fbpx

Гороскоп на 17 вересня: день подарує незабутні враження та потік енергії

Овен

Зірки радять Овнам дотримуватися режиму, наводити порядок, займатися здоров’ям. Уникнути суєти і плутанини допоможуть дії за планом. Важливі нюанси, пов’язані з професією, кар’єрою, посадою в держструктурі, офіційним місцем роботи. На ситуацію вплине конкретна особа (особистий лікар, авторитетний колега, помічник, безпосередній начальник, службовець установи, представник персоналу).

Телець

Тельці вірні старим правилам. “Точкою відліку” для них може стати професійний або моральний принцип. Порядок, план і визначеність будуть залучати їх не лише в справах, але і в неформальних сферах: любові, відпочинку, творчості. Вельми суворими (але справедливими) будуть Тельці-викладачі, батьки, керівники проєктів. Відповідальний момент можливий в житті дитини, вихованця.

Близнюки

Близнюкам належить дотримуватися стандартів, тримати в порядку особистий простір, бути господарськими і відповідальними. На займаній території вам доведеться або встановити свої правила, або підкоритися чужій волі. У будь-якому випадку, зірки рекомендують вам суворіше окреслити законні межі своїх володінь, тверезо усвідомити свій реальний сімейний, професійний або цивільний статус.

Рак

Ракам корисно усвідомити реальний стан справ в партнерстві, а також у своїх відносинах з окремими персонами з близького оточення. Може бути важлива особистість родича, попутника, помічника, сусіда по дому, знайомого з бюрократичної інстанції, лікаря або консультанта. Значущість такої людини автоматично вища, якщо вона представник офіційної структури або старшого покоління.

Лев

Левам доведеться зробити своїми головними якостями хазяйновитість, прагматизм, далекоглядність. У ваших інтересах взяти на себе відповідальність за власне матеріальне становище. День підходить для підбивання підсумків (формування бюджету на майбутнє може виявитися передчасним). Варто переконатися, що зроблені всі планові покупки, закриті або приведені в порядок боргові зобов’язання.

Діва

Зірки радять Дівам поставити в центр уваги власну персону. Це день розумного егоїзму, але також тверезої самооцінки і підведення персональних підсумків. Вам варто оцінити себе з найбільш важливих ракурсів і побачити себе в базових ролях (наприклад, відповідального батька або компетентного професіонала). Не варто забувати про дієту, здоров’я, особисті звички, про свої духовні основи.

Терези

Терезам шкідлива надлишкова активність, відвертість і публічність. Варто скасувати всі виступи, починання, знайомства (за винятком тих випадків, коли ви не зацікавлені в зайвій увазі і самі хочете залишитися в тіні). Краще присвятити цю добу нескладному плановому прибиранню і лікувально-профілактичним процедурам. Зірки настійно радять не піддаватися новому імпульсу на ніч.

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам цінувати стабільність: вона надійніше, ніж ризиковане новаторство. Дивлячись вперед, краще розраховувати на свої колишні безпрограшні вміння і накопичені ресурси. Важливо не втрачати те, що є, не списувати з рахунків вічні цінності, берегти сформовані персональні зв’язки з однодумцями. Якщо вас приваблюють експерименти, вони мають бути виключно плановими.

Стрілець

Стрільці змушені шанувати дисципліну і слідувати обов’язку. Багатьом Стрільцям буде заздалегідь вказано місце в ієрархії, де їм належить проявити старанність або керівну відповідальність. Якщо ви боїтеся втратити сформовану кар’єру або освоєне джерело ресурсів, саме час зміцнити зайняті позиції, підтвердити свій професіоналізм, довести свої права або персональну потрібність.

Козоріг

Козорогам день дозволяє стабілізувати своє становище в зовнішньому світі і зміцнити свою духовну базу. Найбільш адекватний погляд у минуле: широта огляду поєднується з об’єктивністю оцінок. Матеріальне, професійне і духовне буде зведено в несуперечливу систему. А ось з плануванням майбутнього зірки радять не поспішати: частина старих і дорогих вам принципів в ньому буде вже не актуальна.

Водолій

Водоліям потрібніша не філософська істина, а сувора правда життя. Саме вона допоможе підвести риску під фатальним сюжетом минулого. Якщо ви не можете її знайти (або не готові побачити без прикрас), вам додасть мужності присутність наставника або вірного друга. Також, неоціненну допомогу надасть досвідчений фахівець необхідного профілю: будівельник, медик, охоронець, службовець сервісу, системний аналітик.

Риби

Зірки радять Рибам поставитися з повагою до потреб значущих людей, наприклад, партнера, клієнта або вчителя. Дорога людина може перебувати в переломній фазі свого життя, в стадії прийняття доленосного рішення. Не виключено, що її буде потрібна самотність для того, щоб розібратися в собі, а вам — мудре терпіння для того, щоб її не заважати і спокійно чекати від неї зворотного зв’язку.

You cannot copy content of this page