Гороскоп на 17 серпня: кому зі знаків Зодіаку пощастить найбільше

Овен

Овни відновлять рівновагу і стануть впевненішими в собі. Овни, які зіткнулися з принизливим для себе бар’єром, зможуть переключитися на сфери, де в них є простір для дій, що дозволить їм виправити самооцінку. Скинути тілесні затискачі вам допоможе активний спосіб життя (спорт, ігри, прогулянки). Батькам дасть заряд позитиву контакт з дітьми, а тренерам і педагогам — з підопічними.

Телець

Тельці цього дня отримають новий заряд енергії, який перенаправить їх увагу в несподіване русло. Поле для розмови, гри або творчості можуть дати домашні справи. Зросте ентузіазм, імпульсивність. Вас можуть заразити своїм азартом діти, друзі, домочадці. Чим цікавіше і незвичніше затіяна справа, тим важливіше прикинути особистий запас сил, інакше через день або два ви прийдете до фінішу виснаженими.

Близнюки

Близнюки відволікуться від неприємностей. При цьому віддадуть перевагу не відпочивати або сумувати, а знову зануритися в динамічну атмосферу спілкування, креативу, ігор і поточних справ. Може намітитися поїздка, вечірка, листування, особиста розмова. Спочатку корисно уточнити диспозицію, бо може оновитися маршрут або бюджет, з’явитися зайвий оригінальний привід для зустрічі або вектор паралельних пошуків.

Рак

Ракам день допоможе вийти за рамки жорсткого сценарію, заданого їм ззовні, і вивчити альтернативні можливості. Якщо ви здобули важку перемогу, варто по гарячих слідах скуштувати її плід, наприклад, освоїти новий канал заробітку. У разі поразки, знайдеться мотивація на майбутнє. Якщо напередодні ви були пасивні, в цю добу друзі або свіжі новини можуть спонукати вас на якийсь сміливий креатив.

Лев

Левам день принесе новий настрій і черговий сюрприз. Ранок стартує з хвилини хвилювання і передчуття чогось незвичайного. У вас можуть раптово змінитися плани і виникнути дивні примхи. Можлива несподівана поведінка друга, начальника або батька. Під впливом струсу ви швидко прийдете в бойову форму. Отриманий імпульс до слова і (або) дії бажано реалізувати в найближчі дні.

Діва

Дів відвідає творче осяяння. Те, що поранило емоційно, може стати їжею для нестандартних роздумів або матеріалом для творчості. Зміні фокуса може посприяти несподіваний розвиток подій. Можливо, ви зміните свою думку про дружбу, любов або дітей. Небажано тягнути з розробкою яскравої божевільної ідеї: незабаром ви почнете мислити більш обережно, прагматично і шаблонно.

Терези

Сьогодні Терези не змінять розклад подій, але отримають шанс поглянути на них під новим кутом. Наприклад, очима друзів, дітей, глядачів. Після сварки цілком реальний крок до компромісу і співпраці. Якщо заважали офіційні рамки, вдасться обійти їх за допомогою дружності і дотепності, зіграти на синхронності думок. Привід до діалогу може дати новина, спільний друг або хобі, спільний творчий проєкт.

Скорпіон

Скорпіонам варто стежити, щоб в них не розходилися слово і діло. Сьогодні це головна умова перемоги — наприклад, успішного проходження кастингу. Залежно від ситуації, напоготові мають бути помічники, потрібні інструменти або відповідний реквізит. Але технічною майстерністю і спритністю не обійтися: до того ж, буде потрібен артистизм, шарм, оригінальність, вміння рекламувати свої таланти і послуги.

Стрілець

Стрільців цей день порадує помітним оздоровленням обстановки. Розсіється туман побоювань, переживань. Стане легше поводитися “спортивно”: грати чесно і відкрито, зустрічати новини сміливо і з часткою гумору. Якщо в цей момент ви не владні над ситуацією, підвернеться можливість відволіктися. Відмінне рішення — активний спосіб життя (гра, поїздка), цікава розмова або інтелектуальна розминка.

Козоріг

Зірки радять Козорогам змінити обстановку, тему або тактику. Можливо, до цього вас змусять самі обставини — в цьому випадку, краще прийняти правила гри, не чіплятися за звичний образ або режим. Зміна акцентів не вирішить всіх проблем разом, але дозволить відволіктися, згладити протиріччя або зробити нестандартний хід. Позитивну роль зіграє несподіваний каприз дітей, друзів або пасії.

Водолій

Водоліїв вразить несподіваний чужий хід або чийсь каприз. Залежно від обставин і ставлення до подій, він подарує вам натхнення або викличе роздратування. У будь-якому випадку, ви будете мотивовані на якісь дії. Зірки радять прийняти виклик і включитися в гру: як мінімум, ви від цього нічого не втратите. Після першого шоку цілком можливі дружба, діалог і співпраця.

Риби

Цей день налаштовує риб на енергійний креативний лад. Навіть в рутинних заняттях вітається частка ініціативи і творчості. Важлива швидка реакція. Водночас, рано діяти на постійній основі, краще провести експеримент або спробувати себе в новій ролі. Не варто поспішати з остаточним вибором сервісу, ліків, місця роботи, домашнього вихованця, гуртка або розвиваючої гри для дітей.