Гороскоп на 17 квітня: день піднесе несподіванки, до яких варто бути готовими

Овен

Ревнощі можуть спровокувати на не розумні і невигідні самому Овну вчинки. Представникам знаку не варто ревнувати ні кохану людину, ні друзів, ані робочі проекти – краще спробувати завести нові знайомства. Це точно буде корисно.

Телець

У Тельців вирують азарт і почуття суперництва. Це корисно в робочих питаннях, але головне – не переборщити. Їм варто постаратися не заграватися!

Близнюки

Представникам знаку сьогодні будь-яка справа по плечу! Ось тільки не варто сподіватися заразити своїм ентузіазмом оточуючих. Люди сьогодні не схильні танцювати під їхню дудку – хоч як представники знаку не були б впевнені, що підібрали для них найправильнішу мелодію.

Рак

Раки сповнені енергії та впевненості в собі. Це добре, адже саме це допомагає їм вирішити навіть ті питання, за які вони боялися братися раніше. Але представникам знаку потрібно постаратися поводити себе не дуже самовпевнено: це викличе роздратування у вашого оточення.

Лев

Найкраще представникам знаку будуть вдаватися домашні справи. Ось і нехай займуться благоустроєм житла, створенням затишку.

Також вдалими будуть справи, що пов’язані з накопиченням: від фінансових операцій до простої закрутки консервації (якщо раптом придумаєте, що можна консервувати в квітні).

Діва

День приємних сюрпризів і активних дій. Тим більше що і розум, і тіло Дів вимагають зайнятися чимось енергійним. Результати такої діяльності порадують.

Терези

Терезам сьогодні дуже таланить у фінансових справах. Хоч лотерейний квиток купуй – але краще все ж зайнятися більш надійними і практичними проектами: від робочих справ до покупок. Будь-який крок, який ви зараз зробите в бік свого збагачення – стане вирішальним (у хорошому сенсі) для вашого матеріального благополуччя.

Скорпіон

Гарний день для початку нових проектів: це різко підвищить їхні шанси на успішне закінчення. Головне – проявляти ініціативу і не піддаватися чужому впливу.

Стрілець

День обіцяє приємні сюрпризи, в тому числі фінансові. Можливо, вам повернуть борг, який ви вже зневірилися отримати назад. Постарайтеся зберегти позитив, отриманий сьогодні, якомога довше.

Козеріг

Не тринькайте гроші! Дуже хочеться, тут все зрозуміло – але не здумайте сьогодні інвестувати в який-небудь умовний “МММ” або витрачатися на “супер-вигідну” покупку речі, що насправді вам не потрібна. Будь-які покупки краще відкласти, рекламні статті не читати – зекономлені гроші знадобляться вам для іншого.

Водолій

Гарний день для аудиту фінансових успіхів і взагалі пора пожинати плоди. Так, вже тягне на нові подвиги – але невеликий перепочинок не зашкодить.

Риби

Відмінний день для нових знайомств. А ось зі старими друзями можуть виникнути розбіжності. Можливо, вас приревнують до нових друзів, а, може, ви ляпнете щось недоречне. Краще не розслабляйтеся при спілкуванні зі старими приятелями: ризикуєте ненавмисно їх образити.

Фото ілюстративне, автор роботи – Юлія Гриценко