Гороскоп на 17 травня: зірки дають вам шанс здійснити мрію

Овен

Основну частину цього дня Овнам краще провести на самоті, або утриматися від явної ініціативи. Удача в цей час буде залежати від вашої здатності використовувати приховані ресурси. Не варто упускати можливість повернутися в минуле, завершити важливий процес або зробити таємну добру справу. Ввечері у вас з’явиться нова енергія, стане яснішим набір доступних вам шляхів або варіантів розвитку подій.

Телець

Тельці відчують зростання впевненості та оптимізму, отримають моральну та емоційну підтримку від друзів або долі. Важливі справи краще закінчити до приходу вечора, поки не вичерпалося джерело віри і підтримки. До кінця дня ситуація зміниться. Не буде часу для ґрунтовної розробки плану, доведеться діяти по ситуації. Важливо мати запасний шлях, можливість швидкого відступу або маневру.

Близнюки

Близнюкам варто відкласти всі ініціативи до вечора. У денні години важливо пам’ятати про ризик помилок та ілюзій, не надто тішитися надіями і благими намірами. Можлива удача за рахунок антикризових заходів, прийнятих раніше. Вечір підходить для спілкування, нетривалих прогулянок і поїздок. Незважаючи на суперечливі новини, перспектива подій стане яснішою, з’явиться більше порядку в тимчасових планах.

Рак

Для Раків сьогодні комфортні денні години. Поки не настав вечір, вас буде підтримувати впливова сила, мрія, віра або надія. Можлива удача за рахунок зарубіжних зв’язків. Можна використовувати цей період доби для зміцнення авторитету. В кінці дня не виключається незвичайна новина, альтернативна пропозиція. Можлива несподівана нарада. У вас може з’явитися обхідний шлях, паралельна мета.

Лев

Вдень у Левів буде мало енергії, або частина її піде в переживання. Можливо, ви подумки поринете в минуле. При цьому навіть в неприємних спогадах знайдеться хороша сторона, на позитивній хвилі ви можете встигнути зробити корисну справу. Новий виток новин і переговорів обіцяє вечір. Це час нестандартних ідей і пропозицій, звісток здалеку. Вас залучать два шляхи, варіанти або каналу зв’язку.

Діва

Дівам не варто турбуватися про погані наміри і нечесні дії в свою адресу. Аж до вечора можна розраховувати на везіння, заступництво впливових сил, а також на благородство (або лінь) потенційних супротивників, опонентів, конкурентів. Увечері ситуація зміниться, але криза малоймовірна. Досить бути в курсі новин або іншим способом «тримати руку на пульсі подій».

Терези

Вранці зберігається залежність Терезів від обстановки або інших чинників, але в будь-якій ситуації такого роду можна сподіватися на удачу. Навіть якщо ви на волосок від хвороби або іншої неприємності, уникнути гіршого вам допоможе щасливий збіг обставин. Можлива допомога від родини, земляків, з батьківщини. Вечір підходить для переговорів, навчальних заходів, екскурсії, відновлення зворотного зв’язку.

Скорпіон

Скорпіони можуть аж до вечора користуватися вдалим для себе збігом подій. В цей час на вас працюють колишні досягнення, можлива допомога від родичів, колег, співвітчизників, вдячних клієнтів, колишніх пасій. Можна знову знайти покровителя. Увечері вашої уваги можуть вимагати дві задачі відразу, не завадить мати альтернативне джерело підтримки або друга помічника «на всі руки».

Стрілець

До настання вечора зірки радять Стрільцям не мудрувати і покластися на обставини: вони виявляться цілком вдалими. Очікується успіх у практичній справі. Можливе розширення володінь, отримання компенсації. Ви можете допомогти домочадцям або землякам. Вечір підкаже альтернативу, підходить для переговорів, компромісу, зміни ракурсу, уточнення планів, експрес-аналізу тексту, ідеї або ситуації.

Козоріг

Козороги аж до вечора перебувають в смузі удачі, але використати шанс їм може заважати залежність від настрою. Якщо не налаштуватися на потрібну емоційну хвилю, замість діловитості вірогідні лінь, благодушність, неуважність, пасивне прийняття подарунків долі як належного. Увечері ви можете опинитися на роздоріжжі, важливо вивчити не один канал інформації та проаналізувати тему з різних боків.

Водолій

Для Водоліїв день почнеться з нападу щедрості і марнотратства, бажання здійснити давню таємну мрію. Можна дозволити собі багато чого, якщо є приховані резерви. Вечір відкриє вам потрібні офіційні шляхи і канали інформації. Залишок дня добре провести за цільовим листуванням або за розумовою роботою: аналізом новин, структуруванням тексту, вивченням документа або комп’ютерної програми.

Риби

Поки не настав вечір, Риби можуть потурати своїм зростаючим апетитам. Можливостей буде більше, якщо у вас є якісь важливі права і потурання, наприклад, ви належите до пільгової групи. Це період везіння, тому варто не лише споживати, але й трохи попрацювати на своє благополуччя. Ввечері зірки радять починати будь-яку справу зі збору інформації, вивчення фактів, інструкцій, огляді