Гороскоп на 17 серпня: научіться чекати, часом це краще рішення

Овен

Овнам належить активніше задіяти інтуїцію. Вона підкаже вам, коли варто остерігатися небезпеки, а коли можна ризикнути. Ця доба будить фантазію, підсилюють інтерес до всього забороненого, незбагненного, дозволяє наблизитися до розкриття таємниці або отримати інформацію з приватного джерела. Ваші розум і уява отримають багато їжі, замість дій ви можете мріяти, міркувати, віддаватися спогадам. Можливо, стануть відомі справжні мотиви інших людей, таємні пружини будь-якої інтриги.

Телець

Для Тельців день може виявитися сповнений сюрпризів, як і весь майбутній уїк-енд. Багато Тельців самі створять передумови для нетривіального розвитку подій. Не виключено, що вже ранок почнеться з нового нетипового повороту сюжету, на який вам доведеться якось відреагувати. Недавня тактика при цьому виявиться непридатною. Зірки радять не будувати планів і вибирати лінію поведінки по ситуації.

Близнюки

Найбільш хитромудрі плани і програми сьогодні зможуть бути реалізовані, якщо ви дотримуєтеся певної системи і знаєте, чого хочете. Не витрачайте час на порожню балаканину, вмійте твердо зберігати довірені вам секрети. Не пропустіть шанс продемонструвати свій професіоналізм, вірність ідеалам і принципам, а якщо треба — особисту відданість шефу. У нагороду за таку поведінку зірки обіцяють Близнюкам стабілізацію матеріального становища, а це, погодьтеся, важливо.

Рак

Сьогодні корисно змінити обстановку, коло інтересів або спосіб спілкування зі світом. Щоб привернути до себе цікавих людей, перш за все залишайтеся самі неординарним співрозмовником. Не будьте надто емоційні і упереджені, не зависайте на близьких вашому серцю деталях, вмійте вчасно перемикатися на інші теми. Навіть якщо ви перевершуєте інших своєю ерудицією, намагайтеся виступати в ролі учня, а не гуру. Така тактика дозволить Ракам успішно спілкуватися і з випадковими людьми, і з домочадцями.

Лев

Левам пора більш впевнено спрямувати свій погляд у майбутнє. Одночасно, варто прийняти поточні зміни у власній особистості. У першу чергу, дана рекомендація зірок адресована представницям прекрасної статі, народженим під цим царственим знаком. Зараз у вас з’являються сили для відмови від смаків, критеріїв і цінностей, з якими ви зріднилися і не бажали розлучатися до останнього моменту. Ситуація вимагає від вас іншого стилю і манер, нового підходу до своїх справ і ресурсів.

Діва

Діви можуть проявити інтерес до своїх колишніх відносин, ділових і особистих договорів. Зустрічам з колишніми партнерами і клієнтами можуть сприяти випадкові обставини, незвичайні умови, але не виключене і свідоме прагнення побачитися. Якщо тяга виявиться взаємною, можлива поява надій на відновлення спілкування. Також, цей день сприятливий для контактів зі старими друзями, близькими і далекими родичами. Можливий приємний сюрприз, наприклад, відстрочка платежу, прощення боргу.

Терези

Терези можуть стати свідками пожвавлення в середовищі конкурентів. У шлюбі або партнерстві доведеться змиритися з підвищеною підприємливістю другої сторони. У напружених відносинах очікується новий раунд, вам можуть відкрито кинути виклик. Зірки не радять вам надто активно включатися в запропонований ритм, якщо ви до цього ще не готові. Це день, коли вам слід свідомо поступитися ініціативою. Не варто побоюватися духу здорового змагання: правильно побудовані відносини від цього тільки виграють.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять використовувати цю добу для збору відомостей. Варто відразу виокремити в них раціональне зерно — в іншому випадку, ви можете піддатися магії чужої впевненості, засвоїти неправдиву інформацію або непотрібні знання. Краще відмовитися від важливих зустрічей і виступів: ви навряд чи зможете точно висловити свою думку, зате ризикуєте наговорити зайвого. Не завадить обачність в поїздках.

Стрілець

Для Стрільців день спочатку непоганий, але багато представників знаку здатні самі ускладнити собі життя. Додати проблем (як, втім, і незабутніх сильних відчуттів) можуть фінансові труднощі, любовні пристрасті, таємні переконання, особисті секрети, будь-які психологічні особливості. Це прекрасна доба, якщо ви ставитеся до життя легко або вмієте відкинути неприємні переживання, готові до динамічного розвитку подій і до діалогу. Не варто ризикувати своїми і чужими грошима, грати на біржі.

Козоріг

Козорогам не варто залишати без уваги ситуації вибору і вимушеного компромісу: вони важливі для майбутнього, можуть торкнутися будинку, відносин або кар’єри. Може виставити умови і запропонувати варіанти важлива для вас людина. Ймовірно, вас почнуть розривати протиріччя. Поряд з лояльністю і толерантністю, варто подумати про поділ повноважень або кордонів, але сьогодні краще нічого не робити.

Водолій

Водоліям варто бути уважнішими, щоб не закласти кривий фундамент або не вибрати помилковий алгоритм. Краще “винести за дужки” деталі і зосередитися на наріжних каменях своєї будівлі. Заслуговують на увагу здоров’я, безпека, виживання. Можливий відповідальний вибір у зв’язку з будинком або професією. Оновлення будуть потрібні в сферах, які ви раніше не бачили як поле для експерименту. Опинившись на роздоріжжі, ви будете змушені оптимізувати колишній маршрут, план, програму або коло спілкування.

Риби

На початку дня Рибам варто приділити увагу своєму стану. Корисно скинути емоційну напругу і розслабитися фізично. Вечір поставить нові завдання, для яких може не бути готових рішень. Можливе бажання змінити пріоритети і зробити нетиповий маневр. Можна піддатися імпульсу в дрібній справі, але краще утриматися від радикального витратного кроку, наприклад, великої позапланової покупки.