, доведеться відкласти реалізацію важливих для вас планів, але це виявиться корисним: ви зможете все як слід обміркувати, уникнути багатьох помилок.

Терези

День більше підходить для роздумів та оцінки ситуації, що склалася, ніж для якихось рішучих дій. Інтуїція підказує, що з вирішенням ділових питань краще не поспішати і не помиляється в цьому. Не варто також робити великі інвестиції, купувати дорогі речі, домовлятися з кимось про довгострокову співпрацю.

Скорпіон

Хочеться дуже яскравих вражень, чогось незвичайного і видатного. Що ж, день чудово підходить для того, щоб порушити повсякденний перебіг життя, змінити свої звички. Знайомства, які ви зав’яжете цього дня, теж будуть незвичайними – на вас чекають зустрічі з дуже яскравими особистостями.

Стрілець

Успіх сьогодні не на вашому боці – а це означає, що для досягнення успіхів доведеться постаратися. У вас все вийде, хоч і не відразу. Можливі серйозні професійні розбіжності, ви не хочете дослухатися думки керівництва, ігноруєте ідеї колег, вважаєте лише власні пропозиції вартими уваги. Вкрай несприятливий цей день для початку службових романів, вони не принесуть нічого доброго.

Козеріг

День пофарбований у неприємні тони, вплив негативних тенденцій може бути дуже сильним. Козероги сваряться з союзниками та однодумцями, втрачають підтримку людей, які неодноразово були їм корисні. Несприятлива фінансова картина, небажано цього дня братися за справи, що вимагають серйозних витрат.

Водолій

День ви починаєте в непоганому, але не надто підходящому для роботи настрої. Тому на першу його половину не варто планувати важливих зустрічей та серйозних справ. Зате інтуїція допоможе вам у вирішенні особистих проблем, а безмежна чарівність допоможе вразити найнепохитніше серце. Плануйте переїзд, там знайдете своє щастя.

Риби

Ви хочете досягти успіху, чого б це не коштувало – і отримаєте те, чого прагнете, хоч і не відразу. Багато риб сьогодні неприємно дивують оточуючих своєю непоступливістю і навіть агресивністю, але саме ці якості дозволяють представникам знаку захищати свої інтереси. Можна займатися пошуком нової роботи, цікаві пропозиції не забаряться.

You cannot copy content of this page