fbpx

Гороскоп на 17 червня: чекайте змін, вони не за горами

Овен

Овнам належить жити в режимі постійного підстроювання до обстановки і проявляти гнучкість. Це не той день, коли слід чекати визначеності. Не варто сподіватися на точну інформацію, чіткі інструкції, повне взаєморозуміння і однозначний результат. Можливі моменти неясності при спілкуванні з колегами і сервісами, помилки в медичній та іншій документації, навігації та службовому листуванні, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців день вдалий — за умови, що вони зроблять ставку не на вербальний контакт, а на чуття. Інформаційний фон цієї доби залишається туманним. Не варто покладатися на чужу чесність: можуть лукавити діти, друзі, кохані, бути не до кінця відвертими колеги. Основа для взаєморозуміння — симпатія, м’якість і дружелюбність: якщо від вас виходять такі флюїди, люди гарантовано до вас потягнуться.

Близнюки

Близнюкам важко зустріти повне розуміння в своєму близькому колі, але не дуже ясні і їх відносини із зовнішнім світом. Звички минулого будуть заважати багатьом Близнюкам усвідомити свої нові потреби. Краще відкласти всі переговори і угоди. В якості компенсації, день непоганий для приємних побутових оновлень і для невеликих кулінарних експериментів, особливо, на основі старих запасів.

Рак

Раків мало лякає плутанина. Багато Раків, особливо жінки, інтуїтивно зрозуміють суть будь-яких туманних промов, вгадають вірний шлях і в будь-якій ситуації знайдуть собі комфортну нішу. Вони зможуть приємно провести час в смузі очікування, підберуть альтернативу відсутньому товару, знайдуть чим порадувати себе в хвилину невизначеності і в найсуворішу дієту примудряться включити свої улюблені ласощі.

Лев

Левам сьогодні бажано утриматися від активного шопінгу і взаєморозрахунків. У цю добу легко прорахуватися через неуважність, заплутатися в прихованих дрібницях, помилитися в заповненні платіжного документа, податкової декларації. Але не все так погано: несподівано вдалими стануть випадкові знахідки на розпродажах і покупки, зроблені приватно. Потрібними дрібницями можуть забезпечити близькі друзі або родичі.

Діва

Дівам краще відкласти важливі наради, переговори і співбесіди, конструктивний діалог виявиться не найсильнішою їх стороною. Не варто їм розраховувати і на зустрічний конструктив: сама обстановка цієї доби провокує лукавство і недомовки. Передчасні угоди. Шанс домогтися успіху або зберегти стан речей вище там, де відсутня необхідність пояснювати і домовлятися.

Терези

Терези неодноразово поринуть в інформаційний туман. Плавати в морі припущень і ілюзій їм належить частіше, якщо на порядку денному здоров’я, поїздка, навчання або корисні послуги. Поряд з чисто бюрократичними дрібними затримками, доведеться мати справу з об’єктивною тотальною затримкою, сумнівом і невідомістю. Можливе вимушене очікування в справах, пов’язаних з туризмом, з роботою та лікуванням за кордоном.

Скорпіон

У цей день Скорпіонам не варто розраховувати на різкі зміни, у тому числі, на раптове і повне прояснення перспектив. Горизонт подій аж до ночі затягнутий туманом, доводиться довіряти долі або орієнтуватися на відчуття. Не варто мати сьогодні справу з новими людьми. Не рекомендується покладати надії і на старих друзів: в силу обставин, навіть на них буде можна покластися не завжди.

Стрілець

Стрільцям аж до ночі краще утримуватися від переговорів і поспішних суджень. Варто відкласти навіть стандартні планові заходи (особливо, що вимагають обміну думками і мають на увазі довіру). Небажані юридичні, фінансові, житлові, лікарські та інші цільові консультації. Не рекомендується процедура передачі справ або укладення договору, виступ з промовою, вступ на посаду.

Козоріг

Козорогів рідко підводить чуття — але багато представників знаку, через природну любов до ясності, сподіваються отримати однозначне підтвердження своїм здогадкам. На жаль, в цей момент це неможливо з об’єктивних причин. Краще не поспішати з відправкою в дорогу (особливо довгу і дальню), з початком навчального або дослідницького циклу, зі стартом лікувальних або бюрократичних процедур.

Водолій

Водоліям зірки радять відкласти важливі справи і цілком присвятити цей день деталям (особливо, нюансам минулого). Всі інші заняття в цю добу обіцяють мало практичної користі, а рішучі починання можуть виявитися навіть шкідливі, і вже точно передчасні. Залежно від ситуації і планів, корисно звернути увагу на питання здоров’я, безпеки, податків, спадщини, страхування майна.

Риби

Рибам не варто сподіватися на повну чесність в сімейному та іншому спілкуванні, на відвертість партнера і прояснення важливого питання. Межа досягнень цього дня — попередні обіцянки і домовленості, а найкраща тактика — дотримуватися балансу інтересів і ненав’язливо підживлювати взаємні симпатії. Небажано починати переговори, консультувати, виступати з пропозицією, пропонувати і приймати допомогу.

You cannot copy content of this page