fbpx

Гороскоп на 17 березня: сьогодні зірки можуть допомогти здійснити бажання і навіть піднести приємний сюрприз

Овен

Цей день Овнам варто почати з уточнення фінансової стратегії: на неї впливають соціальні, професійні, економічні тренди. Потрібна далекоглядність. Під фатальні зовнішні процеси доведеться підлаштувати свій план витрат, принцип заробітків, накопичень, вкладень. Можливе вливання в бюджет, скасування ліміту, заборони. Може назріти компенсація, оригінальна велика інвестиція в який-небудь фонд або проєкт.

Телець

Тельцям день готує незвичайні відчуття, хвилювання, сюрпризи, революцію в планах. Його пастки: одержимість новизною і ексклюзивом, ігнор об’єктивної реальності. Зловживання, екстравагантні нові смаки та екзотичні захоплення можуть завдати шкоди здоров’ю та кар’єрі. Небезпечне переїдання, оновлення дієти, кулінарний експромт. Загрозлива несподівана “дивна” дружба. Шкідливий інтерес до магії.

Близнюки

Близнюкам варто подвоїти увагу до матеріального підґрунтя будь-якої справи і плану. Обізнаність допоможе зорієнтуватися в темах заробітку, кар’єри, інвестицій, у фінансовій частині любовних і дружніх відносин. Є ризик розчарувань: практика може розійтися з теорією, реальне життя виявиться підступніше розрахунків і очікувань. Може вирости планка запитів, не виключене таємне зростання апетитів.

Рак

У Раків здійсниться якесь бажання. Незвичайні обставини допоможуть їм зняти бар’єр і несподівано наблизитися до недоступного: контакту з країною мрії, любовного або творчого ідеалу, віддаленого майбутнього. Удачу може залучити оригінальний талант або взаємна симпатія. День хороший для незвичайних подарунків, нестандартного шопінгу, матеріальної допомоги, романтичної або дружньої трапези.

Лев

Зірки пропонують Левам бути стратегами і не боятися моделювати нові сценарії майбутнього, використовуючи зміни в кар’єрі, дружбі і партнерстві. Події дня задають тренд, економічний, професійний або соціальний. Той, хто його вловить, стане провідним гравцем. Самоусунутися — значить грати за чужими правилами. Якщо не можна втрутитися особисто, використовуйте шанс подати свій голос через лаштунки.

Діва

Зірки дають Дівам правильний духовний і емоційний вектор. Він допоможе їм знайти спільну мову з людьми на ґрунті дружби, симпатії або таємної вигоди. Але він також завадить роботі в системі і підстроюванні до офіційних норм. Можливі професійні та ідеологічні суперечки, розбіжності з інстанціями, проблеми з сервісом або здоров’ям, складності при адаптації до чужої культури або нової дієти.

Терези

Терезам доведеться поставити на перше місце матеріальні або етичні питання. Не виключено, що вони будуть переплетені. Можливі зміни в системі оподаткування, нарахування відсотків, виплати боргів. Може бути порушене питання гонорарів, спадщини або вкладень в довгостроковий проєкт. У загальній складній ситуації є шанс отримати таємну особисту вигоду: відстрочку, знижку або допомогу від друзів.

Скорпіон

Успіх Скорпіонів залежить від уміння відчувати чужі потреби і догоджати дивним чужим примхам. Завдання буде легким і приємним, якщо ви спілкуєтеся на рівні особистої вигоди, дружби або симпатії — і стане сущим покаранням, якщо ви йдете проти чужих принципів, підвалин своєї сім’ї, групи або соціуму. У цьому разі ” бальзамом на душу” стане таємна підтримка від співчуваючого інсайдера.

Стрілець

Стрільцям належить зайнятися чимось корисним, наприклад, черговим оновленням. До тих чи інших нововведень може підштовхнути дедлайн, фатальна обставина. Зірки радять враховувати високу ймовірність сюрпризів (особливо, при спробі отримати технічний або медичний сервіс). Може підвести друг, персонал, помічник або дати збій електронне обладнання. Вірогідні капризи у вихованців.

Козоріг

Козорогам щастить в окремих справах, у коханні і чистій творчості. Вони можуть досягти успіху в оригінальному хобі, в спробах зачарувати симпатичну їм людину. Можливі окремі вдалі покупки і знахідки. Системні починання будуть вдаватися їм гірше. Через непередбачені обставини або погано збалансовані плани можлива перевитрата (дефіцит) ресурсу в одному напрямку і надлишок в іншому.

Водолій

В центрі уваги Водоліїв — оновлення фундаментальної бази, без якої неможлива реалізація їхніх планів. Це може бути їх будинок, володіння, склад, сімейний клан або група однодумців. Можуть зрости запити, можливий конфлікт територіальних, сімейних або корпоративних інтересів. Потрібна акуратність при розширенні простору, в кулінарних і господарських експериментах.

Риби

Риби-індивідуалісти можуть ігнорувати зовнішню суєту, слідувати своїм смакам і отримувати від ситуації несподівані приємні бонуси. Рибам, чиї інтереси зав’язані на колективні, доведеться трохи складніше: їм належить частіше озиратися на популярні тенденції і чужі думки, рахуватися з планами своїх друзів, рідні, мережевих знайомих або близького оточення. Можлива оригінальна знахідка, поїздка.

You cannot copy content of this page