Гороскоп на 17 лютого: день подарує нестандартні ситуації і рішення

Овен

Навколо Овнів сьогодні спалахують суперечки, що зачіпають їх ділові інтереси і бюджет. Можлива свіжа порція податкових новин. У лист гарячих тем можуть увійти деякі аспекти любові, дружби. День дає додаткову інформацію, сприяє переоцінці планів, уточненню списку витрат або контактів на майбутнє. Ризиковані угоди, довгострокові договори про фінансування. Ймовірний матеріальний збиток.

Телець

У Тельців відповідальний день, хід справ залежить від їх цілей, настрою, самопочуття і поведінки. Власна винахідливість і незвичайність моменту не дозволяють їм сподіватися на шаблони, але і експромти, перегини небезпечні: великий ризик суперечки, травми, краху кар’єри чи іншої біди. Важливо знайти особисту міру оригінальності, безпечний масштаб протесту або застосування своєї влади, дотримуватися техніки безпеки.

Близнята

Зірки радять Близнятам остерігатися удару з-за рогу. Він найімовірніший в ділових і фінансових питаннях, але можливий і в будь-якій іншій сфері — наприклад, при спробі вирішити нетривіальну технічну задачу, сказати або дізнатися правду, домовитися з учителем, партнером або пасією. Таємний ворог може знайтися серед колишніх і нових друзів, іноземців, попутників, далекої рідні, закордонних колег.

Рак

Раки в черговий раз змушені об’єднати зусилля з кимось або влитися в колектив — швидше за все, заради вирішення нестандартного завдання або роботи на майбутнє. Раки-одинаки будуть перебувати зі своїми однодумцями в одному інформаційному або емоційному полі. Хід подій в цю добу не завжди передбачуваний, але шанси на кінцевий успіх досить великі — за умови, що ви йдете на жертви.

Лев

Левів чекає критичний момент в будь-якій сфері, перш за все — в кар’єрі, бізнесі, сім’ї, відносинах. Багато Левів не витримають пресингу і з втратами відступлять в тінь. Якщо зі сцени піде партнер (суперник), то лише з позицій переваги, і, ймовірно, він ретирується з поля бою тимчасово. Уникайте фатальних непоправних кроків, після яких складно повернути найголовніше: «налагодити» союз, обілити репутацію.

Діва

Справи у Дів йдуть зі змінним успіхом, але зірки радять не пасувати перед труднощами і ризикнути. Виняток — ситуації, коли підводить здоров’я, слабка технічна або інформаційна база: результат дістанеться дорого, а осічка деморалізує. Потрібна підстраховка у відрядженнях, випробуваннях, ремонтних і пусконалагоджувальних роботах (особливо, з електроприладами), лікуванні, спілкуванні з іноземцями.

Терези

Цей день знову загострить в житті Терезів якусь складну сюжетну лінію, або привнесе в їх життя нові, ще не звідані проблеми і нетривіальні завдання. Для багатьох Терезів вони пов’язані з матеріально-технічною стороною втілення їх планів, але не виключені й інші «камені спотикання». Наприклад, любовні, етичні, батьківські або складності, війна установок, цінностей і світоглядів.

Скорпіон

Скорпіонів накриє новою хвилею суєти або конфлікту, до якої вони, як стверджують зірки, мають бути вже морально готові. Скорпіонам, які все ще не пригледіли собі нішу в новому житті, варто швидше адаптуватися — інакше вони упустять час, частину території або шанс в сутичці за лідерство. Важливо бути готовим до непередбачуваної чужої гри і відповідати тим же (бажано, в рамках закону).

Стрілець

Стрільців день налаштовує на термінові справи з елементом випробувань, експерименту і ризику: оновлення, пуско-налагоджувальні роботи, оригінальні лікувальні процедури, складні тренування, ремонт, переобладнання. Зростає ризик травм, знижується больовий поріг, посилюється нервозність. Можлива суперечка, сюрприз, поломка, каприз колеги або вихованця. Варто дотримуватися технології, ретельніше обробляти рани.

Козоріг

Козорогам не варто відразу відкидати ризиковану нестандартну ідею: в ній безумовно є вигоди. Зваживши ціну питання, можна ризикнути. Головна небезпека дня криється в невірній оцінці витрат і втрат: якщо вони виявляться критичними, вас не порадує найбільш ексклюзивний результат. Також, день підвищує вашу відповідальність: зібравши факти і не врахувавши їх, доведеться звинувачувати в помилці тільки себе.

Водолій

День загострить хвилюючу Водоліїв проблему або дискусію. Буде підкреслений матеріальний аспект теми або системний порок. Доведеться спиратися на підступний вибухонебезпечний фундамент: експериментальну технологію, недобудований будинок, ненадійних друзів. Високий ризик авралу, розрухи, електротравми, агресії в будинку, загроз бізнесу, атаки на володіння або майно. Актуальні техніки безпеки, системи захистів.

Риби

Зірки радять Рибам не піддаватися імпульсу і берегти енергію. Навіть якщо змінилися зовнішні акценти, власні сили невеликі і ресурсів для старту мало. Не завжди допоможуть і друзі. У рутинних справах краще діяти на малих обертах, не зашкодить обережність. Небажано відкривати бізнес, підтверджувати угоду, пускатися в дорогу, приступати до роботи, включатися в дискусію.

Автор фото – Сергій Майстер